Blog BazaTelefonów.pl
 

Współzałożyciel Flickr gościem specjalnym kongresu Netii – „Biznes to Rozmowy”

Operatorzy, Technologie 2012-09-20 18:57

Gościem tegorocznej edycji kongresu „Biznes to Rozmowy” będzie Stewart Butterfield, współzałożyciel serwisu Flickr – popularnej strony, na której użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami. Jest to czołowa postać wśród twórców świata Web 2.0, uznany za przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Tegorocznej edycji „Biznes to Rozmowy” przewodzi hasło: „Integracja – Innowacja – Inspiracja” i to właśnie wokół niego skupia się tematyka wystąpień zaproszonych gości. Kongres odbędzie się 4 października bieżącego roku w Multikinie, w warszawskich Złotych Tarasach. Poruszana w trakcie Kongresu tematyka zostanie ujęta w ramy 15 dynamicznych sesji, wzbogaconych o debaty z inspirującymi osobowościami biznesu.

Głównym prelegentem, który podzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą z uczestnikami Kongresu, będzie Stewart Butterfield, współtwórca funkcjonującego od 2004 roku serwisu Flickr i jeden z ojców założycieli środowiska Web 2.0. Wspólnie z innymi gigantami social media, czyli portalami Facebook, MySpace i YouTube, Flickr zrewolucjonizował świat technologii i sposób wykorzystania internetu w codziennym życiu.

Stewart Butterfield pracował nad serwisem od jego nieśmiałych początków aż do osiągnięcia przez serwis pozycji światowego fenomenu. Flickr to 2,5 mln nowych fotografii dodawanych każdego dnia, ponad 50 milionów użytkowników w miesiącu i ponad 3 miliardy zgromadzonych zdjęć. W 2008 roku Butterfield poświęcił się pracy w obszarze gier online w trybie multiplayer, gdzie rozwija swój (rewolucyjny) startup Glitch.

Magazyn Time umieścił Butterfield’a w setce najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Założyciel Flickr’a jest także laureatem tytułu „Best Leader” magazynu Businessweek. Został również nominowany do nagrody Chrysler Design Award.

O Kongresie

Kongres Netii pod hasłem „Biznes to Rozmowy”, jest znanym miejscem wymiany doświadczeń o nowych technologiach i ich zastosowaniu w biznesie. Formuła Kongresu to z jednej strony krótkie dynamiczne sesje, a z drugiej strony - szerokie spektrum inspirujących tematów.

W każdej edycji Kongresu udział biorą wyjątkowe osobowości świata biznesu. Wśród gości specjalnych byli dotychczas: Steve Woźniak, współzałożyciel Apple, Tim Berners Lee – „ojciec chrzestny” internetu oraz Randi Zuckerberg, była szefowa marketingu Facebooka i siostra założyciela.

„Biznes to Rozmowy” to także możliwość nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami firm z wielu branż – ekspertami i praktykami biznesu. Spotykają się tutaj zarówno specjaliści, jak i poszukujący inspiracji managerowie i właściciele firm. Uczestnicy mają możliwość nie tylko wysłuchania interesujących wystąpień, ale także przetestowania najnowszych rozwiązań wspierających komunikację.

Więcej informacji, sylwetki pozostałych prelegentów i rejestracja na Kongres pod adresem: www.biznestorozmowy.pl

 

Źródło: Netia

 

Piotr Kozub, wyświetlono 3482 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum