Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy Yealink VP530 przeszedł testy kompatybilności Avaya

Inne 2013-01-22 12:49

Firma Yealink informuje, że jej wideotelefon VP530 oraz telefony serii T2x z sukcesem przeszły testy i zyskały certyfikat zgodności z rozwiązaniami IP Office#8.1 firmy Avaya, globalnego dostawcy systemów współpracy grupowej, oprogramowania i usług dla biznesu.

 

Yealink VP530 to nowy wydajny wideotelefon biznesowy integrujący rozmowy audio i wideo oraz wiele innych aplikacji. Jego doskonałe parametry zapewniają wygodne użytkowanie, optymalną produktywność oraz nieograniczoną współpracę w grupie. Urządzenia Yealink z linii T2x należą do najbardziej popularnych i konkurencyjnych telefonów i spełniają wszystkie wymagania telekomunikacyjne przedsiębiorstw, zapewniając odpowiednią równowagę między kosztami a funkcjonalnością.

Zarówno Yealink VP530, jak i telefony z serii T2x pomyślnie ukończyły testy techniczne z systemami Avaya IP Office #8.1. Interoperacyjne testy zgodności zweryfikowały funkcjonalność produktów Yealink VP530 oraz SIP T2x Endpoint w mieszanym środowisku rozwiązań Avaya IP Office oraz różnych telefonów Avaya H.323 i SIP IP.

- Yealink jako globalny dostawca telefonów SIP IP z pierwszej światowej piątki jest zobowiązany do dostarczania niezawodnych i ekonomicznych telefonów VoIP i wideotelefonów do różnych klientów na całym świecie – mówi Stone Lu, Starszy Vice Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Yealink. - Kontynuujemy poszukiwanie nowych sposobów wzmocnienia strategicznej kooperacji pomiędzy Yealink a Avaya. Ścisła współpraca z Avaya pozwala naszym klientom w łatwy sposób włączyć nowe technologie i odkrywać coraz nowsze możliwości wykorzystania swojej infrastruktury komunikacyjnej.

Źródło: KONTEL-TELECOM

Wojtek Konopa, wyświetlono 3743 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Marlena (83.24.20.xxx) @ 2013-02-20 14:02:

    Telefon kupiłam niedawno, ale jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Jakość dźwięku i obrazu jest bardzo dobra. poza tym jest on przyjemny w obsłudze. Generalnie wideotelefon bardzo przydaję się w prowadzeniu firmy. Mogę spokojnie polecić ten model

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum