Blog BazaTelefonów.pl
 

Parkowanie ze SkyCash w Toruniu

Inne 2013-01-29 13:18

Od 1 lutego toruńscy kierowcy będą mogli regulować należność za parkowanie przy użyciu systemu płatności przez komórkę SkyCash. Rozwiązanie działa już w ponad 20 miastach na terenie Polski i pozwala na płacenie za realny czas parkowania oraz zdalne przedłużanie postoju. Wraz z usługą startuje promocja, dzięki której parkowanie będzie tańsze aż o 50 procent.

Aplikacja SkyCash z usługą mobiParking pozwala na dokonywanie płatności za parkowanie przy użyciu telefonów komórkowych z dostępem do Internetu. Jej użytkownicy nie muszą borykać się z takimi utrapieniami, jak odliczanie drobnych, szukanie parkometru czy konieczność wracania do pojazdu tylko po to, żeby włożyć za szybę bilet parkingowy. Dzięki temu, że wszystkie czynności związane z opłaceniem postoju można wykonać z dowolnego miejsca, nie trzeba też wracać do samochodu w celu przedłużenia parkowania. W każdej chwili kierowca może zrobić to zdalnie, za pomocą telefonu, np. podczas przeciągających się zakupów czy służbowego spotkania. SkyCash, z którego toruńscy kierowcy będą mogli korzystać od 1 lutego, działa już w ponad 20 polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Wraz z uruchomieniem usługi startuje promocja, dzięki której opłaty za parkowanie będą znacznie niższe. Po dokonaniu płatności konto użytkownika zostanie automatycznie zasilone kwotą odpowiadającą 50% wartości biletu parkingowego.

Żeby opłacić postój przy użyciu komórki, wystarczy uruchomić SkyCash, wejść do zakładki mobiParking i określić czas, po jakim naliczanie opłaty zostanie automatycznie zakończone. Następnie kierowca wybiera z listy numer rejestracyjny pojazdu, określa podstrefę parkowania A lub B i zatwierdza płatność kodem PIN. Można też rozpocząć parkowanie bez limitu czasowego, zatrzymując naliczanie opłaty w dowolnie wybranym momencie, jak również rozpocząć parkowanie za z góry określoną kwotę.

Aplikację SkyCash można pobrać wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com. Po dokonaniu rejestracji należy zasilić utworzone konto środkami pieniężnymi i umieścić w samochodzie identyfikator, np. w formie naklejki dostępnej w biurze Strefy Płatnego Parkowania lub wydruku, którego wzór można znaleźć na stronie www.skycash.com.

Źródło: SkyCash

Wojtek Konopa, wyświetlono 3445 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum