Blog BazaTelefonów.pl
 

TomTom rozszerza partnerstwo strategiczne z MiTAC

GPS, Inne 2013-02-26 12:31

Firma TomTom zapowiedziała rozszerzenie partnerstwa z czołowym dostawcą przenośnych  urządzeń nawigacyjnych (PND), MiTAC International Corporation. W ramach globalnej umowy TomTom dostarczy szereg usług nawigacyjnych światowej klasy na użytek wszystkich marek PND należących do MiTAC, w tym Mio, Navman i Magellan.

Urządzenia PND firmy MiTAC będą nadal korzystać z map TomTom i powiązanych treści lokalizacyjnych, takich jak nawigacyjne dane dla ponad 100 krajów, użyteczne miejsca (POI), trójwymiarowe punkty orientacyjne, mapy głosowe i inne produkty.

„Navman, Mio i Magellan to jedne z bardziej cenionych marek PND na świecie” — powiedział Steve Chang, wiceprezes MiTAC International Corporation. — „Dlatego cieszę się z zacieśnienia naszych relacji z firmą TomTom. Jestem przekonany, że ich dane i usługi światowej klasy pozwolą zachować nam na wiele lat dobrą pozycję na międzynarodowym rynku”.
 
„Reputacja urządzeń Mio, Navman i Magellan zależy od jakości oferowanych przez nie map i usług nawigacyjnych” — powiedział Charles Cautley, dyrektor ds. licencjonowania w firmie TomTom. — „Właśnie dlatego dzisiejsze ogłoszenie jest tak istotne. Firma MiTAC ponownie powierzyła nam strategiczną przyszłość tych globalnych marek”.

Dodatkowe informacje
TomTom dostarcza firmie MiTAC International Corporation następujące treści lokalizacyjne:

  • Mapy światowej klasy - bardzo dokładne mapy TomTom.
  • Użyteczne miejsca (POI) - lokalne informacje zawsze pod ręką kierowcy. Pokazują lokalizację i kluczowe cechy restauracji, stacji benzynowych, hoteli, sklepów itd.
  • Polecenia głosowe - umożliwiają zintegrowanie rozpoznawania mowy z aplikacjami nawigacyjnymi - kierowcy mogą wydawać polecenia głosowe.
  • Punkty orientacyjne 3D i ikony punktów orientacyjnych - na mapach widoczne są duże budowle i monumenty, co ułatwia nawigację.

Źródło: TomTom

Wojtek Konopa, wyświetlono 3699 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum