Blog BazaTelefonów.pl
 

Napisz aplikację na Windows 8, zdobądź nagrody od Microsoft

Aplikacje, OSy 2012-11-05 15:10

Firma Microsoft zaprasza do udziału w 4. edycji Geek Club. Akcja skierowana jest do deweloperów oraz wszystkich osób interesujących się tworzeniem aplikacji. Zadaniem uczestników jest stworzenie aplikacji na system Windows 8. Każda aplikacja, zgłoszona i opublikowana w Windows Store do 15 stycznia 2013 roku, zostanie oceniona przez grono testerów, a przyznane punkty będzie można zamienić na cenne nagrody ufundowane przez Microsoft.

 

W Geek Club tematyka, rodzaj i przeznaczenie aplikacji są całkowicie dowolne. Twórcy mogą zgłaszać różnorodne projekty - od gier, po aplikacje rozrywkowe, informacyjne, sportowe czy też te stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach. Najważniejsze, by były one napisane na nowy system Windows 8. Każda aplikacja po weryfikacji może otrzymać od 601 do 1000 punktów Geek Club. Aplikacje będą ocenianie w 3 kategoriach punktowych:

  • Grafika (400 pkt.),
  • Pomysł (300 pkt.),
  • Implementacja (300 pkt.)

Dodatkowo każdy może zgłaszać szablony graficzne aplikacji, za które może otrzymać nawet 300 dodatkowych punktów. Dokładne zasady zgłaszania i oceniania aplikacji dostępne są w regulaminie, dostępnym pod tym adresem (link).
Zdobyte punkty można wymieniać na wiele nagród, m.in:

  • Tablet z system Windows 8 ,
  • Konsolę Xbox 360 4GB + Kinect,
  • Telefon Nokia Lumia 800,
  • Telefon Nokia Lumia 720.

Już teraz sprawdź jak stworzyć doskonałą aplikację dla systemu Windows 8, opublikuj ją w Windows Store i zdobądź nagrody!

Źródło: Microsoft

Wojtek Konopa, wyświetlono 4182 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum