Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobile Trends Award dla Freebee

Aplikacje, Inne 2013-02-25 15:22

Freebee – otrzymała nagrodę w konkursie Mobile Trends Awards 2012. Freebee zostało wyróżnione w kategorii „Aplikacja mobilna do użytku dla firm”. Nagrody wręczono 21 lutego 2013 roku, podczas Gali odbywającej się w ramach Mobile Trends Conference w Krakowie.

„Freebee to prosta w obsłudze aplikacja do udziału w setkach programów lojalnościowych w całej Polsce i zarazem niezwykle efektywne narzędzie dla firm. Dzięki Freebee mogą one nagradzać swoich klientów za częste wizyty i zakupy. To ogromne wyróżnienie, że jury, w którego skład weszli eksperci branży „mobile”, doceniło Freebee jako najlepszą aplikację dla biznesu. Wierzymy, że efekty strategii rozwoju Freebee będą cieszyć się uznaniem zarówno wśród firm, jak i użytkowników” – mówi Aymeric Monod-Gayraud, prezes zarządu New Media Ventures, twórcy Freebee.

Freebee stanowi innowacyjne i proste w obsłudze narzędzie do budowania trwałych relacji z klientami. Umożliwia tworzenie od podstaw i prowadzenie programu lojalnościowego bez ponoszenia kosztów na start.

Dla użytkowników smartfonów Freebee to wygodna aplikacja do zdobywania nagród w programach lojalnościowych bez potrzeby noszenia przy sobie licznych kart lojalnościowych. 

„Freebee zadebiutowało na rynku już w kwietniu 2012 roku, jako pierwsza w Polsce, multipartnerska platforma programów lojalnościowych. Doskonale znamy ten rynek i potrzeby firm w tej dziedzinie. Co istotne, oprócz narzędzia do nagradzania klientów, zapewniamy przedsiębiorstwom profesjonalne i indywidualne doradztwo w zakresie budowania ich programów lojalnościowych”– podkreśla Michał Niemczycki, wiceprezes zarządu New Media Ventures.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. W tym roku o zwycięstwo w 16 kategoriach ubiegało się około 80 nominowanych firm.

Źródło: Freebee

Wojtek Konopa, wyświetlono 3868 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum