Blog BazaTelefonów.pl
 

Belkin – siła funkcjonalności

Gadżety 2012-10-26 12:22

Koniec z siłowaniem się z myślami – zabrać telefon na siłownię czy nie? Sportowe etui Belkin sprawi, że podczas aktywnego spędzania czasu rozmowa ze znajomymi lub słuchanie ulubionej muzyki z telefonu będzie wygodne i komfortowe, bez zbędnej gimnastyki.

Uprawianie sportu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Podczas wysiłku, energicznych ruchów ciała, gdy poziom endorfin osiąga maksimum, telefon pozostaje na swoim miejscu, czyli na ramieniu, w nowoczesnym i funkcjonalnym futerale marki Belkin.

Model Pro-Fit Armband zmieści najnowszy model Iphone’a 5. W tej dyscyplinie nie ma sobie równych. Sportowe etui posiada bezpieczne zapięcie typu velcro, które nie ryzykuje przesunięcia się go na ręku podczas ruchu. Zawodnicy, tzn. miłośnicy siłowni, fitnessu czy joggingu poczują się z etui Pro-Fit Armband jak w drugiej skórze, dzięki lekkiemu, oddychającemu materiałowi, który idealnie przylega do ramienia. Wodoodporna tkanina z lycry i neoprenu zabezpiecza telefon przed skutkami intensywnych aktywności fizycznych, a przezroczyste okienko zapewnia pełen dostęp do wszystkich funkcji Iphone’a. Z takim wyposażeniem konkurencja pozostaje daleko w tyle.

W drużynie naramienników marki Belkin na prowadzenie wychodzi także model EaseFit Armband. To gratka dla amatorów sportów ekstremalnych. W trakcie niebezpiecznych trików czy akrobacji, telefon nie wypadnie z etui - wygodne i pewne zapięcie pozwala umieścić iPhone’a na ramieniu, a włożenie i wyjęcie telefonu z pokrowca nie sprawia problemów. Dzięki temu wyczynowcy mogą skoncentrować się wyłącznie na treningu, słuchając przy tym ulubionych utworów – etui umożliwia swobodny dostęp do gniazda słuchawek.

Sportowe etui amerykańskiej marki Belkin spisują się na medal. Dlaczego? Perfekcyjnie łączą nowoczesny, stylowy design z prawdziwą funkcjonalnością, bez żadnego dopingu.

Źródło: Belkin

Wojtek Konopa, wyświetlono 3725 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum