Blog BazaTelefonów.pl
 

Świąteczna aplikacja Huawei i SOS Wioski Dziecięce

Inne 2012-11-20 10:40

Huawei wraz ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce uruchomili na swoich profilach facebookowych specjalną aplikację do tworzenia kartek świątecznych. Za każdą stworzoną pocztówkę Huawei przekaże 1 PLN na rzecz podopiecznych SOS Wioski Dziecięce.

Dodatkowo autorzy dwóch najciekawszych kartek otrzymają smartfony Huawei. Aplikacja dostępna jest na profilach SOS Wioski Dziecięce (www.facebook.com/wioskisos) i Huawei Device Polska (www.facebook.com/HUAWEIDevicePolska) do 24 grudnia br. W tym czasie wszyscy chętni będą mogli stworzyć swoją kartkę świąteczną, wybierając odpowiedni świąteczny krajobraz i kadrując go według własnego pomysłu dzięki wirtualnemu aparatowi. Do kartki dołączyć można życzenia i znaczek pocztowy, po czym bezpośrednio z aplikacji wysłać do najbliższych lub umieścić ją na swojej tablicy na Facebooku.

„Udział Huawei w kampanii charytatywnej Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce to jedno z wielu  naszych działań wspierających lokalne społeczności. Cieszymy się, że uczestniczymy w tym projekcie, bo dzięki niemu choć trochę możemy pomóc osieroconym dzieciom znajdującym się pod opieką Stowarzyszenia. Zdajemy sobie sprawę, że takie działania nie są w stanie zastąpić rodziny, ale warto zrobić coś, co spowoduje uśmiech na twarzy dzieci” - podkreśla Jolanta Stryjczak, PR Manager w Huawei Polska.

Za każdą stworzoną w aplikacji kartkę świąteczną Huawei zobowiązało się przekazać 1 PLN na rzecz SOS Wioski Dziecięce. Dochód z akcji wykorzystany będzie na kupno prezentów dla podopiecznych Stowarzyszenia. Ponadto autorzy dwóch najciekawszych kartek otrzymają smartfony Huawei. Akcja jest elementem kampanii SOS Wioski Dziecięce „Święta cieszą tylko w rodzinie”, której ambasadorką jest Natalia Kukulska, a patronat nad nią objął Program Pierwszy Polskiego Radia oraz TVP Info.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 3606 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum