Blog BazaTelefonów.pl
 

50 stanów świadomości z LG Swift L9

2012-11-02 13:18

Tede rusza na podbój USA aby wraz z ekipą Red Bull Mobile realizować projekt  o nazwie „50 Stanów Świadomości”. W ciągu następnych 50 dni odwiedzi 50 stanów Ameryki Północnej. W trakcie podróży liczącej ponad 25 tys. kilometrów to LG Swift L9 będzie stanowił okno na świat polskiego rapera.

LG Swift L9 to najnowszy smartfon z serii L. Design, solidna konstrukcja oraz wielofunkcyjność urządzenia przesądziły o tym, że Tede wybrał na swoją wyprawę właśnie LG Swift L9.

Najnowszy smartfon podobnie jak poprzednie modele: Swift L3, Swift L5 i Swift L7, cechuje się najwyższej klasy wzornictwem oraz wytrzymałością. LG Swift L9 posiada wyświetlacz IPS, który zapewnia niezwykły komfort oglądania dzięki czystemu i realistycznemu obrazowi odzwierciedlającemu niespotykaną dotychczas liczbę szczegółów. Bateria w technologii SiO+ umożliwia korzystanie z takich funkcji jak  przeglądarka internetowa, nawigacja czy aparat przez ponad 24 godziny z maksymalną wydajnością, co z pewnością okaże się atutem w tak długiej podróży.

Tede podczas swojej podróży przez 50 stanów na pewno nie natrafi na barierę językową -  LG Swift L9 został wyposażony w funkcję Quick Translate, która pozwoli raperowi na natychmiastowe tłumaczenie zeskanowanego bądź sfotografowanego tekstu i to nie tylko pojedynczych wyrazów, lecz także całych zwrotów i zdań z 44 na 64 języki. Dzięki temu Chińskie dzielnice Nowego Jorku, Los Angeles czy San Francisco, kubańskie kwartały Miami czy latynoskie ulice kalifornijskich i teksańskich miast nie będą stanowić dla Tedego żadnej przeszkody. Funkcja Quick Memo umożliwi raperowi tworzenie odręcznych lub wpisywanych z klawiatury notatek na różnego rodzaju materiałach oraz dołączanie do nich zdjęć i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami.

50 stanów świadomości: 25 000 kilometrów, 6 stref czasowych, 4 strefy klimatyczne, 1 600 litrów paliwa, 400 godzin drogi – to wszystko w 50 dni. Tede – muzyk, tekściarz, raper, producent muzyczny i telewizyjny, przedsiębiorca, charyzmatyczna gwiazda – kultowa postać młodego pokolenia, będzie stale zdawał internautom foto i video relacje ze swojej wyprawy. Tede ma za zadanie zaprezentować nieodkrytą jeszcze twarz USA -  w zupełnie nietypowy sposób, bez zwiedzania popularnych atrakcji, bez scenariusza i wyreżyserowanych ról – to będzie prawdziwie spontaniczna podróż wspierana przez  LG Swift L9.

LG Swift L9 Jest dostępny w ofercie Red Bull Mobile już od 6 zł.

Organizatorem  projektu „50 Stanów Świadomości” z udziałem Tede jest o2, odpowiedzialne za zaplanowanie i  całościową realizację akcji. Głównym partnerem projektu  jest Red Bull Mobile, który dostarczył raperowi niezbędnych narzędzi i technologii do realizacji tego projektu. Akcję wspiera również LG Electronics, producent smartfona LG Swift L9, który podobnie jak poprzednie modele serii L, cechuje się najwyższej klasy wzornictwem i zaawansowanymi funkcjami.

Źródło: LG

Wojtek Konopa, wyświetlono 4509 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum