Blog BazaTelefonów.pl
 

Grzeczny czy niegrzeczny - informacja o kampanii świątecznej T-Mobile

2012-11-16 09:19

15 listopada w T-Mobile rozpoczęła się  kampania dla świątecznych ofert, w której każdy abonent otrzyma prezent. Nowa, świąteczna kampania T-Mobile prowadzona pod hasłem „Grzeczny czy niegrzeczny i tak dostaniesz prezent” będzie promowała oferty z dodatkowymi usługami na święta.

Wszyscy nowi klienci ofert abonamentowych otrzymają od T-Mobile prezenty. Dla klientów, którzy skorzystają z oferty Internetu z netbookiem, laptopem lub tabletem otrzymają w prezencie usługę blueconnect noc, dzięki której będą mogli korzystać bezpłatnie z nielimitowanego dostępu do Internetu w nocy. Natomiast abonenci taryf głosowych, minutowych i multimedialnych będą mogli wybrać prezenty spośród specjalnych świątecznych pakietów nielimitowanych rozmów oraz SMS-ów i MMS-ów.

Kampania świąteczna T-Mobile obejmuje TV, outdoor, prasę, Internet, social media oraz materiały BTL. Projekt został zrealizowany przez agencję G7 oraz dom mediowy Starcom.

Reżyserem spotu reklamowego jest Marc Wilkins, laureat nagrody Złotego Lwa na festiwalu w Cannes w 2003 roku. Muzykę na potrzeby filmu skomponował uznany, niemiecki twórca Lars Löehn.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3118 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum