Blog BazaTelefonów.pl
 
Nielimitowane SMS-y po doładowaniu w Orange Operatorzy 2013-03-29 13:14 przez Wojtek Konopa

Od dziś do 6 maja br., klienci korzystający z oferty Orange One będą dostawali za każde doładowanie darmowe SMS-y do wszystkich sieci. Czas ważności darmowych SMS-ów jest uzależniony od kwoty doładowania konta - bonus można otrzymać nawet na 100 dni.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
IKO w bankomatach Euronet Inne 2013-03-29 10:11 przez Wojtek Konopa

Ponad 10 tysięcy osób korzysta już z systemu płatności mobilnych IKO. Niebawem będą oni mogli wypłacać gotówkę telefonem komórkowym bez konieczności użycia karty płatniczej także w największej sieci bankomatów na terenie całego kraju. PKO Bank Polski rozpoczyna współpracę z Euronet Polska.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet zamiast ołówka. Jak nowe technologie usprawniają pracę stolarzom? Aplikacje 2013-03-29 10:01 przez Wojtek Konopa

Nowe technologie towarzyszą nam w codziennym życiu i oferują wiele wygodnych rozwiązań. W branży meblarskiej coraz częściej projektanci i stolarze wykorzystują tablet, aby zwizualizować ostateczny projekt. Zatem gdy wzorniki i próbki materiałów okażą się niewystarczające dla klienta wystarczy na spotkanie pomiarowe wziąć ze sobą tablet lub smartfon i skorzystać z  aplikacji Konfigurator Drzwi Przesuwnych, by ostateczny projekt wraz z kosztorysem był gotowy już w kilka minut.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aż trzy Złote Anteny dla firmy Samsung Inne 2013-03-29 08:21 przez Wojtek Konopa

27 marca odbyła się piętnasta Wielka Gala Złotych Anten, podczas której Samsung został wyróżniony trzema nagrodami w tak prestiżowych kategoriach jak: Telefon Roku, Tablet Roku oraz Firma Roku. Nagrodzone modele to flagowy smartfon Samsung GALAXY S III oraz poręczny tablet GALAXY Tab 2 7.0.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Conceptronic: głośnik mobilny Bluetooth Gadżety 2013-03-28 16:06 przez Wojtek Konopa

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych zaprezentował mobilny głośnik, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth. Małe gabaryty oraz niska waga sprawia, że możesz mieć go zawsze przy sobie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Blackberry promuje model Z10 Telefony 2013-03-28 13:05 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Huawei eSpace 7910 - funkcjonalny i prosty w obsłudze telefon IP Telefony 2013-03-27 14:48 przez Wojtek Konopa

Niezwykle funkcjonalny, nowej generacji telefon IP - Huawei eSpace 7910, obsługujący dwie linie jest już dostępny na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfonowa okazja z iPhone 5 i iPhone 4 za złotówkę w T-Mobile Operatorzy 2013-03-27 14:16 przez Wojtek Konopa

27 marca rozpoczyna się w T-Mobile nowa odsłona promocji „Smartfonowa okazja”. Teraz najnowsze smartfony m.in. iPhone 5, iPhone 4 są dostępne od złotówki na start w jeszcze niższych niż dotychczas abonamentach. Z tej oferty mogą skorzystać obecni klienci sieci T-Mobile oraz przenoszący numer od innego operatora.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SwiffPay: kolejne rozwiązanie z zakresu płatności mobilnych Technologie 2013-03-27 13:48 przez Wojtek Konopa

Smartfony traktowane są dziś nie tylko jako telefon, ale również wielozadaniowe komputery. Rozmiarami bardziej przypominają niewielkie pudełka grubości cienkiego zeszytu, niż znane nam jeszcze z początku XX wieku, duże i nieporęczne urządzenia. Ich poziom zaawansowania jest tak zaskakujący, że popularna nazwa „telefon” już dawno przestała realnie odpowiadać ich możliwościom i…

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC One – Jedyny z „Niezwyciężonym” Inne 2013-03-27 09:44 przez Wojtek Konopa

HTC po raz kolejny udowodniło, że rynek dźwiękowych książek staje się coraz ważniejszym elementem kultury. W czwartek 21 marca, podczas uroczystej premiery flagowego smartfonu HTC One, zaprezentowano przygotowany we współpracy z Audioteka.pl, niezwykły spektakl wyreżyserowany na podstawie opowiadania Stanisława Lema „Niezwyciężony”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ZnanyLekarz.pl uruchamia aplikację mobilną na iPhone'a Aplikacje 2013-03-27 09:31 przez Wojtek Konopa

Aplikacja ZnanyLekarz.pl jest dostępna dla urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny iOS. Teraz również użytkownicy telefonów iPhone szybko i wygodnie znajdą lekarza w okolicy i umówią się na wizytę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przelewy do Polski z komórki Aplikacje 2013-03-26 15:47 przez Wojtek Konopa

Czas to pieniądz! Mobilna strona Sami Swoi, dzięki której w mgnieniu oka klienci mogą wykonać przekaz prosto ze swoich komórek, nadaje temu powiedzeniu nowy sens. Nasz system transferów mobilnych Fast Track zapewnia dwie najważniejsze rzeczy: szybkość i pełne bezpieczeństwo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
10 000 klientów aktywowało usługę MyWallet w T-Mobile Operatorzy 2013-03-26 14:01 przez Wojtek Konopa

Zgodnie z oczekiwaniami, usługa płatności zbliżeniowych MasterCardPayPass telefonem NFC z usługą MyWallet przyciąga coraz liczniejsze grono odbiorców. Osiągnięcie liczby 10 000 aktywacji zajęło mniej niż 5 miesięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Komórki do zbiórki!” w oddziałach BZ WBK Inne 2013-03-26 11:52 przez Wojtek Konopa

Bank Zachodni WBK włącza się do akcji zbierania starych telefonów komórkowych, organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Jest to pierwsza ogólnopolska akcja społeczna skierowana do wszystkich klientów połączonego banku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050 Gadżety 2013-03-26 11:26 przez Wojtek Konopa

HUAWEI VP9050 to wysokiej klasy, łatwy w obsłudze osobisty terminal wideo, który można rozbudować. Urządzenie daje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji pomiędzy czterema dowolnie zlokalizowanymi użytkownikami terminali video. Nowe rozwiązanie HUAWEI jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WiMP wprowadza ulepszoną wersję aplikacji dla systemu Android Aplikacje, Inne 2013-03-26 08:46 przez Wojtek Konopa

Już dziś serwis muzyczny WiMP wprowadza nową wersję aplikacji dla systemu operacyjnego Android z rozszerzoną funkcjonalnością, która ułatwi użytkownikom odkrywanie muzyki z dala od domu. Aplikacja została uzupełniona o strony gatunków muzycznych, książeczki z informacjami o artystach oraz zdjęciami i ciekawostkami na ich temat, a także o recenzje playlist i albumów autorstwa redaktorów serwisu WiMP. Ulepszona wersja aplikacji dla systemu Android udostępnia także użytkownikom radio oparte na podobieństwie utworów i artystów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Evernote w wersji polskiej dostępne na wszystkich platformach Aplikacje 2013-03-26 08:41 przez Wojtek Konopa

Evernote, firma która pomaga użytkownikom z całego świata zapamiętać każdą informację, od dziś oferuje wszystkie funkcje aplikacji po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LTE na kartę w Plusie Operatorzy 2013-03-25 12:52 przez Wojtek Konopa

LTE bez umowy i abonamentu? Teraz to możliwe! W środę 27 marca Plus wprowadza całkowicie nową ofertę Plus Internet na Kartę, w ramach której można między innymi korzystać z najszybszego mobilnego internetu LTE.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
eCall w inteligentnych samochodach uratuje ofiary wypadków drogowych Inne 2013-03-25 11:42 przez Wojtek Konopa

Ericsson tworzy HeERO (Harmonized eCall European Pilot Project), paneuropejski projekt wczesnego powiadamiania w przypadku wypadków drogowych. Firma wraz z partnerami przygotowuje, wprowadza i koordynuje pilotażowe programy powiadamiania numeru 112, które odbyły się już np. w Chorwacji, Niemczech, Hiszpanii i Szwecji.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony partnerem technologicznym Team Małysz Gadżety, Telefony 2013-03-22 14:02 przez Wojtek Konopa

Adam Małysz, czterokrotny medalista olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich, przetestuje produkty Sony podczas rajdów terenowych, w których wystartuje w 2013 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson poszerza ofertę rozwiązań dla sieci IP czwartej generacji Internet 2013-03-22 10:39 przez Wojtek Konopa

Na odbywającym się w Paryżu kongresie MPLS & Ethernet World Congress firma Ericsson przedstawiła dwie istotne zmiany w swojej ofercie rozwiązań do sieci IP czwartej generacji: opracowany samodzielnie zaawansowany układ ASIC przetwarzający ruch sieciowy (w urządzeniu Ericsson SNP 4000) oraz wprowadzenie systemu operacyjnego Ericsson IP Operating System jako wspólnej platformy dla całej oferty urządzeń do sieci IP.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
E-booki i audiobooki za punkty – nowa i szybka forma kupna książek w sieci Inne 2013-03-22 10:35 przez Wojtek Konopa

Firma Virtualo odpowiadając na potrzeby e-czytelników, którzy cenią szybkość realizacji internetowych zakupów zdecydowała się na eksperyment w swojej księgarni internetowej, wprowadzając możliwość "płacenia punktami" za e-booki i audiobooki czyli wymiany zakupionych wcześniej punktów na produkty cyfrowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świętuj nadejście wiosny z T-Mobile na kartę i Heyah Operatorzy 2013-03-22 10:30 przez Wojtek Konopa

Z okazji pierwszego dnia wiosny PTC rozdaje specjalne bonusy. Po doładowaniu konta klienci mogą zyskać darmowe minuty i ekstra złotówki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HP oferuje użytkownikom Samsung Galaxy S4 nowe rozwiązanie do druku mobilnego Technologie 2013-03-21 14:29 przez Wojtek Konopa

HP przedstawiła nowe rozwiązanie do druku mobilnego dostępne w wybranych urządzeniach firmy Samsung. Aplikacja umożliwia użytkownikom łatwe i bezpośrednie drukowanie na ponad 180 modelach drukarek HP, w tym drukarkach atramentowych i urządzeniach z serii HP LaserJet.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Huawei - nowa generacja telefonów IP serii eSpace 7900 Telefony 2013-03-21 14:22 przez Wojtek Konopa

Telefony IP Huawei serii eSpace 7900 oferuje elegancki, najwyższej klasy design i smukły kształt. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań, seria eSpace 7900 posiada smukłą obudowę o grubości 25mm, dochodzącą do 8mm w najcieńszym punkcie.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwie polskie aplikacje walczą o tytuł Next App Star Aplikacje 2013-03-21 13:08 przez Wojtek Konopa

Aplikacje polskich deweloperów – The Path of Kara oraz Skelly Archer Free walczą o tytuł Windows Phone Next App Star. Poza tytułem nagrodą główną jest emisja telewizyjnej reklamy aplikacji w tzw. w Stanach Zjednoczonych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak zarabiać na aplikacjach? Aplikacje 2013-03-21 11:53 przez Wojtek Konopa

Wraz z upowszechnieniem się smartfonów na rynku pojawiło się wiele płatnych i bezpłatnych aplikacji. Jak w tym gąszczu wyróżnić się i dodatkowo zarobić? Po trzech miesiącach w Google Play, NaviExpert odnotował 50 tysięcy pobrań i trzykrotny wzrost konwersji na zakupach abonamentów. W osiągnięciu tego wyniku pomógł producentowi nawigacji model biznesowy free download & in-app purchase.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polkomtel rozwija współpracę z grupą telekomunikacyjną Vodafone Operatorzy 2013-03-21 11:03 przez Wojtek Konopa

Polkomtel, operator sieci Plus, podpisał umowę o współpracy z Vodafone, jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
15 najlepszych polskich projektów w Imagine Cup 2013 Inne 2013-03-21 08:01 przez Wojtek Konopa

Znamy już 5 najlepszych projektów w każdej z trzech kategorii tegorocznej edycji Imagine Cup– Games, Innovation oraz World Citizenship. Najwięcej, bo aż 4 drużyny w finale reprezentują warszawskie uczelnie, zaś pozostałe kolejno: Rzeszów (3), Gdańsk (3), Poznań (3), Kraków (1) i Białystok (1). Krajowe finały 11. edycji konkursu Imagine Cup odbędą się 3 i 4 kwietnia.Zespoły zawalczą o tytuł drużyny narodowej, która będzie reprezentowała Polskę w finałach światowych w Petersburgu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy tablet Kiano Pro 7 Dual Gadżety 2013-03-20 13:47 przez Wojtek Konopa

Firma Kiano po wprowadzeniu tabletów Pro 10 Dual i Core 10.1 3G prezentuje kolejny produkt : tablet Pro 7 Dual. Czym wyróżnia się ten model? To, co chce podkreślić producent to wyświetlacz. Pojemnościowy ekran 7’’ IPS multitouch 1280x800, 16:9 zapewnia wyjątkową przejrzystość, bardzo dobre odzwierciedlenie kolorów i nasycenie barw.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tańsze smartfony w ofercie Mix T-Mobile Operatorzy 2013-03-20 13:27 przez Wojtek Konopa

T-Mobile wprowadza nową propozycję dla klientów taryf Mix, w której przy doładowaniu od 25 zł nowoczesny smartfon dostępny jest już za złotówkę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konftel 55 - internet i telekonferencje Gadżety 2013-03-20 12:43 przez Wojtek Konopa

Konftel 55 i Konftel 55W to seria prostych w obsłudze, uniwersalnych urządzeń konferencyjnych, które oferują imponujący, krystalicznie czysty dźwięk dzięki opatentowanej technologii audio OmniSound HD.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja dla miłośników wina Aplikacje 2013-03-20 08:32 przez Wojtek Konopa

Czy zdarza Ci się, że do dobrego nastroju brakuje Ci butelki ulubionego wina? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Wystarczy, że masz iPhone’a lub telefon z systemem Windows. Już dzisiaj pobierz bezpłatnie aplikację Winezja.pl i zyskaj dostęp do wielu innowacyjnych możliwości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cardo Scala Rider G9 z kaskami Shoei Gadżety 2013-03-19 13:23 przez Wojtek Konopa

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego to dla miłośników jednośladów okazja do nabycia najnowszego sprzętu w ramach oferty promocyjnej przygotowywanej co roku przez producentów i dystrybutorów.

» więcej
Komentarze: 1
Firma HTC uhonorowana prestiżową nagrodą Red Dot Award Telefony 2013-03-19 13:19 przez Wojtek Konopa

Dwa modele telefonów firmy HTC: Windows Phone 8X oraz Windows Phone 8S, otrzymały prestiżowe nagrody Red DotAward, w kategorii wzornictwa produktowego – Product Design 2013. Wszystko w uznaniu świetnego wyglądu obu smartfonów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TimeOFF - złóż wniosek urlopowy przez SharePoint'a Aplikacje 2013-03-19 11:50 przez Wojtek Konopa

TimeOFF dla SharePoint 2013 - aplikacja usprawniająca proces składania i rozpatrywania wniosków urlopowych w organizacjach - to pierwszy produkt dla działów HR, jaki możemy znaleźć w ofercie sklepu Microsoft Office 365 Marketplace. Twórcą aplikacji jest polska firma Fild.NET, specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach Microsoft.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Precedensowe postępowanie UOKiK - operatorzy telefonii komórkowej Operatorzy 2013-03-19 10:14 przez Wojtek Konopa

Czy stosowanie wyższych stawek za połączenia do sieci Play przez trzech największych operatorów sieci komórkowej, właścicieli marek Orange, Plus i T-Mobile stanowi praktykę ograniczającą konkurencję? Wyjaśni to postępowanie wszczęte dziś przez Prezes UOKiK.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawki Plantronics z serii Savi 700 Gadżety 2013-03-18 14:34 przez Wojtek Konopa

Dzięki bezprzewodowym zestawom słuchawkowym z serii Savi 700 możesz sprawniej zarządzać swoimi połączeniami przez PC, telefon komórkowy lub stacjonarny. Słuchawki są idealnym rozwiązaniem do komunikacji w biurze, oferują bezprzewodowy zasięg do 120 m.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
KeyBeacon od Gear4 Gadżety 2013-03-18 09:52 przez Wojtek Konopa

Zawieruszone klucze, zaginiony telefon – tego typu sytuacje każdy zna z własnego doświadczenia. Te drobne, niezbędne do codziennego funkcjonowania przedmioty, lubią znikać z pola widzenia, szczególnie zaś w chwili, gdy zależy nam, by jak najszybciej wyjść z domu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe ceny Neostrady i FunPack-a Operatorzy 2013-03-15 14:10 przez Wojtek Konopa

Orange Polska obniża ceny dwóch najwyższych opcji Neostrady, zapewniających bardzo szybki i stabilny domowy internet o prędkościach do 40 Mbs oraz do 80 Mbs. Tańszy jest także abonament FunPack-a, czyli pakietu zapewniającego dostęp do internetu, telewizji oraz nielimitowanych rozmów przez telefon domowy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Verbatim przedstawia akcesoria Folio linię pokrowców do iPhone’a, iPada i Kindle’a Gadżety 2013-03-15 12:23 przez Wojtek Konopa

Firma Verbatim wprowadza do sprzedaży nową linię futerałów na urządzenia mobilne (iPad, iPhone, Kindle). Seria produktów będzie nosić nazwę Folio.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Miłośnicy nowych technologii noszą przy sobie średnio trzy elektroniczne gadżety Gadżety 2013-03-15 10:10 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy gadżetów i nowych technologii nie lubią się z nimi rozstawać. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Sophos, producenta zabezpieczeń IT, statystyczny miłośnik technologii ma ze sobą codziennie sobie średnio 2,9 urządzenia elektronicznego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile i TAURON rozpoczynają współpracę Inne, Operatorzy 2013-03-15 10:01 przez Wojtek Konopa

Polska Telefonia Cyfrowa, lider rynku telekomunikacyjnego oraz TAURON Polska Energia, kluczowy podmiot branży energetycznej, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, podpisały list intencyjny o współpracy strategicznej. Spółki chcą wypracować innowacyjne rozwiązania dla klientów obu firm.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
No Limit w Plus na Kartę dla przyjaciół z Facebooka Operatorzy 2013-03-15 09:37 przez Wojtek Konopa

Od 14 do 28 marca 2013 roku klienci Plus na Kartę korzystający z Facebooka otrzymają możliwość otrzymania za darmo usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Dla najaktywniejszych Plus przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocja doładowań w Play Operatorzy 2013-03-14 11:37 przez Wojtek Konopa

Od dziś obowiązuje kolejna, tym razem trzydniowa promocja w Play. Jakie benefity tym razem?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Masz tablet? Rozlicz na nim PIT-a Aplikacje 2013-03-14 10:49 przez Wojtek Konopa

W tym roku Polacy kupią nawet milion tabletów. Błyskawicznie zdobywające popularność urządzenia przestały być wyłącznie gadżetem i coraz częściej zastępują komputery. Służą do pracy, rozrywki, a nawet… rozliczania deklaracji PIT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ewolucji malware wymierzonego w urządzenia mobilne Inne 2013-03-13 12:27 przez Wojtek Konopa

Branża bezpieczeństwa IT ma przed sobą wstydliwy problem. Przez kilka lat wielkie nazwiska z dziedziny bezpieczeństwa zapowiadały, że „nadchodzący rok” będzie czasem złośliwego oprogramowania atakującego systemy mobilne. „Uwaga!”, mówiliśmy, „nadciąga mobilny malware…” - i nic się nie działo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefon za kółkiem - jeden z grzechów polskich kierowców Inne 2013-03-13 12:12 przez Wojtek Konopa

200 złoty mandatu i 5 punktów karnych - tyle grozi za trzymanie w dłoni telefonu komórkowego w czasie prowadzenia auta. Należące do podstawowych wykroczeń polskich kierowców zachowanie stwarza zagrożenie dla prowadzącego, pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe reklamy iPhone 5 Telefony 2013-03-13 11:51 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocja „2x więcej na konto” wraca na stacje Lukoil Operatorzy 2013-03-13 11:44 przez Wojtek Konopa

Na wszystkich stacjach benzynowych należących do sieci Lukoil, epay Polska wznowił komunikację oferty T-Mobile na kartę „2x więcej na konto”. Promocja dotyczy podwajania każdego doładowania konta telefonicznego. Bonusowe złotówki na koncie można wykorzystać na rozmowy oraz SMS-y do wszystkich sieci, a także na połączenia internetowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jakość publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych Inne 2013-03-13 09:35 przez Wojtek Konopa

Raport z badań wskaźników jakości publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych (QoS) za II półrocze 2012 roku wraz z analizą stanu jakości usług na przestrzeni całego 2012 roku. Badania przeprowadzono za pomocą własnego systemu pomiarowego UKE.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Heal them All - gra o prawdziwe życie Aplikacje 2013-03-13 09:10 przez Wojtek Konopa

Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, wspierająca małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej znalazła kolejny sposób pozyskiwania funduszy na realizacje swoich celów. Przy współpracy z firmą Techland – liderem wśród deweloperów gier komputerowych, wypuściła na rynek pierwszą w Polsce grę charytatywną – Heal them All.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cypress Hill kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2013 Inne, Operatorzy 2013-03-12 11:23 przez Wojtek Konopa

Amerykańska grupa hiphopowa, wyróżniająca się charakterystycznym stylem łączącym hip hop z muzyką alternatywną, rockiem i heavy metalem, wystąpi podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2013.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rebel.pl - największy w Polsce sklep z grami wkracza w m-commerce z aplikacją eLeader Aplikacje 2013-03-12 10:20 przez Wojtek Konopa

Do Google Play trafiła pierwsza produkcja m-commerce przygotowana przez firmę eLeader dla największego internetowego sklepu z grami planszowymi, karcianymi oraz RPG w Polsce – Rebel.pl. Jest to efekt współpracy eLeader z MasterCard, uPaid oraz eCard.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange Polska uruchamia portal M2M Operatorzy 2013-03-12 10:00 przez Wojtek Konopa

Orange Polska uruchomił pierwszy w Polsce portal internetowy, dzięki któremu można m.in. obserwować dom lub firmę, sprawdzić czy dziecko jest bezpieczne oraz monitorować pożyczony komuś samochód. Portal promuje nowoczesne rozwiązania M2M, których rozwój jest jednym z priorytetów firmy.  

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
10 miesięcy dodatkowych doładowań od telefonii HaloNet Operatorzy 2013-03-11 14:39 przez Wojtek Konopa

W najnowszej promocji "Szczęśliwe dziesiątki" dostawca usługi telefonii internetowej HaloNet zachęca do przenoszenia do niej numerów telefonicznych, oferując w zamian m.in. ekstra doładowania (10%) do każdej wpłaty (o wartości min. 10 zł) przez 10 miesięcy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMSy z kobiecego punktu widzenia Inne 2013-03-11 12:36 przez Wojtek Konopa

Kobiety częściej przekazują w SMS-ach emocje a mężczyźni używają ich do bardziej pragmatycznych celów. Panie chętniej niż panowie (63 proc. do 45 proc.) wysyłają SMS-y Premium, aby wspierać akcje charytatywne. Kobiety dominują również wśród uczestników konkursów audio-tele, quizów, oraz głosowań w programach telewizyjnych, radiowych oraz internetowych – takie są ustalenia z raportu „Komunikacja SMS w Polsce 2012” przygotowanego przez Platformę SerwerSMS.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Xperia Tablet Z zdobył 10 nagród na targach MWC w Barcelonie Gadżety 2013-03-11 10:30 przez Wojtek Konopa

„Cieszymy się z przyznanych nagród dla Xperia Tablet Z, które świadczą o wyjątkowości naszego tabletu z linii Xperia”, - powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile w Polsce. „Nasz nowy flagowy tablet wyróżnia się przełomowym designem, innowacyjną technologią, bezkompromisowym podejściem do wydajności i unikalnym doświadczeniem użytkownika, i to wszystko zostało docenione”, – dodała Agnieszka Jaśkiewicz. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NBG2105 – nowy mobilny mini router od ZyXELa Gadżety 2013-03-08 12:41 przez Wojtek Konopa

ZyXEL Communications przedstawia bezprzewodowy, przenośny mini router NBG2105. Poręczne urządzenie, mieszczące się w dłoni, umożliwia użytkownikom będącym w podróży wygodne bezprzewodowe udostępnianie połączenia internetowego wielu urządzeń mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Modecom FreeTAB 1003 IPS X2 - dwurdzeniowy tablet z ekranem IPS Gadżety 2013-03-08 12:31 przez Wojtek Konopa

Polski producent informuje o wprowadzeniu do swojej oferty tabletu wyposażonego w ekran przekątnej ekranu 10” z matrycą IPS jak również 2-rdzeniowy procesor Rockchip RK3066, Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocja dołądowań na dzień kobiet Operatorzy 2013-03-08 09:23 przez Wojtek Konopa

W Play 8 marca od północy będzie obowiązywała specjalna promocja z okazji dnia kobiet. Bonusy można otrzymać doładowując konto w aplikacji na profilu Play na Facebooku oraz na stronie doladowania.play.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
BEN-G w ciekawy sposób opisuje funkcje Nokii Lumia 920 Telefony 2013-03-08 09:12 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile zaprasza na spotkanie z Depeche Mode Inne, Operatorzy 2013-03-08 08:57 przez Wojtek Konopa

Już 24 marca br. w Wiedniu będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, promujące  nowy album zespołu Depeche Mode, zatytułowany „Delta Machine”. T-Mobile – oficjalny partner europejskiej trasy koncertowej zespołu przygotował dla swoich Facebookowych fanów możliwość uczestniczenia w tym niecodziennym spotkaniu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polkomtel wnioskuje o unieważnienie całego przetargu na 1800 MHz Operatorzy 2013-03-08 08:52 przez Wojtek Konopa

Polkomtel złożył wniosek o unieważnienie przetargu na częstotliwości z zakresu 1800 MHz, z powodu rażącego naruszenia przepisów prawa i interesów uczestników przetargu. Zgodnie ze złożonym wnioskiem rażące naruszenia wystąpiły zarówno w ramach ogłoszenia, procesu dokonywania ocen złożonych ofert oraz rozstrzygnięcia przetargu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Na czasie nowe oferty Grupy Netia Operatorzy 2013-03-07 12:54 przez Wojtek Konopa

Netia zaprezentowała nowe oferty promocyjne. Wśród nowości są plany telefoniczne z (również całkowicie nielimitowanymi) połączeniami na telefony komórkowe, opcje dostępu do internetu, zapewniające dużo szybsze wysyłanie danych oraz atrakcyjne cenowo pakiety dwóch lub trzech usług. Wzbogacona o nowe kanały TV i aplikację została również Telewizja Osobista Netii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Międzynarodowy konkurs na innowacje Inne 2013-03-07 12:48 przez Wojtek Konopa

Na całym świecie Deutsche Telekom szuka dobrych pomysłów w pięciu kategoriach: Connected Home, Usługi Komunikacyjne, Energia, Platforma Wirtualna i Usługi w Chmura Obliczeniowa. Na przesłanie pomysłów online poprzez stronę http://www.telekom-innovation-contest.com/, osoby indywidualne, studenci, zespoły, startupy i pracownicy Deutsche Telekom oraz spółek zależnych mają czas do 31 marca.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilna rewolucja PKO Banku Polskiego Inne 2013-03-07 11:36 przez Wojtek Konopa

Dziś na rynku bankowym rozpoczyna się mobilna rewolucja. Klienci PKO Banku Polskiego mogą skorzystać z bankowości mobilnej nowej generacji – 4G. Dzięki bezpłatnej aplikacji IKO nie trzeba już nosić ze sobą portfela z gotówką i kartami. Płatności w sklepach i w Internecie oraz wypłaty z bankomatów można dokonać tylko i wyłącznie przy pomocy telefonu.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myTAB 10 DualCore z pakietem dodatków wartych 250 zł - za 499 złotych w Biedronce Gadżety 2013-03-06 14:55 przez Wojtek Konopa

myPhone po raz kolejny pozytywnie zaskakuje. Premiera handlowa tabletu myTAB 10 DualCore w Polsce będzie miała miejsce 11 marca w sieci sklepów Biedronka. 499 złotych za tablet z dwurdzeniowym procesorem to pierwsza tak atrakcyjna oferta w polskich sklepach. Tę atrakcyjność zwiększa zainstalowany w tablecie bezpłatny pakiet aplikacji i dodatków o wartości 250 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test Sony Xperia Z 2013-03-06 14:14 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Komunikacja i rozrywka - nowe słuchawki stereo xqisit Gadżety 2013-03-06 11:33 przez Wojtek Konopa

W ofercie akcesoriów marki xqisit pojawiła się nowa rodzina słuchawek stereo, dostępnych w wersji Bluetooth i przewodowej. Wyróżnia ją znakomita jakość dźwięku, funkcja wygodnego odbierania rozmów i stylowy design.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wyjedź na Hawaje z TeDe i Red Bull MOBILE Inne 2013-03-05 12:32 przez Wojtek Konopa

1.03. ruszyła druga edycja podróży Tedego wraz z ekipą Red Bull MOBILE i o2. Tym razem celem jest eksploracja Hawajów – stanu USA poza kontynentem Ameryki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HUAWEI AirSharing - komunikacja w chmurze Technologie 2013-03-05 12:02 przez Wojtek Konopa

HUAWEI AirSharing - rozwiązanie pozwalające na wygodne zarządzanie treściami multimedialnymi z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety a także z urządzeń domowych. AirSharing pozwala na zarządzanie nimi i wygodne udostępnianie treści multimedialnych w chmurze HUAWEI. Dostęp do funkcji AirSharing zintegrowano w najnowszej odsłonie interfejsu HUAWEI Emotion UI.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Torba Kangura - mobilna aplikacja przyjazna rodzicom i podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce Aplikacje 2013-03-05 09:47 przez Wojtek Konopa

Torba Kangura wprowadza w aplikacji nową funkcję przygotowaną dla Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych. Już od lutego oprócz tradycyjnego wyszukiwania rozrywek, zajęć edukacyjnych czy dostosowanych do potrzeb dzieci restauracji, będziemy mogli również przekazać swoją cegiełkę na rzecz podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plantronics Calisto 620 Gadżety 2013-03-05 09:40 przez Wojtek Konopa

Bezprzewodowy głośnik Calisto 620 został zaprojektowany do sprawnego zarządzania połączeniami UC z Twojego komputera i telefonu GSM lub tabletu. Dzięki niemu każde miejsce, w którym się znajdziesz możesz zmienić w salę konferencyjną. Nowe rozwiązanie Plantronics jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy Kontel - master dystrybutora tej marki w Polsce.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polskie aplikacje walutowe dla Forexu Aplikacje 2013-03-04 11:29 przez Wojtek Konopa

Pierwszy w Polsce dedykowany sklep z aplikacjami finansowymi xStore.pro działa zaledwie kilka miesięcy, a już pojawiły się w nim aplikacje dla traderów z najwyższej półki. Jedną z nich jest Multiterminal - innowacyjna aplikacja web’owa do zarządzania wieloma kontami walutowymi równocześnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy na rynku w pełni nielimitowany plan stacjonarny Operatorzy 2013-03-04 08:43 przez Wojtek Konopa

Orange Polska wprowadza rewolucyjny plan taryfowy z nielimitowanymi połączeniami z telefonu domowego. Plan Bez Ograniczeń pozwala swobodnie korzystać z telefonu stacjonarnego bez obaw o wysokość rachunku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Darmowy starter Play na Kartę w sklepie internetowym Operatorzy 2013-03-04 08:39 przez Wojtek Konopa

W sklepie internetowym Play można zamówić darmowy starter ze specjalnymi promocjami. W ramach Zestawu można rozmawiać za darmo ze wszystkimi w Play zawsze gdy konto jest aktywne, można też skorzystać z promocji „Internetowa moc doładowań”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lepszy zasięg Orange wewnątrz budynków Operatorzy 2013-03-01 16:10 przez Wojtek Konopa

Orange jako pierwszy operator w Polsce wprowadził usługę „Ekstra Sygnał”, która daje lepszy zasięg 3G wewnątrz budynku, kiedy ze względu na specyfikę lokalizacji nie jest on wystarczający.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polska Telefonia Cyfrowa S.A. nagrodzona certyfikatem Top Employers Operatorzy 2013-03-01 15:01 przez Wojtek Konopa

Polska Telefonia Cyfrowa już po raz czwarty z rzędu otrzymała tytuł Top Employers Polska. Jak wykazało niezależne badanie, przeprowadzone przez międzynarodowy Instytut CRF, Polska Telefonia Cyfrowa wyróżnia się pod względem  oferowanych warunków pracy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Xperia Z w rękach polskiego projektanta mody Telefony 2013-03-01 14:19 przez Wojtek Konopa

Krzysztof Stóżyna, którego marka funkcjonuje pod nazwą Krystof a kolekcje dostępne są w Nowym Jorku, Montrealu, Florencji, Londynie, Dubaju, Warszawie oraz Wrocławiu zaprezentował 26 lutego w Warszawie swoją najnowszą kolekcję mody na sezon jesień-zima 2013. Sony Mobile, będąc oficjalnym partnerem pokazu, miał przyjemność poznać opinię projektanta o swoim flagowym smartfonie – Sony Xperia Z.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GSMA Mobile World Congress i panel Europa Środkowo-Wschodnia Inne 2013-03-01 13:32 przez Wojtek Konopa

Przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej uczestniczyli w panelu dyskusyjnym podczas GSMA Mobile World Congress w Barcelonie. Poza ekspertami z Polski w panelu udział wzięli także przedstawiciele urzędów regulacyjnych z Rumunii i Ukrainy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
60 minut za 1 zł w Heyah Operatorzy 2013-03-01 13:10 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Livebox 3.0 – wygodniejszy i szybszy dostęp do internetu oraz domowych multimediów Operatorzy 2013-03-01 11:51 przez Wojtek Konopa

Orange wprowadza do oferty nowy livebox 3.0 - najnowszą generacja centrum multimedialnego, które łączy wszystkie domowe urządzenia multimedialne w sieć i umożliwia im wygodną wymianę plików oraz bezpieczny dostęp do szybkiego internetu. Od dziś (1 marca) będzie on dostępny dla klientów zamawiających neostradę i FunPacka w wyższych opcjach prędkości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet partnerem ShopCamp Inne, Operatorzy 2013-03-01 11:31 przez Wojtek Konopa

FreecoNet, lider telefonii internetowej w Polsce, został partnerem czwartej edycji ShopCamp – cyklu spotkań ludzi otwartych na nowe technologie. W ramach współpracy przedstawiciele FreecoNet będą uczestniczyć w prelekcjach, panelach dyskusyjnych i spotkaniach z entuzjastami branży e-commerce. Pierwszy zjazd pod hasłem „Męskie hobby” odbędzie się 2 marca w Poznaniu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum