Blog BazaTelefonów.pl
 

Heyah ogłasza Prezentobranie za doładowanie

Operatorzy 2012-12-07 15:38

Ruszyła promocja „Prezentobranie w Heyah”, w której za każde doładowanie konta można otrzymać gwarantowany prezent. W ramach promocji użytkownicy Heyah na kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają bezpłatnego SMSa z unikalnym kodem promocyjnym, uprawniającym do odbioru prezentu.

Żeby odebrać upominek wystarczy wejść na stronę www.nagrody.heyah.pl, wpisać otrzymany kod oraz swój numer telefonu. To jaki prezent od Heyah otrzyma użytkownik zależy od kwoty doładowania, okresu korzystania z usług Heyah oraz dnia tygodnia, w którym dokonano zasilenia konta.

Im wyższe doładowanie, tym bardziej atrakcyjny prezent. Do odebrania są darmowe minuty w dwóch wariantach: do wykorzystania  na połączenia z numerami w Heyah i stacjonarnymi lub do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Ponadto w puli znajdują się pakiety megabajtów oraz ekstra złotówki, które mogą być wykorzystane na połączenia ze wszystkimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce. Lista prezentów dostępna jest na stronie  www.nagrody.heyah.pl . Promocja obowiązuje od 6 grudnia br. do 4 marca 2013 roku.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3747 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum