Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange Polska nagradza liderów innowacji

Operatorzy 2013-01-30 11:56

Orange wyróżnił 4 firmy spośród niemal 1000 zgłoszonych w kategorii „Inspirująca firma” konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2012. Nowa kategoria była adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw stosujących nowatorskie rozwiązania IT i telekomunikacyjne. Nagrodami były ultrabooki oraz możliwość zakupu abonamentów z rabatem i atrakcyjnymi smartfonami.

Mecenat nad konkursem to kolejna inicjatywa, w ramach której Orange systematycznie wspiera rozwój małego, średniego i dużego biznesu. Tym samym udowadnia, że poza tworzeniem i dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań IT i telekomunikacyjnych, wspiera swoich klientów biznesowych w realizacji nowatorskich przedsięwzięć i promuje innowacyjne postawy w biznesie. Orange Polska od pierwszej edycji jest również partnerem strategicznym Kongresu Innowacyjnej Gospodarki organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

"W Orange Labs wychodzimy z założenia, że innowacyjne pomysły to wynik połączenia chęci zmiany z gotowością do podejmowania ryzyka, otwartego myślenia i interakcji między ludźmi. Projekty nagrodzone w konkursie wpisują się w tą ideę, co bardzo nas cieszy, tym bardziej, że to właśnie innowacyjność jest dla małych i średnich firm szansą na rozwój i zbudowanie trwałej przewagi konkurencyjnej” – mówi Krzysztof Kozłowski, dyrektor Orange Labs Poland.

Innowacyjność projektów zgłoszonych do konkursu w kategorii „Inspirująca firma” rozumiano przede wszystkim jako efektywne wdrożenie nowych rozwiązań telekomunikacyjnych lub teleinformatycznych, które pozwoliło firmom na uzyskanie wymiernych korzyści biznesowych i usprawnienie procesów funkcjonowania firmy. Zwycięzcami zostali:

  • Firma mikro: EGB Finanse Sp. z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Firma mała: Datera S.A. (woj. pomorskie)
  • Firma średnia: Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Firma duża: WASKO S.A. (woj. śląskie)

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3273 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum