Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile podwaja doładowania na stacjach Lukoil

Operatorzy 2013-01-15 12:33

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dzieci zaczynają wypoczynek, wyjeżdżają na pierwsze w swoim życiu samodzielne zimowiska. Często w tym właśnie czasie rozmawiamy ze sobą więcej i rozglądamy się za dodatkowym numerem dla pociechy lub bliskiej nam osoby.

Dlatego epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska wraz z operatorem T-Mobile przypomina o specjalnej ofercie dla nowych i przyszłych użytkowników. Aby z niej skorzystać wystarczy kupić starter na kartę na stacji Lukoil, a każde następne doładowanie zostanie podwojone przez operatora.

Ferie zimowe wiążą się często z wyjazdami lub czasowym rozstaniem z bliskimi. Aby móc swobodnie i bez ograniczeń rozmawiać z bliskimi T-Mobile na kartę, proponuje swoim przyszłym oraz obecnym użytkownikom specjalną ofertę dotyczącą doładowywania kont.

Jak prosto skorzystać z oferty „2x więcej na konto”?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, a Ty lub Twoja pociecha nie macie konta telefonicznego należy najpierw kupić wybrany starter na stacji benzynowej Lukoil. Do wyboru są 3 startery w kwocie: 5 zł, 9 zł oraz 20 zł. Następnie, wystarczy aktywować promocję i doładować konto dowolną kwotą.

Jeśli jesteś już abonentem T-Mobile na kartę, wystarczy, że aktywujesz ofertę i kupisz dowolny nominał doładowania na stacji Lukoil, a kwota doładowania zostanie podwojona.

Co ważne, otrzymane bonusy można wykorzystać nie tylko na rozmowy. Dodatkowe złotówki na koncie można wykorzystać również na SMS-y oraz połączenia internetowe do wszystkich sieci!

Jak aktywować?

Aby otrzymać ekstra doładowanie na konto należy najpierw aktywować ofertę. Można to zrobić na kilka sposobów. Wysyłając bezpłatny SMS „TAK” pod numer 676, używając ekspresowego kodu: *100*76# lub dzwoniąc pod numer *9602[1]. Aktywacja promocji zostanie potwierdzona SMS-em. Po aktywacji promocji należy doładować swoje konto.

[1] serwis automatyczny jest bezpłatny, połączenie z konsultantem (2,44 zł z VAT)

Źródło: epay Polska

Wojtek Konopa, wyświetlono 3430 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum