Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy mobilny głośnik Bluetooth od Verbatim

Gadżety 2012-12-11 11:51

Verbatim wprowadza do sprzedaży mobilny głośnik. Urządzenie jest kompatybilne z każdym sprzętem wyposażonym w łącze Bluetooth. Sugerowana cena detaliczna głośnika to 199,99 zł.

Oferta mobilnych urządzeń peryferyjnych firmy Verbatim poszerzyła się o kompaktowy głośnik mobilny Bluetooth, który doskonale sprawdza się podczas podróży. Użytkownicy mogą odtwarzać na nim muzykę z dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth, m.in. ze smartfonów, tabletów i laptopów.   

Elegancki, designerski głośnik mobilny jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą słuchać utworów MP3 i podcastów lub oglądać wideo w podróży z dźwiękiem najwyższej jakości, zwykle zarezerwowanym dla domowych systemów hi-fi.

Pomimo niewielkich rozmiarów (75 mm wysokości x 80 mm średnicy) i wagi (195 g) w urządzenie wbudowano dwa 40-milimetrowe głośniki o mocy wystarczającej
do zapewnienia głębokiego i czystego dźwięku stereo.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy oferuje 6 godzin odtwarzania, a jego pełne ładowanie przez złącze USB trwa 4 godziny. Mobilny głośnik Verbatim Bluetooth sprzedawany jest w komplecie z kablem USB i konwencjonalnymi kablami audio, które umożliwiają podłączenie urządzeń nieobsługujących Bluetooth. Głośnik dostępny jest w kolorze białym.

Źródło: Verbatim
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 3519 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum