Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile rozpoczyna kampanię promującą nową usługę - MyWallet

Operatorzy, Technologie 2012-10-29 15:19

W najnowszym spocie T-Mobile z przymrużeniem oka pokazuje, że wszystko czego potrzebujemy to telefon z usługą MyWallet. Premiera filmu reklamowego operatora będzie miała miejsce 29 października, po godzinie 20.00 w kilku stacjach telewizyjnych.

Reżyserem spotu jest skandynawski twórca Frederik Callinggard. W castingu uczestniczyło 107 osób w tym 54 kobiety i 53 mężczyzn. Film kręcony był w Warszawie w jednym ze sklepów meblowych. W reklamie wykorzystano utwór Be Gentle With Me w wykonaniu angielskiego duetu The Boy Least Likely To.
.
Kampania obejmuje TV – stacje ogólnopolskie oraz tematyczne, materiały BTL w punktach sprzedaży oraz Internet. Projekt został zrealizowany przez Agencję G7 oraz dom mediowy Starcom.

Od 29 października klienci T-Mobile  mogą korzystać z bezstykowych płatności w technologii NFC wykonywanych telefonem. Pierwszą usługą dostępną w MyWallet jest karta kredytowa Polbanku. Już wkrótce klienci będą mogli korzystać również z karty debetowej mBanku w telefonie, a w kolejnych tygodniach i miesiącach  również z usług kolejnych banków.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3532 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum