Blog BazaTelefonów.pl
 
Beyonce reklamuje sieć O2 Operatorzy 2013-02-28 14:29 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myTAB – podwójna siła polskiego producenta Gadżety, Inne 2013-02-28 14:22 przez Wojtek Konopa

myPhone – polski producent urządzeń mobilnych, należący do notowanej na GPW Grupy Kapitałowej TelForceOne, we wrześniu 2012 roku wprowadził na rynek tablety pod marką myTAB. W czwartym kwartale 2012 roku sprzedał ich ponad 30 tysięcy. W perspektywie 2013 roku chce utrzymać wysoką dynamikę wzrostu sprzedaży w tej kategorii. By osiągnąć ten cel myPhone nie zwalnia kroku i prezentuje dwa najnowsze modele, które pojawią się w sprzedaży już pod koniec 1Q2013 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trend Micro Mobile Security Aplikacje 2013-02-28 12:21 przez Wojtek Konopa

Trend Micro prezentuje Trend Micro Mobile Security 3.0 - trzecią generację rozwiązania stworzonego z myślą o bezpieczeństwie smartfonów i tabletów pracujących na systemie Android. Nowa wersja Trend Micro Mobile Security rozszerza zakres ochrony na informacje udostępniane na Facebooku i zapewnia jeszcze szybsze skanowanie złośliwego oprogramowania. Rozwiązanie oferuje ponadto możliwość tworzenia kopii zapasowych danych w bezpiecznej chmurze Trend Micro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Znajdź lekarza w okolicy i umów wizytę przez komórkę Aplikacje 2013-02-28 11:24 przez Wojtek Konopa

Serwis ZnanyLekarz.pl uruchomił właśnie mobilną wersję swojej strony oraz aplikację dla telefonów z systemem Android. Teraz każdy może za pomocą telefonu w szybki i łatwy sposób znaleźć lekarza odpowiedniej specjalizacji, a także umówić się z nim na wizytę za pomocą kilku kliknięć.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson zbuduje dla O2 sieć 4G/LTE w Wielkiej Brytanii Operatorzy, Technologie 2013-02-28 10:15 przez Wojtek Konopa

O2, marka firmy Telefónica obsługująca 23 miliony abonentów telefonii komórkowej w Wielkiej Brytanii, wybrała firmę Ericsson jako dostawcę sieci rdzeniowej LTE Evolved Packet Core (EPC). Umowa obejmuje całą sieć O2 tego typu. Ponadto Ericsson zmodernizuje połowę ogólnokrajowej sieci O2 poprzez dostarczenie i zainstalowanie najnowszych radiowych stacji bazowych RBS 6000 obsługujących wiele standardów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najlepsza wersja wydarzeń z mobilną aplikacją STOPSTORY Aplikacje 2013-02-28 09:33 przez Wojtek Konopa

Jak zwykłą chwilę zmienić w najlepszą wersję wydarzeń? Z aplikacją mobilną STOPSTORY to nic trudnego. Przygotowana przez markę STOPERAN aplikacja pozwala tworzyć unikalne STORY i dzielić się nimi ze znajomymi. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemami iOS lub Android i jest dostępna bezpłatnie na stronie www.stopstory.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung wzmacnia mobilny ekosystem Inne 2013-02-27 14:59 przez Wojtek Konopa

Samsung zaprezentował najnowsze narzędzia deweloperskie, w tym otwarty interfejs API do obsługi płatności mobilnych Samsung Wallet. Przedstawił też nowych partnerów wśród dostawców treści i usługodawców, w tym m.in. EA Chillingo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Instalacja telekomunikacyjna w nowych budynkach Inne 2013-02-27 13:15 przez Wojtek Konopa

Weszły w życie zmienione przepisy rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dzięki temu nowe budynki wielorodzinne będą wyposażone w instalację telekomunikacyjną umożliwiającą szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz możliwość odbioru cyfrowych programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NaviExpert z promocją dla nowych użytkowników Aplikacje, GPS 2013-02-27 11:07 przez Wojtek Konopa

Dostawca nawigacji GPS na smartfony i tablety wprowadził właśnie promocję dla nowych użytkowników. Do tej pory osoby, które pobrały i zainstalowały aplikację mogły testować nawigację przez tydzień za darmo. Teraz dodatkowo będą mogły skorzystać z atrakcyjnego rabatu na zakup abonamentu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson dostarcza dostępową sieć transmisyjną dla T-Mobile w Polsce Internet, Technologie 2013-02-27 10:22 przez Wojtek Konopa

Korzystanie z mobilnego internetu w szybkim tempie zyskuje popularność w Polsce. W 2011 roku z internetu w ten sposób korzystało 55 procent konsumentów, co oznacza stały i znaczący wzrost w stosunku do 20 procent, które korzystały z internetu mobilnego w 2009 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung HomeSync – multimedia dla całej rodziny Gadżety 2013-02-27 07:55 przez Wojtek Konopa

Samsung prezentuje HomeSync – domowy serwer umożliwiający zapisywanie,  udostępnianie i streaming treści między wieloma urządzeniami. To doskonałe rozwiązanie aby stworzyć wspólne środowisko multimedialne dla całej rodziny oraz wykorzystać w pełni możliwości HDTV za pomocą dobrze znanego, szybkiego systemu Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Muzyka z Kopernika, czyli darmowy dzwonek i Czasoumilacz Dj-a Romiego Operatorzy 2013-02-26 15:38 przez Wojtek Konopa

Czy można zobaczyć dźwięk? Dotknąć go? Przejść po nim? Przeprowadź muzyczne doświadczenia - ich efekty mogą być nadzwyczajne! Tylko do 17 marca w Centrum Nauki Kopernik, którego Partnerem Wspierającym jest operator sieci Plus, trwa interaktywna wystawa „Wszystko gra!”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polska Telefonia Cyfrowa wyróżniona przez KIGEiT Operatorzy 2013-02-26 15:18 przez Wojtek Konopa

Podczas wczorajszej gali z okazji dwudziestolecia działalności Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT), Polska Telefonia Cyfrowa została wyróżniona za długoletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój sieci telefonii komórkowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsze na świecie kompletne rozwiązanie do transmisji wideo w sieciach LTE Technologie 2013-02-26 14:04 przez Wojtek Konopa

Klienci coraz częściej chcą mieć dostęp do swoich treści multimedialnych z każdego urządzenia, dlatego ruch związany z transmisją programów telewizyjnych i filmów zdominuje sieci i w ciągu najbliższych 3-4 lat wzrośnie z 40 do 90 procent całego ruchu w sieciach mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Co Słychać – Magazyn dla abonentów Inne 2013-02-26 12:42 przez Wojtek Konopa

Od paru dni można pobrać ze strony Plusa nowy magazyn dla abonentów „co słychać” .

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom rozszerza partnerstwo strategiczne z MiTAC GPS, Inne 2013-02-26 12:31 przez Wojtek Konopa

Firma TomTom zapowiedziała rozszerzenie partnerstwa z czołowym dostawcą przenośnych  urządzeń nawigacyjnych (PND), MiTAC International Corporation. W ramach globalnej umowy TomTom dostarczy szereg usług nawigacyjnych światowej klasy na użytek wszystkich marek PND należących do MiTAC, w tym Mio, Navman i Magellan.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play: podsumowanie wyników Operatorzy 2013-02-26 12:27 przez Wojtek Konopa

PLAY zakończył rok 2012 z 8,7 mln klientów. To wzrost o niemal jedną czwartą w porównaniu z poprzednim rokiem. Udział w rynku wyniósł 16%. Wzrost liczby klientów pozytywnie przełożył się na wyniki finansowe. Spółka osiągnęła ponad 3,4 mld zł przychodu ze sprzedaży – o 29% więcej niż przed rokiem. EBITDA wzrosła z 874 mln zł w 2011 roku do ponad 1,2 mld zł w roku 2012, co daje wzrost 40%.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Młodzi stawiają na bankowość mobilną Inne 2013-02-26 11:56 przez Wojtek Konopa

Zamiast zdrapek i kodów jednorazowych wolą smsy, nie mają obaw związanych z korzystaniem z bankowości internetowej, a ich głównym planem finansowym na ten rok jest wyrobienie karty kredytowej – badania Gemiusa pokazują, że młodzi rosną w finansową siłę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Porównaj i wygraj HTC One X+ Inne, Telefony 2013-02-26 08:49 przez Wojtek Konopa

Interesują Cię nowoczesne technologie?Wiesz wszystko na temat najnowszych smartfonów? HTC i Revel Optima Studio zapraszają do udziału w konkursie ‘Pomyśl i wygraj HTC One X+’. Na zwycięzców czekają, dwa nowoczesne smartfony HTC One X+.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
usługę emporiaME oraz telefon emporiaCONNECT Inne, Telefony 2013-02-25 15:52 przez Wojtek Konopa

Aplikacja emporia ME umożliwia połączenie pomiędzy smartfonami dzieci czy wnuków, a telefonami komórkowymi emporia posiadanymi przez seniorów. Użytkownicy smartfonów mogą udostępniać zdjęcia użytkownikom aparatów emporia, a następnie wspólnie je przeglądać. Istnieje również możliwość wysyłania przypomnień i zapisów kalendarza na telefon emporia oraz kontrolowanie ich aktualnego statusu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfony z LTE za 1 zł w nowych taryfach OMG Operatorzy 2013-02-25 15:26 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobile Trends Award dla Freebee Aplikacje, Inne 2013-02-25 15:22 przez Wojtek Konopa

Freebee – otrzymała nagrodę w konkursie Mobile Trends Awards 2012. Freebee zostało wyróżnione w kategorii „Aplikacja mobilna do użytku dla firm”. Nagrody wręczono 21 lutego 2013 roku, podczas Gali odbywającej się w ramach Mobile Trends Conference w Krakowie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung przedstawia KNOX system bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych Inne, Technologie 2013-02-25 14:09 przez Wojtek Konopa

Samsung KNOX to prawdziwy przełom w dziedzinie bezpieczeństwa naszych danych w urządzeniach mobilnych. Dzięki połączeniu mechanizmów sprzętowych i warstwy aplikacji użytkownicy mogą nie obawiać się prób kradzieży danych czy włamań na urządzeniach Samsung.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PayPal Here już w Europie Aplikacje 2013-02-25 11:52 przez Wojtek Konopa

PayPal Here przełomowe rozwiązanie płatnicze dla małego i średniego biznesu wchodzi na europejski rynek. Wcześniej aplikacja ta podbiła rynki USA, Kanady, Japonii, Australii i Hong Kongu. Jako pierwsi z nowego rozwiązania skorzystają Brytyjczycy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Citrix przedstawia rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi Technologie 2013-02-22 14:43 przez Wojtek Konopa

Citrix wprowadził XenMobile MDM, rozwiązanie klasy korporacyjnej do zarządzania mobilnymi urządzeniami, które daje użytkownikom możliwość ich swobodnego wyboru i jednocześnie pozwala działom IT na sprostanie wymaganiom w zakresie zarządzania i zgodności z przepisami.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Designerskie Akcesoria do iPhone’a 5 Gadżety 2013-02-22 14:32 przez Wojtek Konopa

W nadchodzącym sezonie postaw na akcesoria! Najlepiej w energetycznych, wiosennych kolorach. Amerykańska marka Belkin przygotowała dla właścicieli iPhone'ów 5 prawdziwy kolorowy miks.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nauka języków obcych z Orange – na komputerze lub smartfonie Operatorzy 2013-02-22 09:27 przez Wojtek Konopa

Orange przygotował dla swoich klientów usług mobilnych kolejną usługę multimedialną – tym razem umożliwiającą naukę języków obcych. Można dzięki niej doskonalić znajomość języków w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu  - wystarczy mieć przy sobie laptop czy smartfon. Każdy, kto chciałby sprawdzić, jak działa nowa usługa, może przez 30 dni korzystać z niej bezpłatnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Systemy łączności w polskiej Straży Pożarnej Ciekawostki, Technologie 2013-02-22 08:56 przez Wojtek Konopa

Z jakich urządzeń korzystają służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo? Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna wymaga niezawodnej komunikacji podczas akcji ratowniczych. Do tego celu używanym i sprawdzonym przez dziesięciolecia rozwiązaniem są radiotelefony.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe produktów MINI-LINK dla małych komórek Technologie 2013-02-21 12:12 przez Wojtek Konopa

Zapewnienie niezawodnego działania sieci w gęstych środowiskach miejskich to prawdziwe wyzwanie. Duża liczba budynków i innych przeszkód utrudnia położenie kabli i komplikuje połączenia bezprzewodowe, które zazwyczaj opierają się na transmisji mikrofalowej wykorzystującej propagację w linii widoczności (line-of-sight — LOS). Oznacza to, że pomiędzy antenami nie może być budynków, drzew ani pagórków.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test Windows Phone 8S by HTC Telefony 2013-02-21 12:01 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacje mobilne i internetowe Comarch we włoskim UniCredit Aplikacje 2013-02-20 17:00 przez Wojtek Konopa

Comarch wdroży w UniCredit internetowe i mobilne aplikacje dla tabletów i smartfonów, które łączą funkcjonalność bankowości online oraz zarządzania finansami osobistymi w jednym rozwiązaniu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TETA Mobile HR - samoobsługa dla każdego Aplikacje 2013-02-20 16:57 przez Wojtek Konopa

Nowa aplikacja w portfolio UNIT4 TETA umożliwia pracownikom i menadżerom dostęp do dokumentów kadrowych z każdego miejsca na świecie i o każdej porze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson Cloud System Technologie 2013-02-20 15:39 przez Wojtek Konopa

Sieci telefonii komórkowej podlegają ewolucji ― od sieci 2G i 3G, aż po sieci LTE (Long Term Evolution). Mobilność staje się częścią niezwykle popularnego cyfrowego stylu życia, a kolejny krok na tej drodze stanowi ewolucja przetwarzania w chmurze w oparciu o sieć.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AutoMapa 6.12 dla Windows Aplikacje, GPS 2013-02-20 15:10 przez Wojtek Konopa

Wizualizacja natężenia ruchu w trybie 3D, jeszcze lepsze wykorzystanie danych traffic i nowe algorytmy wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych. Nowa AutoMapa dla Windows już do pobrania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Virtualo dostarcza kontent do pierwszej w Polsce wypożyczalni e-booków dostępnej w ofercie operatora telekomunikacyjnego Inne 2013-02-20 14:01 przez Wojtek Konopa

Czytelnia Tu i Tam, to nowy serwis dla miłośników wirtualnych książek z ponad 12 tysiącami e-booków do pobrania na tablety i smartfony przygotowany przez Orange i Empik Digital. Kontent do mobilnej wypożyczalni dostarcza Virtulo - dynamicznie rozwijająca się spółka z Grupy Empik i jednocześnie największy polski dystrybutor treści cyfrowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpieczna rodzina w Plusie Aplikacje, Operatorzy 2013-02-20 13:09 przez Wojtek Konopa

W sytuacji, gdy zagrożone jest zdrowie lub życie liczą się sekundy, dlatego Plus we współpracy z firmą Locon udostępnia aplikację „Bezpieczna Rodzina”, która w nagłych wypadkach pozwala błyskawicznie, w ciągu trzech sekund, poinformować bliskich o mającym miejsce zdarzeniu. „Bezpieczna Rodzina” działa na smartfonach z systemem Android, iPhone oraz telefonach wspierających JAVA.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
System Ubuntu działający na tablecie Gadżety, OSy 2013-02-20 09:47 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy modem Huawei E3131 w ofercie blueconnect na kartę Internet, Operatorzy 2013-02-20 08:38 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadza do oferty nowy zestaw blueconnect na kartę z modemem Huawei E3131 za jedyne 149 zł. Nowej, niższej cenie zestawu towarzyszą dodatkowe profity, w ramach promocji „Mega Start“ i „Nowe Mega Doładowania“.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zintegrowana komunikacja w biznesie Inne 2013-02-20 08:09 przez Wojtek Konopa

19 lutego br. w restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyło się spotkanie firmy Alcatel-Lucent pt. „Dobra komunikacja to klucz do sukcesu w biznesie”. Stało się ono okazją do zaprezentowania jakie są potrzeby firm w zakresie komunikacji, kiedy i jak można je realizować z maksimum korzyści oraz prezentacji rozwiązania OpenTouch oferującego zaawansowane funkcje zintegrowanej komunikacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile oraz Norton dbają o bezpieczeństwo urządzeń mobilnych Operatorzy 2013-02-19 14:58 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadził do oferty aplikację Norton Mobile Security, która pomoże użytkownikom smartfonów w ochronie oraz zachowaniu poufności prywatnych danych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Producenci mogą teraz testować gotowość aplikacji i urządzeń do wprowadzenia na rynek Technologie 2013-02-19 14:54 przez Wojtek Konopa

Gwałtownemu wzrostowi popularności urządzeń z dostępem do Internetu towarzyszy rozwój oferty nowych usług, a użytkownicy coraz chętniej wypróbowują nowe aplikacje i usługi. Na tym konkurencyjnym rynku klienci, którzy kupują nowy produkt lub usługę, oczekują od samego początku ich wysokiej jakości. Dlatego właśnie producenci urządzeń i aplikacji muszą dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość swoich produktów przed ich wprowadzeniem na rynek.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ostatni tydzień promocji „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” Aplikacje 2013-02-18 14:52 przez Wojtek Konopa

Przed nami ostatni tydzień ferii i czas powrotów z urlopów. Aby ułatwić podróż kierowcom, NaviExpert – dostawca nawigacji mobilnej - oferuje jeszcze tylko przez tydzień, długie abonamenty nawigacyjne  20% taniej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Platforma SerwerSMS.pl zakupiła domenę SMS.pl Ciekawostki, Internet 2013-02-18 12:26 przez Wojtek Konopa

Platforma SerwerSMS.pl zakupiła domenę SMS.pl za ponad 73 tysiące złotych od medousa.pl. Transakcja została przeprowadzona na Giełdzie Domen nazwa.pl. Według zestawienia sprzedaży domen przygotowanego przez portal CenyDomen.pl jest to najwyższa transakcja na rynku domen w Polsce w tym roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
OMG w ofercie dla firm Operatorzy 2013-02-18 10:02 przez Wojtek Konopa

Od poniedziałku 18 lutego Plus wprowadza całkowicie nową ofertę dla klientów biznesowych. Efektywna komunikacja w biznesie, mobilny dostęp do internetu i redukcja kosztów to czynniki ważne dla przedsiębiorców.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pakiety XL w T-Mobile - dużo więcej minut i danych Operatorzy 2013-02-15 15:10 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadza do swojej oferty abonamentowej dużo większe pakiety minut i danych. Od 15 lutego br. klienci podpisujący umowy z T-Mobile w każdej taryfie otrzymają dużo więcej minut do wszystkich sieci oraz danych w standardzie dzięki wprowadzeniu nowych pakietów XL przez operatora.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange Open Family - rachunki niższe nawet o 70 złotych Operatorzy 2013-02-15 11:06 przez Wojtek Konopa

Orange Polska rozszerza możliwości oszczędzania w ramach oferty łączonej Orange Open. W promocji Orange Open Family można dostać rabaty za zakup usług mobilnych tej samej kategorii, np. za drugi telefon komórkowy czy internet mobilny.  Łącząc nową i dotychczasową ofertę Orange Open można obniżyć rachunek nawet o 70 zł miesięcznie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Głośnik bezprzewodowy Panasonic SC-NP10, który wzbogaci dźwięk m.in. w tablecie Gadżety 2013-02-14 14:00 przez Wojtek Konopa

Głośnika Panasonic SC-NP10 można używać z dowolnym urządzeniem z funkcją Bluetooth. Tak więc użytkownik może ustawić tablet w wybranej pozycji (bez dokowania) i bezprzewodowo przesyłać muzykę lub dźwięk z filmów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa usługa firmy Ericsson Technologie 2013-02-14 11:22 przez Wojtek Konopa

W wyniku szybkiego rozwoju usług transmisji danych oraz rozpowszechnienia smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych konsumenci przyzwyczaili się już do wysokiej wydajności i jakości połączeń, a ich tolerancja wobec przerw w świadczeniu usług lub przerwanych połączeń jest bardzo niska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Happy Hours w T-Mobile na kartę i Heyah Operatorzy 2013-02-14 11:00 przez Wojtek Konopa

W Walentynki rusza promocją Happy Hours dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah, w której można zyskać bezpłatne pakiety usług. Wystarczy śledzić profile T‑Mobile i Heyah na Facebooku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy system mobilny Asseco WAPRO na smartfony i tablety Aplikacje 2013-02-14 08:33 przez Wojtek Konopa

Asseco Business Solutions zaoferowało małym i średnim przedsiębiorstwom najnowocześniejszą technologię mobilną, zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla dużych firm. Nowy system Asseco WAPRO to aplikacja klasy SFA (Sales Force Automation), dostępna na smartfonach i tabletach opartych o platformę Android. Program wspomaga działania mobilnych pracowników reprezentujących firmy z segmentu MSP, zajmujących się na co dzień sprzedażą w terenie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
EFL w wersji mobilnej Inne 2013-02-14 08:30 przez Wojtek Konopa

Z badań przeprowadzonych przez Aegis Media i Hypermedia Isobar dotyczących korzystania z mobilnego Internetu wynika, że obecnie ponad 5 milionów Polaków użytkuje sieć za pomocą narzędzi mobilnych. Coraz częściej pomagają one również w biznesie. Ten trend wykorzystuje Europejski Fundusz Leasingowy uruchamiając mobilny serwis www.efl.pl. To  kolejny kanał wspierający kontakty klientów z firmą.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Odcinkowy pomiar prędkości kontra aplikacje na smartfony Aplikacje 2013-02-13 15:20 przez Wojtek Konopa

Jak podała Inspekcja Transportu Drogowego, mimo wzrostu liczby fotoradarów, spadła liczba zdjęć robionych przez poszczególne urządzenia - w niektórych miejscach nawet o połowę. Do takiego stanu przyczynił się m.in. boom na gadżety informujące o fotoradarach.  Z drugiej strony testowany jest już kolejny, skuteczniejszy sposób na zbyt szybkich kierowców – odcinkowy pomiar prędkości. Jak się jednak okazuje – i na to rozwiązanie producenci aplikacji na smartfony są już przygotowani.

» więcej
Komentarze: 1
Samsung rozszerza usługę e-booków Inne 2013-02-13 13:32 przez Wojtek Konopa

Samsung rozszerzył swoją usługę e-booków w Europie. Readers Hub 2.0 zmieni każde urządzenie, na którym zostanie zainstalowany, w mobilny czytnik książek elektronicznych i sprawi, że korzystanie z e-booków stanie się jeszcze wygodniejsze, intuicyjne i bardziej ekscytujące.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Skiraport – mobilna aplikacja dla narciarzy Aplikacje 2013-02-12 11:26 przez Wojtek Konopa

Powstała najnowsza, kompleksowa wersja aplikacji mobilnej Skiraport dla wszystkich miłośników nart i snowboardu, dostępna na stronie http://www.skiraport.pl. Prognoza pogody, warunki na stoku, informacje o czynnych wyciągach, mapy stoków, transmisje na żywo z kamer on-line - to tylko niektóre z funkcji Skiraport. Jedyna na rynku tak zaawansowana aplikacja jest dostępna dla narciarzy i snowboardzistów całkowicie za darmo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rozmawiaj bez limitu w Lycamobile Operatorzy 2013-02-12 11:15 przez Wojtek Konopa

epay Polska udostępnia na swoich firmowych stojakach startery operatora Lycamobile. Są one dostępne niemal w 400 sklepach sieci HDS m.in. Inmedio, Inmedio Cafe, Relay oraz 1-Minute. Dodatkowo, z okazji zbliżających się Walentynek, operator proponuje swoim użytkownikom nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci w kraju. Rozmawiaj z ukochanym bez limitu! Śpiesz się! Promocja jest ważna tylko do końca miesiąca.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cztery darmowe audiobooki na przedłużony Weekend z Orange Operatorzy 2013-02-12 10:32 przez Wojtek Konopa

W najbliższy Weekend z Orange, który rozpoczyna się tym razem w poniedziałek (11 lutego) i potrwa przez cały tydzień, będzie można po raz kolejny przetestować serwis audioteka.orange.pl. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie ściągnąć na swój telefon, tablet lub komputer aż 4 promocyjne audiobooki. Wystarczy pobrać aplikację mobilną albo wysłać bezpłatny SMS o treści „W” pod numer  80200.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy pakiet roamingowy w ofercie T-Mobile Internet, Operatorzy 2013-02-12 08:39 przez Wojtek Konopa

12 lutego br. T-Mobile wprowadza nowy pakiet danych, w którym będzie oferował 20 MB do wykorzystania na obszarze UE przez 3 dni. Koszt pakietu to jedynie 19,90 zł, a aktywować będzie go  można wysyłając SMS-a o treści W20 na numer 80818. Nowy pakiet idealnie sprawdzi się na weekendowe wycieczki oraz w krótkich podróżach biznesowych do UE.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowości w ofercie mobilnej Wirtualnej Polski Aplikacje, Internet 2013-02-11 16:36 przez Wojtek Konopa

Wirtualna Polska z nową ofertą dla użytkowników urządzeń mobilnych. W portfolio portalowego lidera w mobilnym WWW pojawiły się nowe m-serwisy: m.babol.pl, m.nasygnale.pl oraz zupełnie przebudowane witryny: m.kobieta.wp.pl, m.muzyka.wp.pl, m.wiadomosci.wp.pl, m.horoskop.wp.pl oraz m.pogoda.wp.pl. Mobilne serwisy WP.PL są w pełni dostosowane do możliwości urządzeń przenośnych – smartfonów, tabletów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GoClever Hybrid - hybrydowy tablet zaprojektowany w Polsce Gadżety 2013-02-11 15:33 przez Wojtek Konopa

Hybrydowe tablety - wyposażone w dedykowaną klawiaturę, która rozszerza możliwości sprzętu, zamieniając go w kompaktowego netbooka - cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zazwyczaj takie urządzenia nie należą do najtańszych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PTC wprowadza nowe warunki promocji przedłużającej ważność konta Operatorzy 2013-02-11 14:00 przez Wojtek Konopa

Nowe zasady rocznej ważności konta w PTC będą pozwalały na łączenie jej z wszystkimi promocjami i ofertami dostępnymi dla klientów usług na kartę. Wprowadzenie nowych funkcjonalności będzie wiązało się z opłatą, z której klient będzie mógł w dowolnym momencie zrezygnować bez utraty benefitu związanego z wydłużonym terminem ważności konta.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama Plusa - Nowe taryfy OMG Operatorzy 2013-02-11 11:13 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefoniczna Opieka w Orange Operatorzy 2013-02-11 10:46 przez Wojtek Konopa

Orange Polska jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce udostępnia swoim klientom możliwość korzystania z usługi Telefoniczna Opieka, która zapewnia osobom wymagającym opieki i ich rodzinom większe poczucie bezpieczeństwa. Specjalny, stacjonarny aparat telefoniczny oraz współpracujący z nim przenośny przycisk SOS pozwalają szybko wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejny film promujący LG Optimus G Telefony 2013-02-11 10:43 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zamień tablet lub telefon w pełni mobilną konsolę do grania Gadżety 2013-02-08 12:39 przez Wojtek Konopa

Tracer wprowadził do sprzedaży rozwiązanie dla fanów mobilnego grania - mini dżojstiki z serii JoyTouch. Modele STAMP i SPRING to uniwersalne kontrolery, które nie wymagają zasilania i działają praktycznie z dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w dotykowe, pojemnościowe ekrany, w tym smartfony i tablety z systemami iOS, Android oraz Windows Phone.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czytelnia Tu i Tam Operatorzy 2013-02-08 10:43 przez Wojtek Konopa

Ponad 12 tysięcy ebooków do pobrania na tablety i smartfony, to oferta nowego serwisu przygotowanego wspólnie przez Orange i Empik Digital. Czytelnia Tu i Tam to, w pełni legalny serwis umożliwiający, wygodne wypożyczanie wirtualnych książek, w tym  najnowszych tytułów i bestsellerów oferowanych w Empiku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsza platforma sklepowa w technologii RWD Internet, Technologie 2013-02-08 10:02 przez Wojtek Konopa

Platforma iStore.pl jako pierwsza platforma sklepowa w Polsce udostępniła swoim klientom serwis z szablonami graficznymi wykonanymi w technologii Responsive Web Design. W serwisie Grafoteka.istore.pl właściciele sklepów znajdą gotowe szablony, w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. To ogromny krok w kierunku rozwoju m-commerce  w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe oferty Plus Abonament dla klientów indywidualnych Operatorzy 2013-02-07 11:39 przez Wojtek Konopa

Od 8 lutego Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty. Nowa oferta oznacza postawienie na prostotę i promocje „bez gwiazdek”, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie.

» więcej
Komentarze: 1
Pierwsza reklama Blackberry Z10 2013-02-06 10:04 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet PLUG Impact 2 i telefon EVOLVE Gladiator RG 400 w przedsprzedaży w Mobile2.pl Gadżety, Telefony 2013-02-05 15:13 przez Wojtek Konopa

Najnowszy model tabletu PLUG oznaczony jako Impact 2 oraz kolejny telefon EVOLVE z serii RG oznaczony nazwą Gladiator i liczbą 400 pojawią się w przedsprzedaży w należącym do giełdowego Eurotela sklepie internetowym mobile2.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 w ofercie T-Mobile Gadżety 2013-02-05 14:10 przez Wojtek Konopa

T-Mobile zwiększa dostępność i różnorodność tabletów w swojej ofercie wprowadzając do sprzedaży siedmiocalowego Samsunga Galaxy Tab 2 7.0. Urządzenie to będzie dostępne już od złotówki w najpopularniejszych wśród klientów taryfach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test telefonu Nokia Lumia 920 Telefony 2013-02-05 12:12 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Switche od ZyXELa dłużej w promocji Gadżety 2013-02-05 11:48 przez Wojtek Konopa

ZyXEL Communications przedłuża najnowszą promocję dla resellerów. Do każdego zakupionego przełącznika z serii ZyXEL 1910 producent dodaje iPoda shuffle firmy Apple. Dodatkowo każdy reseller, który zrealizuje obrót o określonej wartości, otrzyma najnowszego iPada mini. Promocja trwa do końca lutego br.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 LTE Gadżety 2013-02-05 10:29 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet w nowej odsłonie Operatorzy 2013-02-05 10:12 przez Wojtek Konopa

FreecoNet - lider rynku telefonii VoIP, zmienia się na dobre. Właśnie debiutuje z nową odsłoną strony internetowej oraz „odświeżonym” logotypem. Istotnym założeniem wprowadzanych zmian jest nowa jakość komunikacji z klientem, oparta na prostym i zrozumiałym przekazie. Wszystkie prowadzone działania wpisują się w strategię marki, jako przyjaznej i dostępnej dla każdego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polskie reklamy smartfonów Samsung Telefony 2013-02-04 13:21 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocja na produkty marki Edifier Gadżety 2013-02-04 12:14 przez Wojtek Konopa

Marka Edifier oraz sklep Impuls-PC przygotowały dla swoich klientów promocję „na dobry początek roku”. W dniach od 1 do 20 lutego wybrane produkty marki Edifier będzie można zakupić po znacznie obniżonych cenach. Promocja wybranych modeli sięga nawet 60%.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Xperia Z w życiu codziennym Telefony 2013-02-04 12:04 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG Swift G – najbardziej stylowy dodatek sezonu Telefony 2013-02-04 09:00 przez Wojtek Konopa

W nadchodzących tygodniach na polskim rynku zawita LG Swift G - zaawansowany, wysokiej klasy smartfon, oferujący użytkownikom unikalne możliwości oraz nowoczesne, eleganckie wzornictwo. Tak wyjątkowe urządzenie zasługuje również na niecodzienną oprawę – smartfon był jednym z bohaterów performance’u podczas gali finałowej LG FashionTV Model Search, na której miał swoją prapremierę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sprzedaj stary telefon na skupujemy.allegro.pl a pieniądze … przekaż na cele charytatywne Inne 2013-02-01 12:50 przez Wojtek Konopa

Chcesz zrobić coś dobrego dla środowiska i jednocześnie pomóc potrzebującym? Teraz na skupujemy.allegro.pl można w łatwy sposób pozbyć się niepotrzebnych telefonów, a otrzymane za to pieniądze przekazać na rzecz wybranej fundacji. Wystarczy podczas składania zlecenia wybrać fundację, którą chce się wesprzeć oraz podać kwotę, jaka ma zasilić jej konto.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Xperia T biznesowym telefonem roku 2012 Telefony 2013-02-01 11:16 przez Wojtek Konopa

Głosami internautów i kapituły redakcji magazynu Mobility, smartfon  Sony Xperia T został uznany najlepszym telefonem biznesowym, jaki pojawił się na polskim rynku w 2012 roku. Tym samym Xperia T zdobyła Złoty Bell – nagrodę  przyznawaną od  trzech lat najlepszym produktom i usługom z branży IT. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas Gali Mobility Trends 2012 w Warszawie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus obniża stawki za połączenia do Play i mniejszych operatorów Operatorzy 2013-02-01 09:20 przez Wojtek Konopa

Plus, jako pierwsza z dużych sieci komórkowych, obniża stawki detaliczne za połączenie do Play oraz pozostałych mniejszych operatorów i zrównuje je z obowiązującymi za minutę połączeniach do dużych sieci (Orange, T-Mobile).

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum