Blog BazaTelefonów.pl
 
Polkomtel cały czas najbardziej rentownym operatorem w Polsce Operatorzy 2012-11-30 14:56 przez Wojtek Konopa

Polkomtel pozostaje najbardziej rentownym polskim operatorem mobilnym. Dane finansowe spółki za III kwartał br. wskazują, że EBITDA jest około 10-20% wyższa niż u głównych konkurentów, spółka może też pochwalić się rekordowym cash flow oraz najwyższym ARPU, w czym wciąż powiększa na swoją korzyść dystans wobec konkurencji. Plus pozostaje także liderem na rynku klientów kontraktowych, którego baza wyraźnie rośnie.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Już dziś – pierwsze w mieście Kraka andrzejki na fejsie Inne 2012-11-30 12:26 przez Wojtek Konopa

Jeśli masz dość tradycyjnego lania wosku, zbierz znajomych, weź swojego smartfona i wybierzcie się do klubu Forty Kleparz na dzisiejsze Social Network Party! To pierwsza tego typu impreza w sercu Małopolski, która odbędzie się w dwóch miejscach jednocześnie – w klubie i na Facebooku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Benjamin Ho został dyrektorem marketingu w HTC Inne 2012-11-30 11:58 przez Wojtek Konopa

Benjamin Ho objął stanowisko dyrektora marketingu w HTC. Wprowadzi on firmę w kolejny etap rozwoju w dziedzinie marketingu i świadomości marki. Dołączy do kadry zarządzającej w styczniu 2013 r. i będzie podlegać bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Peterowi Chou.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Andrzejkowa promocja doładowań w Play Operatorzy 2012-11-30 09:03 przez Wojtek Konopa

Tylko dziś promocja doładowań w aplikacji na profilu Facebook.com/Play.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Obsługa klientów Orange w Internecie Operatorzy 2012-11-30 08:54 przez Wojtek Konopa

Klienci Orange dużo czasu spędzają w Internecie, dlatego już od roku na profilu Orange Polska na Facebooku otrzymują pomoc i wyjaśnienia we wszystkich sprawach związanych z obsługą i działaniem naszych usług. W ciągu 12 miesięcy zespół ekspertów na Facebooku obsłużył ponad 22 tys. klientów, a średni czas rozwiązania sprawy opisanej na tablicy profilu Orange Polska trwał 7 minut.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pełna harmonia w nowej ofercie Plusa Operatorzy 2012-11-29 12:53 przez Wojtek Konopa

W najnowszej ofercie Plusa innowacyjne rozwiązania współgrają z atrakcyjnymi cenami. Od dziś Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920 oraz laptop HP Pavillon G6-2233 działają w pełnej harmonii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom opublikował nową wersję aplikacji na iPhone’a Aplikacje, GPS 2012-11-29 12:29 przez Wojtek Konopa

TomTom opublikował nową wersję aplikacji nawigacyjnej na iPhone’a. Została ona dopasowana do większych ekranów w iPhone 5. Aplikacja została zoptymalizowana pod kątem trybu pełnoekranowego, co umożliwia wyświetlanie większego obszaru mapy. Menu oraz wyszukiwanie również zostały poprawione, dzięki czemu kierowcy mają dostęp do większej liczby opcji oraz wyników wyszukiwania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Media-Droid IMPERIUS 4.3HQ MT7006 Telefony 2012-11-29 11:51 przez Wojtek Konopa

Nowy smartfon Media-Droid to propozycja dla osób, dla których ważny jest dobrej jakości aparat i możliwość odtwarzania zdjęć na ekranie telewizora.

» więcej
Komentarze: 1
Z Listonic zamówisz zakupy z dostawą do domu Aplikacje 2012-11-29 10:20 przez Wojtek Konopa

Nowa,darmowa aplikacja od Listonic pozwala zamówić zakupy z dostawą do domu z największych delikatesów internetowych. Zakupy telefonem lub tabletem można robić w każdej wolnej chwili – w taksówce, w poczekalni, ale także leżąc w domu na kanapie.To pierwsza aplikacja w Europie pozwalająca zamówić zakupy z kilku sklepów, jest dedykowana dla polskich posiadaczy smartfonów z Androidem i iOS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Milion widzów Śród z Orange w Multikinie Inne, Operatorzy 2012-11-29 09:54 przez Wojtek Konopa

Od początku 2012 r. już ponad milion widzów na blisko 44 tys. seansów filmowych skorzystało ze Śród z Orange w sieci Multikino. Z tej okazji Orange Polska i Multikino zorganizowały dla kinomanów konkurs wiedzy filmowej na profilu Orange Film na Facebooku. Najlepsi znawcy kina mogą wygrać m.in. nowoczesny smartfon Nokia Lumia 800 oraz prywatny pokaz filmowy w wybranym kinie sieci Multikino.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PolskaStacja.pl na urządzeniach mobilnych Samsung Aplikacje, Inne 2012-11-29 09:33 przez Wojtek Konopa

Jedna z największych polskich internetowych rozgłośni radiowych, PolskaStacja.pl – jest już dostępna na platformie Samsung Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych Samsung z systemem Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Współczesne problemy Wi-Fi – zasięg czy gęstość? Technologie 2012-11-29 07:27 przez Wojtek Konopa

Wi-Fi to technologia, która towarzyszy nam od ponad dwóch dekad. W Polsce największy rozwój notuje w ciągu ostatnich lat. Jednak postęp technologiczny wprowadza nieustanne zmiany, które stawiają producentom sprzętu coraz to nowe wyzwania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowości w ofercie świątecznej blueconnect w T-Mobile Inne, Operatorzy 2012-11-28 14:30 przez Wojtek Konopa

T-Mobile rozszerza ofertę świąteczną o najnowszy tablet firmy Apple. Operator z okazji świąt obniża także cenę ultracienkiego laptopa Samsung 535U3C z systemem Windows 8 do złotówki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawka Plantronics Marque 2 M165 - Idealny kompan dla Twojego smartfona Gadżety 2012-11-28 12:48 przez Wojtek Konopa

Doskonały kompan dla wszystkich smartfonów, zestaw słuchawkowy Plantronics Marque 2 M165 jest już dostępny na naszym rynku. Oferuje tryb oszczędzania energii DeepSleep i podwójny mikrofon z udoskonaloną funkcją redukcji szumu otoczenia i wiatru, dzięki czemu dostarczany dźwięk jest klarowny i czysty. 

 

» więcej
Komentarze: 1
myTAB 7 w Biedronce za 229 złotych Gadżety 2012-11-28 12:24 przez Wojtek Konopa

Po raz kolejny Jeronimo Martins Polska i myPhone udowadniają, że można sprzedawać produkty wysokiej jakości potwierdzonej przez TÜV, z rozbudowaną funkcjonalnością i w niezwykle atrakcyjnej cenie. Tym razem, 29 listopada w sklepach Biedronka na terenie całego kraju rozpocznie się sprzedaż tabletu myTAB 7.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Danske Bank uruchamia bankowość mobilną eLeader Inne 2012-11-28 09:28 przez Wojtek Konopa

Rozwiązanie polskiej firmy eLeader, dostawcy mobilnych aplikacji dla biznesu, zostało docenione przez kolejny bank zagraniczny. Kilka dni temu w sklepach AppStore oraz Google Play pojawiły się aplikacje bankowości mobilnej eLeader stworzone dla Danske Bank na Litwie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejowy bilet relacyjny w komórce Aplikacje 2012-11-27 12:00 przez Wojtek Konopa

Koleje Wielkopolskie to drugi operator kolejowy, który rozpoczął współpracę ze SkyCash - uniwersalnym systemem płatności mobilnych. Usługa pozwala na zakup telefonem komórkowym biletów relacyjnych pomiędzy dowolnie wybranymi stacjami obsługiwanymi przez przewoźnika.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świąteczne prezenty w Orange na kartę Operatorzy 2012-11-27 10:47 przez Wojtek Konopa

Od dzisiaj we wszystkich ofertach Orange na kartę, każde nawet najmniejsze doładowanie konta, jest premiowane prezentami w postaci dodatkowych minut lub SMS-ów. Bonusy za doładowania można dostawać wielokrotnie, zyskując za każdym razem nawet 200 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, ważnych przez 31 dni.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy Camera - aparat z Androidem Fotografia, Gadżety 2012-11-27 10:27 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jedyna taka impreza z HTC Inne 2012-11-27 09:37 przez Wojtek Konopa

Nie masz planów na andrzejkową noc? Masz ochotę na przeżycie czegoś nowego? W takim razie czeka Cię nie lada gratka – już w najbliższy piątek w klubie Forty Kleparz w Krakowie odbędzie się Social Network Party, czyli impreza na fejsie. Uczestnicy będą mieli za zadanie dokumentować wydarzenia oraz udostępnić je na swoich profilach na Facebooku, a autorzy postów, które uzyskają najwięcej lajków, będą mogli wygrać społecznościowe smartfony HTC ChaCha i HTC Salsa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa wersja aplikacji Cooklet na tablety BlackBerry PlayBook Aplikacje 2012-11-26 14:49 przez Wojtek Konopa

Aplikacja Cooklet udostępnia narzędzia sprawiające, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnie - zawiera interaktywną książkę kucharską, która jest zasilana między innymi pomysłami ze zintegrowanych blogów i Twittera, różne sposoby wyboru przepisów (losowy wybór - QuickPick, wybór na podstawie obrazków - Inspirations, wyszukiwarka przepisów - Search), a także użyteczne narzędzia przydatne w gotowaniu (minutnik, przelicznik miar, lista zakupów).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prezentacja smartfonu Nexus 4 Telefony 2012-11-26 10:35 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejna reklama Samsung Galaxy Note II Telefony 2012-11-26 10:19 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ETAOI – nowa wersja klawiatury podbija serca użytkowników Aplikacje 2012-11-26 08:18 przez Wojtek Konopa

ETAOI, nowoczesna klawiatura na telefony dotykowe i tablety, kilka miesięcy temu pojawiła się na polskim rynku i z miejsca stała się bardzo popularna wśród użytkowników nowoczesnych technologii. Teraz Michał Kubacki, twórca ETAOI, postanowił wsłuchać się w opinie użytkowników aplikacji i wprowadzić kilka usprawnień do swojego wynalazku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Z myTaxi złap Porsche Panamera GTS w Warszawie Aplikacje 2012-11-23 15:29 przez Wojtek Konopa

Przez najbliższe dwa tygodnie fani motoryzacji i ostrej jazdy będą mogli zapolować na wy-jątkową maszynę. 23 listopada na drogi stolicy wyjedzie Porsche Panamera GTS, które można będzie zamówić za pomocą myTaxi – pierwszej na świecie aplikacji, pozwalającej na połączenie peer-to-peer między pasażerem i kierowcą taksówki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oferta PLAY w iSpot’ach Operatorzy 2012-11-23 14:57 przez Wojtek Konopa

Od poniedziałku 19.11 iSpoty sprzedają iPhone’y z ofertą nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci Formuła 4.0. W ofercie dostępne są wszystkie oferowane aktualnie przez PLAY modele.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie Operatorzy 2012-11-23 12:07 przez Wojtek Konopa

Od piątku 23 listopada Plus wprowadza nowy limitowany prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie! To wyjątkowe i jedyne tego typu rozwiązanie na rynku przeznaczone dla młodych osób, których rytm życia wyznacza muzyka.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejne polskie aplikacje w Windows Store Aplikacje 2012-11-23 11:56 przez Wojtek Konopa

Od premiery nowego systemu operacyjnego Windows 8 minął niecały miesiąc a już kilkaset polskich aplikacji pojawiło się w Windows Store. W rozwinięciu newsa lista najciekawszych z ostatnio opublikowanych aplikacji przez partnerów Microsoft.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak zainstalować i korzystać z MyWallet na Androidzie? Inne, Operatorzy 2012-11-23 10:31 przez Wojtek Konopa

MyWallet działa w technologii zbliżeniowej Near Field Communication (NFC). Dzięki niej możecie zmienić swój telefon w portfel i wykorzystywać go w wielu codziennych czynnościach. MyWallet w telefonie pozwala, m.in., na szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami kredytowymi i debetowymi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cooler Master Cube Stand - stabilna podstawa tabletu Gadżety 2012-11-22 12:17 przez Wojtek Konopa

Cooler Master wprowadził do sprzedaży uniwersalną podstawkę dla tabletów - Cube Stand. Urządzenie oferuje wygodną i bezpieczną pracę z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku modelami o przekątnej ekranu od 7 do 11 cali.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Uzupełnij konto w Orange za 35 zł godzinę gadania za darmo dostaniesz w pakiecie Operatorzy 2012-11-22 11:25 przez Wojtek Konopa

Od listopada br. posiadaczy telefonów na kartę w sieci Orange czeka miła niespodzianka. Operator wraz z epay Polska i siecią biletomatów ASEC uruchomił atrakcyjną promocję. Za każde doładowanie konta o wartości 35 zł w „żółto – niebieskich” maszynach Warszawskiej Karty Miejskiej, Klient otrzyma bonusową godzinę na rozmowy do sieci Orange do wykorzystania przez 31 dni.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPhone 5 64GB w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-11-22 11:09 przez Wojtek Konopa

Od dziś, Play wprowadza do oferty iPhone 5 64 GB. Cennik dostępny w rozwinięciu newsa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfon HTC One X+ towarzyszem diamentowej trasy Rihanny Inne, Telefony 2012-11-21 10:02 przez Wojtek Konopa

Jedna z najgłośniejszych tras koncertowych ostatnich lat – 777 Diamonds Tour Rihanny – właśnie dobiegła końca. Artystka zagrała 7 koncertów w 7 państwach w 7 dni.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Halodzwonki4Fun Inne, Operatorzy 2012-11-21 10:01 przez Wojtek Konopa

W dniu 20 listopada 2012 roku Wind Mobile otrzymał podpisaną umowę o współpracy z 4Fun Media w zakresie promocji halodzwonków (Open Ringback).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Umowa na hurtowy dostęp do sieci mobilnej Inne, Operatorzy 2012-11-21 09:53 przez Wojtek Konopa

Polkomtel Sp. z o.o, operator sieci Plus, i Teleena Holding B.V. podpisały pięcioletnią umowę o współpracy, w ramach której Plus pozwoli na hurtowy dostęp do sieci mobilnej i umożliwi Teleena Holding oferowanie usług hostingowych dla operatorów MVNO.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy Note II z Mambo w Łodzi i Warszawie Inne, Operatorzy 2012-11-21 09:26 przez Wojtek Konopa

22 listopada w Łodzi, a 23 listopada w Warszawie będzie gościł światowej sławy twórca Street Art – znany jako Mambo. Artysta zaprezentuje swoją sztukę na żywo, tworząc ją na wyświetlaczu Samsunga Galaxy Note II oraz na witrynach Salonów Orange.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dodatkowe 100 SMSów za doładowanie konta Operatorzy 2012-11-21 09:23 przez Wojtek Konopa

Promocja obowiązuje tylko dziś od północy do północy!! Za doładowanie konta w kwocie minimum 10zł otrzymacie dodatkowo 100 SMSów. Aby doładować konto należy skorzystać z aplikacji na Facebooku. Bonus przyznawany jest w ciągu 24h.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe aplikacje w smarfonach Lumia: TVN Player i Coigdzie Aplikacje 2012-11-21 08:23 przez Wojtek Konopa

TVN Player dla wszystkich! Dla wszystkich wielbicieli dobrej rozrywki, którzy nie chcą ograniczać się do oglądania swoich ulubionych programów w zaciszu domowym, stworzona została aplikacja TVN Player.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FunPack na święta z telewizorem i dekoderem w prezencie Operatorzy 2012-11-20 14:16 przez Wojtek Konopa

W nowej, świątecznej promocji Orange Polska klienci, którzy zdecydują się na zakup FunPack-a, czyli pakietu składającego się z internetu, telefonu oraz telewizji, otrzymają telewizor Samsung Full HD 3D za symboliczną złotówkę i dekoder z nagrywarką za darmo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jupilaaa. Jak wywołać świąteczną radość? Operatorzy 2012-11-20 13:40 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tanie telefony i tablety po Amber Gold Inne 2012-11-20 12:58 przez Wojtek Konopa

Syndyk masy upadłości Amber Gold ogłasza sprzedaż z wolnej ręki ruchomości Upadłego w postaci telefonów komórkowych, iPad’ów i modemów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Więcej muzyki cyfrowej dla Wind Mobile Operatorzy 2012-11-20 10:52 przez Wojtek Konopa

W dniu 19.11.2012 Spółka Wind Mobile zawarła umowę z wiodącym agregatorem praw do muzyki cyfrowej. Pozyskane katalogi utworów będą wykorzystywane w ramach Open Ringback.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świąteczna aplikacja Huawei i SOS Wioski Dziecięce Inne 2012-11-20 10:40 przez Wojtek Konopa

Huawei wraz ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce uruchomili na swoich profilach facebookowych specjalną aplikację do tworzenia kartek świątecznych. Za każdą stworzoną pocztówkę Huawei przekaże 1 PLN na rzecz podopiecznych SOS Wioski Dziecięce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Piąta aktualizacja map AutoMapy Aplikacje, GPS 2012-11-20 10:04 przez Wojtek Konopa

Najnowszy obraz siatki dróg w Polsce, lokalne zmiany organizacji ruchu oraz nowe odcinki dróg przygotowane do odblokowania w czasie rzeczywistym. Najnowsze mapy Polski i Europy już dostępne w AutoMapie i serwisie Targeo.pl.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwurdzeniowy tablet Tracer OVO 2.0 Gadżety 2012-11-20 09:09 przez Wojtek Konopa

Firma Tracer poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego tabletu Tracer OVO 2.0. Model ten to przede wszystkim wydajny, dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, pracujący z częstotliwością 1,6 GHz, który wspomagany jest przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 oraz 1 GB szybkiej pamięci DDR3.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ruckus prezentuje rozwiązanie dla masowego dostępu do usług sieciowych Gadżety 2012-11-20 08:25 przez Wojtek Konopa

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego punktu dostępowego - ZoneFlex 7782-N. Nowy produkt zaprojektowany został z myślą o dostarczeniu połączeń dla wielu użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych(smartfonów czy tabletów) w bardzo zatłoczonych miejscach. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 2999 USD.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ING BusinessMobile - bankowość mobilna dla firm Aplikacje 2012-11-19 15:17 przez Wojtek Konopa

ING Bank Śląski jako pierwszy na polskim rynku wprowadza aplikację bankowości mobilnej przeznaczoną dla klientów korporacyjnych umożliwiającą dokonywanie zleceń i wielostopniową autoryzację transakcji. Z aplikacji mogą korzystać wszystkie segmenty przedsiębiorstw, łącznie z największymi firmami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Niezła jazda w HEYAH Operatorzy 2012-11-19 15:06 przez Wojtek Konopa

epay Polska  wraz z siecią telefonii komórkowej HEYAH zgotowały niezłą jazdę swoim użytkownikom. Od 16 listopada uzupełniając konto doładowaniem HEYAH o nominale 50 złotych w żółto-niebieskim biletomacie WKM w sieci doładowań ASEC S.A. abonent otrzyma 20 procent tej kwoty gratis. Promocja potrwa do końca grudnia b.r.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe ładowarki Verbatim Power Pack do urządzeń mobilnych Gadżety 2012-11-19 12:52 przez Wojtek Konopa

Verbatim przedstawia linię przenośnych ładowarek Power Pack. Użytkownicy iPadów, iPhon’ów, smartfonów, tabletów, czytników e-booków, zestawów słuchawkowych Bluetooth i innych urządzeń mogą zyskać nawet 10 000 mAh dodatkowej pojemności.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus Camerimage - podpisz umowę i odbierz bilety na festiwal Inne, Operatorzy 2012-11-19 11:39 przez Wojtek Konopa

W dniach 24 listopada – 1 grudnia Bydgoszcz zamieni się w stolicę światowego kina, goszcząc wybitnych przedstawicieli branży filmowej oraz pozwalając uczestnikom festiwalu zapoznać się z najnowszymi produkcjami z całego świata.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablety szturmują rynek - trwa tabletowy boom Gadżety 2012-11-16 14:42 przez Wojtek Konopa

Popularność tabletów rośnie w bardzo szybkim tempie - według raportu IDC w trzecim kwartale 2012 roku na świecie sprzedało się 27,8 miliona tych urządzeń. To aż o 49,5% więcej niż rok wcześniej. Tempo wzrostu popytu na ten rodzaj urządzeń mobilnych jest ogromne - tablety coraz częściej stanowią bardzo przydatną pomoc w codziennym życiu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe technologie w domu - czyli VOIP dla każdego użytkownika telefonu Internet, Technologie 2012-11-16 13:30 przez Wojtek Konopa

VOIP to angielski skrót, który oznacza przesyłanie głosu przez łącza internetowe - Voice over Internet Protocol, dlatego potocznie VOIP nazywamy telefonią internetową. Czym właściwie różni się połączenie telefoniczne VOIP od zwykłego połączenia telefonicznego?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SeeYou - przełom technologiczny w świecie osób niewidomych i słabowidzących Technologie 2012-11-16 11:32 przez Wojtek Konopa

39 mln ludzi na świecie, w tym 2 mln Polaków, na co dzień zmaga się z dysfunkcjami wzroku. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Humann S.A. stworzył pionierskie rozwiązanie na skalę międzynarodową, dokonujące przełomu w walce z wykluczeniem technologicznym osób niewidomych i słabowidzących.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plantronics Voyager Legend Gadżety 2012-11-16 11:04 przez Wojtek Konopa

Zestaw słuchawkowy Voyager Legend w smukłej, zminimalizowanej formie to nowa odsłona ikony Plantronics z wielokrotnie nagradzanej linii Voyager. Wykorzystując intuicyjną mobilną technologię nowa słuchawka dostarcza dźwięk o wyjątkowej jakości. Dzięki temu Voyager Legend jest idealnym narzędziem zarówno do komunikacji w pracy, jak i w życiu codziennym.

» więcej
Komentarze: 1
Masz innowacyjny pomysł? Zmierz się z T-Mobile Startup Challenge! Inne 2012-11-16 10:40 przez Wojtek Konopa

Sieć T-Mobile, w ramach aktywnej współpracy z MamStartup.pl, zainicjowała konkurs dedykowany internetowym oraz mobilnym startupom. Do 25 listopada twórcy innowacyjnych pomysłów mogą zgłaszać się do T-Mobile Startup Challenge, w którym główną nagrodą jest 50 000 PLN. Celem inicjatywy jest wyłonienie pomysłu na biznes, który wnosi nieprzeciętną wartość dla użytkowników w obszarze technologii telekomunikacyjnych lub internetowych.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom dla deweloperów Aplikacje 2012-11-16 09:34 przez Wojtek Konopa

Firma TomTom uruchomiła dziś nową platformę Location Based Services (LBS) oraz portal dla deweloperów. Platforma TomTom LBS oferuje deweloperom treść i narzędzia do szybkiego tworzenia aplikacji lokalizacyjnych przeznaczonych na rynki biznesowe i konsumenckie. Mogą to być na przykład aplikacje do zarządzania flotą, planowania tras, zarządzania ruchem drogowym i analizy geoprzestrzennej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Grzeczny czy niegrzeczny - informacja o kampanii świątecznej T-Mobile 2012-11-16 09:19 przez Wojtek Konopa

15 listopada w T-Mobile rozpoczęła się  kampania dla świątecznych ofert, w której każdy abonent otrzyma prezent. Nowa, świąteczna kampania T-Mobile prowadzona pod hasłem „Grzeczny czy niegrzeczny i tak dostaniesz prezent” będzie promowała oferty z dodatkowymi usługami na święta.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPad Mini dostępny już w Vobis Gadżety 2012-11-15 11:28 przez Wojtek Konopa

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie tabletu, miała swoją światową rynkową premierę zaledwie dwa tygodnie temu. Oczekiwane od dawna urządzenie narobiło sporo szumu na mobilnym rynku, przede wszystkim za sprawą zapowiadanej atrakcyjnej ceny. Jego wszystkie zalety będzie można poznać podczas Dni Otwartych Apple, organizowanych w najbliższy weekend przez sieć sprzedaży Vobis Digital.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lycamobile z nową promocją dla klientów dzwoniących lokalnie Operatorzy 2012-11-15 11:07 przez Wojtek Konopa

Operator Lycamobile wraz z epay Polska przygotował dla Klientów nową ofertę, tym razem na połączenia krajowe. Od teraz, można kupić pakiet na tanie rozmowy lub SMS-y do wszystkich sieci w Polsce – a dodatkowo otrzymać nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci! Im wyższa wartość pakietu, tym więcej możliwości! Minuta rozmowy już od 10 groszy!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najnowsze Nokie Lumia 820 i 920 w Plusie Operatorzy, Telefony 2012-11-14 12:16 przez Wojtek Konopa

Od poniedziałku 12 listopada w ofercie sieci Plus dostępna jest Nokia Lumia 820, a w przyszłym tygodniu pojawi się flagowy telefon Nokii – Lumia 920.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony PlayStation 3 Super Slim 12 GB w ofercie Play Gadżety, Operatorzy 2012-11-14 12:11 przez Wojtek Konopa

Od dziś w ofercie podstawowej w Play prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy przymierzają się do zakupu PlayStation 3. Zamiast telefonu klienci mogą wybrać: Sony PlayStation 3 Super Slim 12 GB lub Zestaw: Sony PlayStation 3 Super Slim 12 GB + Wonderbook: Księga Czarów.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
No limit po doładowaniu do wszystkich sieci w PLUSie na kartę Operatorzy 2012-11-14 10:59 przez Wojtek Konopa

Od 14 listopada sieć telefonii komórkowej Plus we współpracy z epay Polska oraz stacjami LUKOIL uruchamia komunikację promocji dla użytkowników taryfy Plus na Kartę. Akcja No limit po doładowaniu to specjalny bonus w postaci darmowych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prestigio MultiPad PMP5880D Gadżety 2012-11-13 13:31 przez Wojtek Konopa

Prestigio MultiPad5880D to ośmiocalowy tablet PC z dwurdzeniowym procesorem Rockchip RK3066 ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1,6GHz. Czytelny, ośmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 1024x768 pikseli wspomagany jest przydatną funkcją multi touch, dzięki czemu powierzchnia ekranu reaguje na wielokrotny dotyk, zapewniając komfort i precyzję pracy.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Garmin BlueChart Mobile dla urządzeń przenośnych Apple Aplikacje 2012-11-13 13:27 przez Wojtek Konopa

Garmin prezentuje aplikację BlueChart Mobile dla iPadów i iPhone’ów. Dzięki BlueChart Mobile miłośnicy żeglarstwa, korzystający z przenośnych urządzeń Apple, otrzymają dostęp do tych samych, zaawansowanych funkcji, które oferują profesjonalne plotery Garmin. Aplikacja BlueChart Mobile daje użytkownikom pełny dostęp do internetowego serwisu społecznościowo-informacyjnego ActiveCaptain, tworzonego przez żeglarzy i dla żeglarzy.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung AppCup szansą na zawodowy start Inne 2012-11-13 13:05 przez Wojtek Konopa

Samsung AppCup, który rozpoczął się 1 listopada 2012 daje studentom olbrzymie możliwości poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności z dziedziny aplikacji mobilnych. Samsung Electronics Polska od dawna wspiera polskie uczelnie. Konkurs to nie tylko szansa na nagrody, ale także inwestycja w przyszłość studentów, którzy wezmą w nim udział.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prywatne smartfony zagrożeniem w pracy 2012-11-13 12:50 przez Wojtek Konopa

Ze względu na rozszerzoną funkcjonalność, smartfony stały się czymś więcej niż zwykłym środkiem łączności. Obecnie są one pełnowartościowymi narzędziami służącymi do pracy, często używanymi przez pracowników do uzyskania dostępu do informacji firmowych.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa brama IP Dinstar w ofercie VoIPoint Inne 2012-11-13 10:58 przez Wojtek Konopa

Firma VoIPoint, wyłączny dystrybutor marki Dinstar na terenie Polski, wprowadza do sprzedaży pełne portfolio produktowe tego uznanego producenta bram IP. W ofercie znajdują się bramy analogowe FXO oraz FXS, cyfrowe E1 oraz GSM.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zagraj na wirtualnej giełdzie Forex i wygraj HTC One S Inne 2012-11-13 10:46 przez Wojtek Konopa

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs inwestycyjny – ForexCup Young. Od listopada organizatorzy wraz z marką HTC zapraszają do wzięcia udziału w wirtualnej grze inwestycyjnej. To nie tylko szansa na praktyczne sprawdzenie swoich umiejętności i wiedzy dotyczącej rynku walutowego, ale również na zdobycie smartfona HTC One S.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
OBA MA czyli tablet i telefon w jednym abonamencie. Operatorzy 2012-11-12 15:53 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prezenty świąteczne od T-Mobile Operatorzy 2012-11-12 15:30 przez Wojtek Konopa

Od 14 listopada T-Mobile wprowadza nowe, świąteczne oferty promocyjne. Osoby podpisujące umowę lub aneks do umowy z operatorem będą mogły kupić atrakcyjne telefony lub smartfony w promocyjnych cenach, a także otrzymać w prezencie usługi dodatkowe, takie jak „nielimitowane” SMSy czy rozmowy krajowe za jedyne 1,99zł. W ramach świątecznej promocji T-Mobile obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 10% upustu od abonamentu przez cały okres trwania umowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Yellow Hat wystartuje z nowym magazynem Inne 2012-11-12 14:39 przez Wojtek Konopa

Spółka Yellow Hat, zachęcona sukcesem magazynu iAM, debiutuje z męskim magazynem EGO – kolejnym tytułem przeznaczonym wyłącznie na tablety. Pierwszy magazyn dla kobiet – iAM – miał premierę we wrześniu. Na iTunes właśnie został udostępniony trzeci numer magazynu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W T-Mobile w nocy ściągasz za darmo Operatorzy 2012-11-12 14:19 przez Wojtek Konopa

Od 14 listopada br. klienci kupujący Internet mobilny z laptopem, netbookiem oraz tabletem otrzymują od T-Mobile usługę blueconnect noc pozwalającą na surfowanie po sieci w nocy bez limitu. Usługa blueconnect noc będzie oferowana z wszystkimi umowami i aneksami zawieranymi przez klientów z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe reklamy Play Operatorzy 2012-11-12 14:11 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Analiza mobilnego szkodliwego oprogramowania dla systemu Android Inne 2012-11-12 14:05 przez Wojtek Konopa

Analiza mobilnego szkodliwego oprogramowania dla systemu Android przeprowadzona przez ekspertów z Kaspersky Lab w III kwartale 2012 r. pokazuje, że spośród systemów mobilnych firmy Google najpopularniejszy cel dla cyberprzestępców stanowi wersja 2.3.6 (Gingerbread) oraz 4.0.4 (Ice Cream Sandwich).

Najczęściej atakowane wersje systemu Android

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jeszcze lepsza oferta dla osób przenoszących numer z innej sieci do Plusa Operatorzy 2012-11-12 11:02 przez Wojtek Konopa

Trzy abonamenty gratis i olbrzymie pakiety minut (do 2200 lub nawet 3000) do wszystkich sieci – to nowa oferta dla klientów, którzy przeniosą swój numer z innej sieci do Plusa. Nowa oferta jest dostępna dla klientów indywidulanych i biznesowych, którzy podpiszą umowy w Plus Abonament i Plus dla Firm.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC Desire X i HTC Desire C z pierwszym audiobookiem w wersji 3D Technologie 2012-11-12 10:26 przez Wojtek Konopa

Marka HTC przygotowała nie lada gratkę dla fanów innowacyjnych rozwiązań oraz fantastyki. Wyłącznie na smartfonach HTC Desire X i HTC Desire C w sieci PLAY dostępny jest pierwszy na świecie audiobook przygotowany w technologii binauralnej. Wystarczy założyć słuchawki Beats Audio, aby z „Blade runner – czy androidy marzą o elektrycznych owcach” przenieść się w trójwymiarowy świat androidów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Oferta abonamentowa bez telefonu Operatorzy 2012-11-12 09:22 przez Wojtek Konopa

Dla wszystkich klientów, którzy mają już telefon i poszukują do niego najlepszej oferty Plus przygotował specjalną propozycję – Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych dla klientów abonamentowych! Oferta bez telefonu to jeszcze większe pakiety minut niż dotąd, nielimitowane połączenia w Plusie, pakiet internetowy 200 MB oraz krótsze terminy umów. Oferta jest dostępna od wyjątkowo niskiego abonamentu, bo już za 19,90 zł miesięcznie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WP.PL z nową aplikacją Cyfrowe Książki Aplikacje 2012-11-09 09:27 przez Wojtek Konopa

Wirtualna Polska rozszerzyła portfolio produktów mobilnych o Cyfrowe Książki. Aplikacja umożliwia użytkownikom smartfonów z systemem operacyjnym Android szybki i prosty dostęp do e-booków, audiobooków oraz e-prasy. Narzędzie powiązane  jest z serwisem cyfrowe-ksiazki.wp.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Karta mBanku w telefonie od T-Mobile Inne, Operatorzy 2012-11-08 14:34 przez Wojtek Konopa

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą korzystać z kart mBanku w usłudze MyWallet, która pozwala na płatności mobilne w technologii zbliżeniowej NFC. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Electronic Beats prezentuje: Hercules And Love Affair w Warszawie Inne, Operatorzy 2012-11-08 13:30 przez Wojtek Konopa

Już 8 grudnia br. w warszawskim klubie Basen na miłośników elektronicznych brzmień czeka niezapomniana noc u boku Hercules And Love Affair. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony międzynarodowego programu muzycznego T-Mobile – Electronic Beats.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test HTC One X Telefony 2012-11-08 12:41 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W dzisiejszym odcinku zmielone zostaną iPad Mini, Kindle Fire HD i Nexus 7 Inne 2012-11-08 09:20 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsze wyłączenie emisji sygnału telewizji analogowej Inne, Technologie 2012-11-07 18:59 przez Piotr Kozub

W dniu dzisiejszym, o godzinie 4:15 po raz pierwszy w Polsce została zakończona emisja sygnału naziemnej telewizji analogowej. Stało się to w Zielonej Górze i Żaganiu. Mieszkańcy województwa lubuskiego przeszli całkowicie na odbiór programów naziemnej telewizji w systemie cyfrowym DVB-T. Symboliczne przełączenie na cyfrowy odbiór sygnału telewizyjnego miało miejsce na Starym Rynku w Gorzowie Wielkopolskim, a dokonali go wspólnie: Michał Boni - Minister Administracji i Cyfryzacji, Marcin Jabłoński - Wojewoda Lubuski, Magdalena Gaj - Prezes UKE, Jan Dworak - Przewodniczący KRRiT, Juliusz Braun - Prezes Zarządu TVP.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Podróżniccy wysłali telefon Samsung Galaxy S II dookoła świata Ciekawostki, Telefony 2012-11-07 15:09 przez Wojtek Konopa

Dwójka blogerów podróżniczych postanowiła wysłać telefon Samsung Galaxy S II w podróż dookoła świata. Przekazywany z rąk do rąk kolejnych osób ma okrążyć kulę ziemską, zebrać materiał filmowy, ale też regularnie informować w mediach społecznościowych o tym, co się z nim dzieje, gdzie i u kogo w tym momencie przebywa oraz jaka będzie jego kolejna podróż.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rosyjski bank MKB stawia na eLeader Mobile Banking Premium Aplikacje 2012-11-07 14:11 przez Wojtek Konopa

Credit Bank of Moscow (MKB), podążając za światowym trendem udostępniania klientom mobilnego kanału usług finansowych, uruchomił zaawansowany system bankowości mobilnej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GG telefon, czyli jak dzwonić za grosze i nie płacić abonamentu 2012-11-07 13:29 przez Wojtek Konopa

GG telefon - http://telefongg.pl - to nowa usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG. Pasjonaci internetowych pogawędek mogą dzwonić z GG wprost na numery stacjonarne i komórkowe, polskie i zagraniczne w niskich cenach. GG Network SA wprowadziła nową platformę płatnych rozmów VoIP we współpracy z firmą easyCALL.pl.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów audio do urządzeń mobilnych Gadżety 2012-11-07 10:43 przez Wojtek Konopa

Firma ANTEC, producent wysokiej podzespołów komputerowych i sprzętu dla graczy, debiutuje na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadzając szereg produktów audio z nowej serii ANTEC Mobile Products (a.m.p).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Maps dla Windows Phone 8 Aplikacje, GPS 2012-11-07 09:44 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Na start 1000 SMS-ów do wszystkich Operatorzy 2012-11-06 14:54 przez Wojtek Konopa

Do końca grudnia wszyscy, którzy kupią dowolny starter w ofercie Orange na kartę lub Zetafon mogą otrzymać na dzień dobry darmowy pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja iMoney na iOS6 i nowego Androida Aplikacje 2012-11-06 14:11 przez Wojtek Konopa

Grupa Money udostępnia nową wersję aplikacji iMoney. Kolejne sekcje informacyjne, wyszukiwarka bankomatów oraz udoskonalenia architektury, to najważniejsze z wprowadzanych zmian. Darmowa aplikacja dostępna jest na platformach iOS6 oraz Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenieś numer z innej sieci do Plus na Kartę, a otrzymasz 240 zł Operatorzy 2012-11-06 12:04 przez Wojtek Konopa

Po wprowadzeniu, jako pierwszy operator na rynku, oferty „No Limit po doładowaniu”, od 7 listopada Plus wprowadza najlepszą na rynku prepaid ofertę dla przenoszących numer z innej sieci. Klienci, którzy przeniosą swój numer do Plus na Kartę mogą otrzymać największy na rynku prepaid bonus z tego tytułu – aż 240 zł do wykorzystania na praktycznie wszystkie usługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Electronic Beats prezentuje: Hercules And Love Affair w Warszawie Inne, Operatorzy 2012-11-06 11:00 przez Wojtek Konopa

Już 8 grudnia br. w warszawskim klubie Basen na miłośników elektronicznych brzmień czeka niezapomniana noc u boku Hercules And Love Affair. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony międzynarodowego programu muzycznego T-Mobile – Electronic Beats.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama Plus Internet - Koszykarze LTE Operatorzy 2012-11-06 09:37 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Manta PowerTab MID08S z telefonią easyCALL Gadżety 2012-11-05 16:04 przez Wojtek Konopa

Manta Multimedia zaprezentowała specjalną edycję swoich najnowszych tabletów PowerTab MID08S, na których została zainstalowana aplikacja easyCALL. Za pośrednictwem easyCALL można dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne. Nabywcy urządzenia mogą liczyć na specjalne gratisy takie jak darmowy numer telefonu i faksu z dowolnej strefy numeracyjnej, a także do 40 minut darmowych rozmów na start.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfony za 0 zł na start w Świątecznej FORMULE Operatorzy, Telefony 2012-11-05 16:02 przez Wojtek Konopa

Play razem z Agencją Grandes Kochonos przygotował trzy świąteczne spoty 15 sekundowe  promujące nowoczesne smartfony za 0zł na start w Świątecznej FORMULE w Play.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Napisz aplikację na Windows 8, zdobądź nagrody od Microsoft Aplikacje, OSy 2012-11-05 15:10 przez Wojtek Konopa

Firma Microsoft zaprasza do udziału w 4. edycji Geek Club. Akcja skierowana jest do deweloperów oraz wszystkich osób interesujących się tworzeniem aplikacji. Zadaniem uczestników jest stworzenie aplikacji na system Windows 8. Każda aplikacja, zgłoszona i opublikowana w Windows Store do 15 stycznia 2013 roku, zostanie oceniona przez grono testerów, a przyznane punkty będzie można zamienić na cenne nagrody ufundowane przez Microsoft.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange na kartę - nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci Operatorzy 2012-11-05 12:35 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa AutoMapa 3.4 dla iOS już w App Store Aplikacje, GPS 2012-11-05 12:22 przez Wojtek Konopa

Objazdy dróg i blokady punktowe, automatyczna aktualizacja danych SmartRoutes i nowe algorytny pokonywania korków, obsługa Gestów, synchronizacja z Dropbox, obsługa iPoda, możliwość wysłania własnej pozycji pod adres e-mail i najnowsze mapy Polski i Europy. AutoMapa 3.4 dla iOS dostępna w App Store.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Monitory LG straszą ludzi w windzie Ciekawostki, Komputery 2012-11-05 10:33 przez Piotr Kozub

Firma LG wybrała ciekawy sposób promocji swoich najnowszych monitorów IPS. Pracownicy LG, przekonani o tym jak bardzo realistyczny obraz potrafią wyświetlać ich monitory zamontowali je na podłodze windy. Na panelu wykonanym z monitorów LG IPS wyświetlano motyw odpadającej podłogi windy, zaś wrażenia wizualne uzupełniono profesjonalnym zestawem nagłośnienia. Jak reagowali na takie bodźce jadący windą? Zobaczcie sami na załączonym materiale wideo.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Netia poszerza swoją ofertę telewizyjną o nowe kanały Operatorzy 2012-11-05 09:34 przez Piotr Kozub

Firma Netia po raz kolejny rozbudowuje ofertę programową swojej Telewizji Osobistej. Już od dnia 1 listopada bieżącego roku, w pakiecie Prestiżowym oraz pakiecie HD dostępny jest kanał Eurosport 2 HD. Z kolei od dnia 1 grudnia 2012 roku Netia zaoferuje swoim klientom kanał Mini Mini + HD, a także „Pakiet CANAL+”. Co ważne, te wszystkie nowości nie spowodują podwyżki cen dla abonentów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
50 stanów świadomości z LG Swift L9 2012-11-02 13:18 przez Wojtek Konopa

Tede rusza na podbój USA aby wraz z ekipą Red Bull Mobile realizować projekt  o nazwie „50 Stanów Świadomości”. W ciągu następnych 50 dni odwiedzi 50 stanów Ameryki Północnej. W trakcie podróży liczącej ponad 25 tys. kilometrów to LG Swift L9 będzie stanowił okno na świat polskiego rapera.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rusza kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée Operatorzy 2012-11-02 10:27 przez Wojtek Konopa

Już piątego listopada rozpocznie się trzecia edycja cyklu filmowych spotkań T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée. Wśród 20 miast, które znalazły się na trasie tegorocznego tournée, są m.in.: Warszawa, Opole, Gdańsk, Olsztyn, Lublin i Kraków.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zbiór materiałów wideo przezentujących możliwości smartfonu Samsung Galaxy Note II Telefony 2012-11-02 08:52 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus Internet bez sprzętu i "lojalki" Operatorzy 2012-11-02 08:05 przez Wojtek Konopa

Od 2 listopada br. Plus wprowadza nowe oferty internetu mobilnego, a wśród nich po raz pierwszy ofertę bez sprzętu i bez tzw. „lojalki”. Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, a jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażenie zgody na aktywację usługi e-rachunek.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum