Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejny wielki sukces flagowego HTC One X

Telefony 2013-01-04 09:53

W tegorocznym Plebiscycie Magazynu T3 czytelnicy wybierali najbardziej interesujące nowości technologiczne 2012 roku w 12 kategoriach. Miło nam poinformować, że smartfon HTC One X wygrał aż w dwóch kategoriach,zdobywając tytuły: „Telefon 2012 Roku” i „Gadżet 2012 Roku”.

Kilka słów o zwycięzcy
HTC One X został wprowadzony na rynek w lutym 2012 i od tamtej pory zdobywa uznanie fanów na całym świecie. W modelu ważącym zaledwie 130 gram, zamknięto czterordzeniowy procesor, zintegrowany system „Battery Saver Core”, 12 rdzeniową kartę graficzną, niezwykły aparat fotograficzny z rozdzielczością 8 megapikseli i przesłoną F2.0 oraz system Beats Audio, zapewniający studyjną jakość dźwięku. Dzięki tym cechom, jak również doskonałym parametrom technicznym,jest jednym z najbardziej zaawansowanych wielofunkcyjnych urządzeń technologicznych, które z powodzeniem zastępuje laptopa czy aparat fotograficzny.

Bardzo się cieszymy z przyznanego wyróżnienia i chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom Magazynu T3, którzy oddali głos na nasz flagowy model – mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC Polska.HTC One X ma nie tylko świetne parametry techniczne, niezwykły aparat i zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale wzbogacony o interfejs HTC Sense 4+, dostępny wyłącznie w smartfonach HTC,jest urządzeniem tak przyjaznym i łatwym w obsłudze, że od pierwszej chwili staje się praktycznie nierozłączny z użytkownikiem. Tytuły „Telefon Roku” i „Gadżet Roku” przyznane przez miesięcznik T3 pokazują, że jest to dobra strategia – dodaje.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3521 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum