Blog BazaTelefonów.pl
 

Lycamobile z nową promocją dla klientów dzwoniących lokalnie

Operatorzy 2012-11-15 11:07

Operator Lycamobile wraz z epay Polska przygotował dla Klientów nową ofertę, tym razem na połączenia krajowe. Od teraz, można kupić pakiet na tanie rozmowy lub SMS-y do wszystkich sieci w Polsce – a dodatkowo otrzymać nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci! Im wyższa wartość pakietu, tym więcej możliwości! Minuta rozmowy już od 10 groszy!

Jak przebiega aktywacja? Wystarczy nabyć za pośrednictwem terminali epay kupon o wybranym nominale i doładować swoje konto Lycamobile. Następnie, należy aktywować wybrany pakiet za pomocą SMS lub kodu USSD. Do wyboru są dwa rodzaje pakietów. Użytkownik, w zależności od preferencji, może wybrać pakiet SMS-ów lub minut na rozmowy. Dodatkowo, niezależnie od dokonanego wyboru każdy w pakiecie dostaje nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile! Pakiety kosztują odpowiednio 5, 10 i 15 złotych dając w zamian 30, 80, 150 minut do wykorzystania do wszystkich sieci krajowych (poza Play) lub paczkę 100, 300 lub 1000 SMS-ów. Ważność wybranej oferty jest uzależniona od wartości wykupionego zestawu. W każdej chwili można sprawdzić datę ważności i stan środków w pakiecie wpisując *137#, i naciskając przycisk „zadzwoń”.

Co ważne, po upływie okresu ważności pakiety są przedłużane automatycznie. Aby odstąpić od korzystania z promocji należy skontaktować się z bezpłatnym BOK pod nr. 353. Więcej informacji i pełen cennik usług Lycamobile w Polsce można znaleźć na stronie www.lycamobile.pl

Źródło: epay Polska

Wojtek Konopa, wyświetlono 4402 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum