Blog BazaTelefonów.pl
 

Prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie

Operatorzy 2012-11-23 12:07

Od piątku 23 listopada Plus wprowadza nowy limitowany prepaidowy Starter Muzyka w Telefonie! To wyjątkowe i jedyne tego typu rozwiązanie na rynku przeznaczone dla młodych osób, których rytm życia wyznacza muzyka.

Starter Muzyka w Telefonie to możliwość ściągnięcia za darmo dwudziestu pięciu utworów z portalu Muzodajnia.pl, w tym całej najnowszej płyty Rihanny pod tytułem „Unapologhetic” zawierającej hit „Diamonds”.
W zestawie znajduje się karta pamięci MicroSD 4 GB oraz pasująca zarówno do smartfonów, jak i do telefonów starszego typu, karta Micro SIM z adapterem.

Starter muzyczny to również atrakcyjna taryfa Plus na Kartę oraz możliwość korzystania z szeregu rozwiązań obniżających koszty, w tym miedzy innymi z nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci za 3 grosze. Wykaz usług dostępnych w Plus na Kartę znajduje się na: http://nakarte.plus.pl/prepaid/jak_obnizyc_wydatki.html

Starter Muzyka w Telefonie jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów  jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez Salony Empik oraz w Salonach Firmowych i Punktach Sprzedaży Plusa.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3932 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum