Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert z promocją dla nowych użytkowników

Aplikacje, GPS 2013-02-27 11:07

Dostawca nawigacji GPS na smartfony i tablety wprowadził właśnie promocję dla nowych użytkowników. Do tej pory osoby, które pobrały i zainstalowały aplikację mogły testować nawigację przez tydzień za darmo. Teraz dodatkowo będą mogły skorzystać z atrakcyjnego rabatu na zakup abonamentu.

Dedykowana oferta dla nowych użytkowników pozwala kupić roczny abonament na Polskę w cenie 59 zł zamiast 99 zł oraz dwuletni na Polskę i 30 innych państw europejskich za 159 zł zamiast 199 zł. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu w ciągu pierwszych sześciu dni trwania bezpłatnego testu nawigacji.

Oferta jest przeznaczona dla osób, które pobrały aplikację za pośrednictwem strony getne.pl i dotyczy zakupów abonamentów na www.naviexpert.pl. Takie osoby po dokonaniu rejestracji otrzymają mail z instrukcją dotyczącą tego, jak przetestować nawigację i skorzystać z oferty promocyjnej.

To jednak nie jedyna promocja, którą proponuje swoim użytkownikom NaviExpert. Do 4 marca trwa także promocja na abonamenty nawigacyjne na urządzenia firmy Apple. Osoby, które nie korzystały jeszcze z aplikacji, mogą ją bezpłatnie pobrać z App Store. Nowi użytkownicy mogą także skorzystać z bezpłatnego testu. Aby kupić abonament w promocyjnej cenie, należy natomiast skorzystać z aplikacji, wybierając w jej menu Narzędzia -> Sklep.

NaviExpert oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online. Dzięki technologii Community Traffic pozwala na omijanie korków. Skuteczność tej funkcji była wielokrotnie potwierdzana przez media organizujące niezależne testy nawigacji, m.in. Motor, Auto Moto czy Antyradio. W ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadził także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Ponad 300 modeli znanych marek jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Android, iOS, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian).

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3699 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum