Blog BazaTelefonów.pl
 

Stacje dokujące dla iPhone’a 5, iPada mini i nowego iPada

Gadżety 2012-12-12 10:28

Obie nowe stacje dokujące JBL oferują użytkownikom dużą elastyczność w dostępie do biblioteki muzycznej - bez konieczności użycia kabla czy adapterów. Prawdziwie przenośny głośnik OnBeat Micro, zasilany z baterii, jest idealny dla podróżujących biznesmenów, studentów i każdego, kto pragnie wydajnego głośnika ze złączem Lightning, z którym można wybrać się wszędzie.

Przeznaczona do użytku w domu, stacja dokująca OnBeat Venue LT, to solidny głośnik bezprzewodowy wyposażony w złącze Lightning, dwa przetworniki szerokopasmowe oraz port bass-reflexu SlipStream, co gwarantuje niezwykle szeroką scenę dźwiękową i mocny bas.

Idealny partner dla iPada Mini i iPada z wyświetlaczem Retina jest wyposażony w stworzoną przez Harmana technologię Bluetooth TrueStream, która gwarantuje bezprzewodowe przesyłanie dźwięku najwyższej jakości. Po zadokowaniu obie stacje ładują urządzenia ze złączem Lightning.

JBL OnBeat Micro to ultraprzenośny, zaawansowany akustycznie głośnik, który z łatwością zmieści się w torebce czy teczce. Zamontowano w nim dwa przetworniki szerokopasmowe i cyfrowy procesor sygnału; taki zestaw zapewnia dynamiczny dźwięk wypełniający przestrzeń. JBL OnBeat Micro oferuje do 5 godzin muzyki w przypadku zasilania z baterii, ładuje też iPhone’a 5, iPoda touch 5 generacji i nowego iPoda nano po podłączeniu do zasilania sieciowego. Przenośny głośnik posiada także złącze USB do zasilania i odtwarzania muzyki z innych urządzeń przenośnych. Do obsługi JBL OnBeat Micro można pobrać darmową aplikację, ułatwiającą tworzenie niestandardowych list odtwarzania, regulacji głośności i przeglądania okładek albumów. JBL OnBeat Venue LT ma złącze dokujące Lightning ukryte za logo JBL na podstawie głośnika. Idealna dla iPada Mini i iPada z wyświetlaczem Retina, ekskluzywna technologia bezprzewodowego przesyłania danych Harman TrueStream pozwala stacji OnBeat Venue LT połączyć się nawet z ośmioma urządzeniami, zwiększając elastyczność tego urządzenia. JBL OnBEat Venue LT współpracuje z bezpłatną aplikacją MusicFlow, pozwalającą użytkownikom tworzyć spersonalizowane listy odtwarzania, regulować głośność i ustawienia korektora dźwięku, a także przeglądać okładki albumów.

Ceny i dostępność
JBL On Beat Micro jest dostępny w cenie 449 zł, a On Beat Venue LT pojawi się w polskich sklepach w grudniu tego roku w cenie 899 zł.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 4761 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum