Blog BazaTelefonów.pl
 

Murder in the Bauhaus na Windows Phone

Aplikacje 2012-09-28 14:18

Firma Synergy-IT po długim czasie oczekiwania, w końcu ma zaszczyt zaprezentować grę zręcznościową Murder in the Bauhaus na platformę Windows Phone.

Opis gry:
Bauhaus to już nieistniejąca, niemiecka uczelnia artystyczna, z której wywodzi się kierunek artystyczny o tej samej nazwie. Jest to odłam modernizmu, charakteryzujący się prostotą, jasną kolorystyką oraz surowymi geometrycznymi formami, takimi jak prostokąt czy stożek. Jednak Bauhaus przede wszystkim stawia na funkcjonalność - styl ten postulował rezygnację z rzemiosła na rzecz masowej produkcji powtarzalnych form, umożliwiających tworzenie różnych kombinacji.

Murder in the Bauhaus to gra genialna w swojej prostocie. Fascynację Bauhausem można tutaj zauważyć niemal na każdym kroku - funkcjonalny minimalizm, właściwy rytm, kolorystyka i idealna topografia.

Idea jest prosta - biec przez miasto, uciekać przed mordercami i unikać przeszkód. To właśnie dzięki tym nieskomplikowanym zasadom, gra odnosi sukces i osiąga bardzo wysokie noty.

Wyniki mierzone są poprzez długość biegu i maksymalną prędkość. Nieodparta chęć ciągłego bicia rekordów sprawia, że gra bardzo szybko uzależnia.

Aplikacja dostępna do darmowego pobrania.

Linki:
Windows Phone
Fanpage gry
Fanpage Synergy-IT
Strona Synergy-IT

Źródło: Synergy-IT

Wojtek Konopa, wyświetlono 3788 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum