Blog BazaTelefonów.pl
 

Pakiety XL w T-Mobile - dużo więcej minut i danych

Operatorzy 2013-02-15 15:10

T-Mobile wprowadza do swojej oferty abonamentowej dużo większe pakiety minut i danych. Od 15 lutego br. klienci podpisujący umowy z T-Mobile w każdej taryfie otrzymają dużo więcej minut do wszystkich sieci oraz danych w standardzie dzięki wprowadzeniu nowych pakietów XL przez operatora.

W nowej ofercie minutowej w zależności od wysokości abonamentu T-Mobile proponuje klientom w standardzie pakiety XL zawierające od 150 do wszystkich sieci krajowych aż do ponad 55 tysięcy minut miesięcznie do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

W ofercie multimedialnej oprócz pakietów XL klienci otrzymają nowe jeszcze większe pakiety danych 500 MB, 1 GB oraz nawet 2 GB do swobodnego korzystania z Internetu.

Niewątpliwym atutem w nowej ofercie T-Mobile jest możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowe pakiety usług w promocyjnych cenach. Dla klientów zainteresowanych dużym pakietem SMS-ów T-Mobile proponuje aż 100 000 SMS-ów za 1,99 zł miesięcznie. Ciekawym rozwiązaniem dla klientów jest możliwość aktywowania Sieci Rodzinnej, która oferuje każdemu z członków sieci 2000 minut również w atrakcyjnej cenie 1,99 zł. Oznacza to, że numery osób, które klient zaprosi do Sieci Rodzinnej otrzymują całkowicie bezpłatnie 2000 minut na rozmowy z pozostałymi członkami Sieci Rodzinnej. W tej samej cenie  można aktywować Pakiet 44 640 minut pozwalający na praktycznie nieograniczone połączenia na krajowe numery stacjonarne.

Dodatkowe 10% upustu na abonament przez dwa lata w taryfach multimedialnych mogą zyskać Klienci przenoszący numer od innego operatora lub z ofert przedpłaconych PTC jak również obecni abonenci studenci, osoby posiadające kartę kibica T-Mobile Ekstraklasy.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3701 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum