Blog BazaTelefonów.pl
 

Rosyjski bank MKB stawia na eLeader Mobile Banking Premium

Aplikacje 2012-11-07 14:11

Credit Bank of Moscow (MKB), podążając za światowym trendem udostępniania klientom mobilnego kanału usług finansowych, uruchomił zaawansowany system bankowości mobilnej.

Na partnera technologicznego projektu wybrano doświadczonego dostawcę aplikacji mobilnych - polską firmę eLeader..

Korzystając z bankowości mobilnej eLeader, klienci banku MKB mogą nie tylko sprawdzić szczegóły swoich kont, ale także opłacić rachunki, uregulować spłatę rat kredytu, skontaktować się z bankiem czy skorzystać z usług geolokalizacji, aby szybko odnaleźć drogę do najbliższego oddziału lub bankomatu.

Bank zdecydował się na rozwiązanie polskiego dostawcy ze względu na dojrzałość oraz najbogatszą funkcjonalność, w pełni odzwierciedlającą możliwości systemów bankowości internetowej. Ważne było również szerokie wsparcie dla platform mobilnych oferowane przez system – aplikacje eLeader działają na smartfonach i tabletach z systemami iOS (iPhone, iPad), Google Android, Windows Phone, BlackBerry (RIM) oraz Symbian (Nokia).

„Jesteśmy zaszczyceni, że bank MKB dołączył do grona naszych klientów. Potwierdza to, że aplikacje tworzone przez ponad stuosobowy zespół inżynierów eLeader są konkurencyjne nawet na tak trudnym rynku, jakim jest rynek rosyjski. Tym bardziej cieszy nas sukces pierwszego wdrożenia naszego systemu na rynkach wschodnich.” - mówi Małgorzata Rząd, Mobile Finance Product Manager odpowiedzialna w eLeader za systemy mobilnych finansów.

Wybierając rozwiązanie eLeader Mobile Banking Premium, bank MKB dołączył do grona instytucji takich jak Bank Pekao SA, Raiffeisen Bank, Bank Zachodni WBK czy National Bank of Kuwait. Firma realizuje także kolejne projekty wdrożeniowe w Polsce, w krajach bałtyckich i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: eLeader 

Wojtek Konopa, wyświetlono 3841 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum