Blog BazaTelefonów.pl
 

HTC Desire X i HTC Desire C z pierwszym audiobookiem w wersji 3D

Technologie 2012-11-12 10:26

Marka HTC przygotowała nie lada gratkę dla fanów innowacyjnych rozwiązań oraz fantastyki. Wyłącznie na smartfonach HTC Desire X i HTC Desire C w sieci PLAY dostępny jest pierwszy na świecie audiobook przygotowany w technologii binauralnej. Wystarczy założyć słuchawki Beats Audio, aby z „Blade runner – czy androidy marzą o elektrycznych owcach” przenieść się w trójwymiarowy świat androidów.

Nowy wymiar dźwięku z HTC
Czy możliwe jest dokładne usłyszenie otaczającej nas rzeczywistości dzięki… książce? Marka HTC udowadnia, że tak i po raz kolejny przełamuje barierę dźwięku . Wszystko za sprawą pierwszego na świecie audiobooka przygotowanego z wykorzystaniem technologii dźwięków binauralnych, który od listopada br. dostępny jest wyłącznie na telefonach HTC Desire X i Desire C w sieci PLAY. Dzięki specjalnym efektom w wersji 3D oraz systemowi Beats Audio, w który wyposażone są smartfony, dźwięki ze świata androidów brzmią wyjątkowo autentycznie i przestrzennie.

Trójwymiarowy audiobook

Audiobook „Blade Runner – czy androidy marzą o elektrycznych owcach?” powstał na bazie książki Philipa K. Dicka. Za reżyserię odpowiedzialny jest Krzysztof Czeczot, a udział w jego przygotowaniu wzięli doskonali aktorzy, m.in. Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Marian Dziędziel i Anna Dereszowska. Muzykę skomponował i wykonał Wojtek Mazolewski wraz ze swoim zespołem Pink Freud.

Więcej informacji (w tym trailer, making off, kulisy produkcji, fragmenty muzyki, wywiady) można znaleźć na stronie internetowej http://audioteka.pl/lowca

Zapraszamy na www.htc.com/pl i nasz profil na Facebooku.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3603 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum