Blog BazaTelefonów.pl
 

Designerskie Akcesoria do iPhone’a 5

Gadżety 2013-02-22 14:32

W nadchodzącym sezonie postaw na akcesoria! Najlepiej w energetycznych, wiosennych kolorach. Amerykańska marka Belkin przygotowała dla właścicieli iPhone'ów 5 prawdziwy kolorowy miks.

Soczysta zieleń, intensywny fiolet, energetyczny turkus, nasycona czerwień to tylko niektóre z kolorów, jakie można znaleźć w kolekcji etui marki Belkin. Wykonane z naturalnej skóry lub elastycznego tworzywa zapewnią iPhone'owi skuteczną ochronę przed uszkodzeniem i zarysowaniem. 

Na etui jednak nie koniec, teraz warto do niego dobrać kolorowe akcesoria z kolekcji MIXIT marki Belkin. W kolekcji znaleźć można funkcjonalne kable z końcówką USB, umożliwiające połączenie z komputerem, w celu synchronizacji iPhone'a lub naładowania baterii w urządzeniu.

W ofercie znajdziemy także do kompletu łącznik umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki z iPhone'a na odtwarzaczu audio w domu i samochodzie, a także na głośnikach przenośnych. Wystarczy, by urządzenia te miały wtyczkę mini Jack o średnicy 3,5 mm. Do wyboru łącznik z kablem sprężynowym lub prostym o spłaszczonej formie. Oba wykonane w technologii  tangle-free, która zapobiega plątaniu się kabli. Pozostaje tylko wybrać kolor i cieszyć się muzyką z iPhone'a w dowolnym miejscu.

W kolekcji MIXIT marki Belkin na uwagę zasługuje także ładowarka, którą można używać w samochodzie.  Dzięki niej użytkownicy nie muszą martwić się, że ich iPhone rozładuje się w trakcie wielogodzinnej podróży. Mogą go bezpiecznie i szybko naładować, podłączając ładowarkę do zapalniczki samochodowej. 

Akcesoria można łączyć w monochromatyczne zestawy lub miksować dowolnie kolory. Ważne żeby było stylowo i funkcjonalnie.

Źródło: Belkin

Wojtek Konopa, wyświetlono 3669 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum