Blog BazaTelefonów.pl
 

PLAY podczas 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aplikacje, Inne 2012-12-20 16:00

Play po raz drugi z rzędu wspiera Finał WOŚP i pomaga zgromadzić pieniądze, które tym razem przeznaczone będą dla dwóch grup potrzebujących – dzieci i seniorów. Najbliższy 21 Finał organizowany jest pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Play udostępnia dwie aplikacje. Pierwsza z nich to „WOŚP 21” – przewodnik po 21 Finale, z informacjami o najważniejszych imprezach oraz wydarzeniach towarzyszących. Druga to „Bezpieczna Rodzina”, w którą Play wyposaży wolontariuszy WOŚP, którzy ubrani w playowe bandamki będą mogli potwierdzić, że zbiórka przebiega prawidłowo oraz będą na bieżąco przesyłać zdjęcia dokumentujące przebieg akcji. Wszyscy wolontariusze otrzymają od Play startery o nominale 15 zł do wykorzystania na rozmowy, SMSy i MMSy.

W tym roku Play przygotował na licytację dwa rodzaje kart SIM. 100 kart pokrytych elementami z 24 karatowego złota oraz 21 kart z unikalnymi złotymi numerami. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego ratującego życie oraz prowadzenie narodowych programów medycznych.

„Play zdobył 16% rynku w niespełna sześć lat, a dzięki ponad 8,2 milionom naszych klientów chcemy i możemy uczestniczyć w największym przedsięwzięciu charytatywnym w Polsce, które od ponad 20 lat porywa miliony Polaków. To drugi z rzędu Finał, kiedy tak blisko współpracujemy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo wiemy, że warto pomagać” – mówi Bartosz Dobrzyński, szef marketingu i członek zarządu Play.

Na finał Play przygotował szereg aktywności. Na swoim profilu na Facebooku uruchomi grę „Sercomierz” pozwalającą gromadzić dodatkowe fundusze na WOŚP, w połowie grudnia 2012 przed C.H. Złote Tarasy w Warszawie została wybudowana „Playowa” karuzela, przy której codziennie od 15 grudnia w godzinach 14.00-18.00 wolontariusze z puszkami czekają na hojne datki. Play przygotowuje także bajkową niespodziankę dla uczestników finałowego koncertu WOŚP z tradycyjnym „światełkiem do nieba” na Placu Defilad w Warszawie.

Użytkownicy ofert na kartę w Play mogą wspierać WOŚP przez cały rok, nie tylko w dniu Finału. Wystarczy włączyć darmową usługę „Wspieram WOŚP”, a operator przekaże równowartość 5% doładowań klienta z danego miesiąca na rzecz Fundacji. Korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne, zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża użytkownika Play, 100% kwoty doładowania trafia na konto użytkownika. Aby wesprzeć akcję, wystarczy wysyłać wiadomość SMS o treści „TAK” na bezpłatny numer 8070. Zostanie ona uruchomiona w ciągu 24h od momentu wysłania SMS-a, a doładowania zostaną zliczone za cały miesiąc kalendarzowy.

Kolejny już raz PLAY i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 21 Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści „SERCE” na numer 75 565.

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4140 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum