Blog BazaTelefonów.pl
 

Danske Bank uruchamia bankowość mobilną eLeader

Inne 2012-11-28 09:28

Rozwiązanie polskiej firmy eLeader, dostawcy mobilnych aplikacji dla biznesu, zostało docenione przez kolejny bank zagraniczny. Kilka dni temu w sklepach AppStore oraz Google Play pojawiły się aplikacje bankowości mobilnej eLeader stworzone dla Danske Bank na Litwie.

Mindaugas Dambrauskas, Head of Product and Channel Development w Danske Bank A/S Lithuania, pozytywnie ocenia proces wdrożenia: „Sprawna realizacja projektu była nie lada wyzwaniem, bo angażowała wiele podmiotów w kilku krajach, ale przebiegła ona wyjątkowo płynnie i zakończyła się pełnym sukcesem. Potwierdziło to słuszność naszego wyboru i profesjonalizm eLeader. Będziemy konsekwentnie rozwijać kanał mobilny w kolejnych latach z polskim dostawcą.”

Bankowość eLeader w Danske Bank, oprócz oferowania kluczowych funkcjonalności informacyjnych i transakcyjnych, charakteryzuje się także nowoczesnym interfejsem użytkownika. System wspiera również wiele metod autoryzacji, zapewniając elastyczność i wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania aplikacji.

„Zdobywane doświadczenie w licznych projektach międzynarodowych pozwoliło nam wypracować najlepsze praktyki w zakresie efektywnego prowadzenia wdrożeń za granicą, w których znaczna większość prac przeprowadzana jest zdalnie. Opracowana metodologia wdrożeń przyczyniła się do tego, że implementacja eLeader Mobile Banking w Danske Bank przebiegła sprawnie i bez żadnych opóźnień. Bank nakreślił przed nami jasną wizję tego, co chce osiągnąć, a dzięki dokładnej analizie i profesjonalnemu podejściu uczestników projektu, zrealizowano wszystkie cele biznesowe.” – mówi Małgorzata Rząd, Mobile Finance Product Manager w eLeader.

Rozwiązanie eLeader Mobile Banking Premium zostało dotychczas z sukcesem wdrożone w instytucjach takich jak Bank Pekao SA, Raiffeisen Bank, Bank Zachodni WBK, National Bank of Kuwait czy Credit Bank of Moscow, a same aplikacje wygrywają rankingi oceniające funkcjonalność, pokrycie platform mobilnych, użyteczność i user experience aplikacji bankowych dla smartfonów.

W 2012 roku eLeader został wskazany w raporcie firmy analitycznej Juniper Research jako jeden z najważniejszych dostawców rozwiązań bankowości mobilnej na świecie, w tym jako jedyna firma z Europy Centralnej.

Źródło: eLeader

Wojtek Konopa, wyświetlono 3715 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum