Blog BazaTelefonów.pl
 

Oferta abonamentowa bez telefonu

Operatorzy 2012-11-12 09:22

Dla wszystkich klientów, którzy mają już telefon i poszukują do niego najlepszej oferty Plus przygotował specjalną propozycję – Oferta bez telefonu w Taryfach Rozmownych dla klientów abonamentowych! Oferta bez telefonu to jeszcze większe pakiety minut niż dotąd, nielimitowane połączenia w Plusie, pakiet internetowy 200 MB oraz krótsze terminy umów. Oferta jest dostępna od wyjątkowo niskiego abonamentu, bo już za 19,90 zł miesięcznie.

Oferta jest już znana na rynku, jednak obecnie klienci otrzymają jeszcze więcej minut oraz nielimitowane połączenia do Plusa.

Plus nie zapomina również o zamiłowaniu klientów do surfowania w internecie i dlatego w ofercie jest pakiet internetowy 200MB bezpłatny przez 2 miesiące na swobodne skorzystanie z internetu, a po okresie promocji klient może sam zadecydować, czy dalej chce z niego korzystać.

Klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci otrzymają jeszcze większe korzyści – np. w taryfie za 39 zł będzie to aż 550 minut do wszystkich sieci a oprócz tego 200 MB i nielimitowane połączenia w Plusie przez pół roku!

Oferta bez telefonu w taryfach Rozmownych jest dostępna dla nowych klientów, osób przedłużających umowę oraz dla przenoszących numer z innej sieci.

Szczegółowe informacje na www.plus.pl i w regulaminach ofert.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3372 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum