Blog BazaTelefonów.pl
 

Z Listonic zamówisz zakupy z dostawą do domu

Aplikacje 2012-11-29 10:20

Nowa,darmowa aplikacja od Listonic pozwala zamówić zakupy z dostawą do domu z największych delikatesów internetowych. Zakupy telefonem lub tabletem można robić w każdej wolnej chwili – w taksówce, w poczekalni, ale także leżąc w domu na kanapie.To pierwsza aplikacja w Europie pozwalająca zamówić zakupy z kilku sklepów, jest dedykowana dla polskich posiadaczy smartfonów z Androidem i iOS.

Listonic Sp. z o.o. – twórca mobilnej listy zakupów – uruchomił nową aplikację: „Listonic – zamów zakupy”. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i w AppStore. W kilku prostych krokach umożliwia zamówienie zakupów z dostawą do domu z Frisco.pl, Alma24.pl i A.pl.

To innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie pokazuje, w którą stronę rozwijają się aplikacje zakupowe. Możliwość robienia zakupów przez Internet staje się standardem i im szybciej sklepy wkroczą w rynek mobile tym większą zyskają przewagę nad konkurencją.

Najpierw należy wpisać swój kod pocztowy, wtedy pokażą się sklepy spożywcze online, które przywiozą zakupy pod wskazany adres. Po wyborze jednego z nich można wypełnić koszyk interesującymi produktami. Następnie  należy wybrać termin dostawy oraz sposób płatności. Potem pozostaje już tylko czekać aż kurier z zakupami zapuka do drzwi.

„Listonic – zamów zakupy” jest kolejną aplikacją, którą Listonic wyprzedza konkurencjęi wyznacza trendy rozwoju mobilności w Polsce. Największe sklepy decydują się na wejście w e-commerce, Listonic wprowadza je w m-commerce.

Strona www: http://zamowzakupy.pl
Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.listonic.shop
App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/zamow-zakupy/id574794445?mt=8

Źródło: Listonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 4179 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum