Blog BazaTelefonów.pl
 

Pełna harmonia w nowej ofercie Plusa

Operatorzy 2012-11-29 12:53

W najnowszej ofercie Plusa innowacyjne rozwiązania współgrają z atrakcyjnymi cenami. Od dziś Nokia Lumia 820 i Nokia Lumia 920 oraz laptop HP Pavillon G6-2233 działają w pełnej harmonii.

W dostępnej od 29 listopada promocji, klienci mogą łączyć korzyści z posiadania ofert głosowych oraz internetowych:

  • posiadając umowę w Plus Internet przy zawarciu lub przedłużeniu umowy w ofercie Plus Abonament otrzymają nawet 450 zł rabatu na abonament,
  • posiadając umowę w Plus Abonament przy zawarciu lub przedłużeniu umowy w ofercie Plus Internet otrzymają rabaty na abonament przez cały kontrakt

Warunkiem skorzystania z rabatu w ofercie Plus Abonament jest zakup jednego z najnowszych smartfonów Nokia Lumia 820 lub Lumia 920 wraz z aktywacją w taryfach Rozmownych. W przypadku oferty Plus internet by otrzymać rabat wystarczy zakup dowolnego sprzętu w promocji „Internet z laptopem lub tabletem”.

W ofercie promowane będą:

  • Nokia Lumia 820 - nowoczesny smartfon z najnowszym systemem Windows Phone 8 z dużym 4.3” wyświetlaczem AMOLED ClearBlack, aparatem 8 MPix i GPS-em,
  • laptop HP Pavilion g6-2233 z najnowszym systemem Windows 8 w zestawie z modemem Huawei E3276 umożliwiającym korzystanie z najszybszego mobilnego internetu w Polsce LTE do 150 Mb/s.

Oba sprzęty umożliwiają korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE, co w połączeniu z dostępem do aplikacji SkyDrive w systemie Windows 8, pozwala na łatwe synchronizowanie, zapisywanie i udostępnianie zdjęć i plików między tymi urządzeniami i dostęp do swoich materiałów z niemal każdego miejsca.

Szczegóły promocji w Plus Abonament:

Minuty do wszystkich sieci uwzględniają minuty z abonamentu oraz dodatkowego, bezpłatnego pakietu minut do wszystkich sieci. Minuty z abonamentu wymieniają się na SMS-y w stosunku 1:1. Minuty z abonamentu dla taryf 29,90, 39,90 i 59,90 można zamienić na nielimitowane połączenia w Plusie.

Szczegóły promocji w Plus Internet:

Rabat na abonament przez cały kontrakt przydzielany będzie pod warunkiem posiadania drugiej aktywacji w ofercie Plus Abonament. Rezygnacja z drugiej aktywacji oznaczać będzie rezygnację z rabatu.

Szczegóły oferty dostępne są w regulaminach promocji:

  • „Oferta z pakietem smartfonowym i rabatem”,
  • „Oferta z pakietem smartfonowym na próbę i rabatem”,
  • „Internet z laptopem lub tabletem”.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3796 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum