Blog BazaTelefonów.pl
 

Wyjedź na Hawaje z TeDe i Red Bull MOBILE

Inne 2013-03-05 12:32

1.03. ruszyła druga edycja podróży Tedego wraz z ekipą Red Bull MOBILE i o2. Tym razem celem jest eksploracja Hawajów – stanu USA poza kontynentem Ameryki.

Ekipa USA50SS ponownie odwiedzi wyjątkowe miejsca, zwłaszcza te, o których większość przewodników nie wspomina, pozna prawdziwe życie mieszkańców Hawajów, weźmie udział w lokalnych imprezach i atrakcjach, i zrelacjonuje je w kolejnych materiałach wideo.

Oprócz zwiedzania Tede będzie się uczył surfowania pod okiem Asi Litwin – mistrzyni świata kitesurfingu. Ta młoda, 17-letnia zawodniczka Red Bulla dołączy do ekipy i w każdym odcinku odsłoni przed uczestnikami i obserwatorami wyprawy tajniki tego niesamowitego sportu. Dzięki Red Bull Mobile Tede wkroczy do niedostępnego świata sportowców Red Bulla. Oprócz Asi Litwin raper spotka się również z Robbym Naishem – legendą wind- i kitesurfingu oraz z 5 najlepszymi zawodnikami, którzy trenują pod okiem Robby’iego.

Na kibiców dogrywki – drugiej podróży Tedego z Red Bull MOBILE i o2 czeka w nowej edycji nie lada gratka! Pierwszym etapem tegorocznego projektu jest konkurs, w którym nagrodą jest dołączenie do ekipy. Zwycięzca razem z Tede, Rafałem Dobrym Wariatem i Asią Litwin, wyruszy na Hawaje.

Aby tego dokonać, trzeba wziąć udział w konkursie, który rozgrywa się na stronie akcji od 1.03. do 24.03. – http://usa50ss.wrzuta.pl

Nagrody dla kolejnych 4 zwycięzców ufundowała też firma Sony – są nimi telefony: Sony Xperia Z i Sony Xperia J.

“Jestem globtroterem i lubię zwiedzać świat. Mogą Ci odebrać pieniądze, mogą Ci odebrać godność, ale nie mogą Ci odebrać tego, co przeżyłeś i widziałeś” – mówi o sobie Tede i tak zapowiadał swój udział w projekcie „55 Stanów Świadomości” przed pierwszą edycją – http://usa50ss.wrzuta.pl/50-stanow/zapowiedz-akcji

Druga wyprawa również relacjonowana będzie przez videobloga na stronie www.usa50ss.wrzuta.pl, na którym Tede będzie publikował filmy prezentujące kolejne miejsca i przeżycia z autorskimi, szczerymi i celnymi komentarzami.

Wszystkiego o wyprawie, konkursie i partnerach będzie można dowiedzieć się na stronie akcji: usa50ss.wrzuta.pl., gdzie od 1.04. ukażą się odcinki pilotażowe, a pierwsze relacje z podróży po Hawajach dostępne będą już od 18.04.

Red Bull MOBILE przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, w ramach której oglądanie wszystkich filmów na serwisie YouTube, w tym opublikowanych odcinków „50 Stanów Świadomości - dogrywka”, jest darmowe (www.youtube.com/user/USA50ss).

Newsy z podróży będą dostępne także na fanpage’u Red Bull MOBILE na Facebooku - https://www.facebook.com/redbullmobile

Relacja foto będzie dostępna w serwisie Pinterest (https://pinterest.com/usa50ss/)

Pomysłodawcą i organizatorem projektu „50 Stanów Świadomości” z udziałem Tedego jest Biuro Reklamy Grupy o2, odpowiedzialne za całościową realizację akcji. Partnerami projektu są Red Bull MOBILE – główny partner akcji oraz SONY, którzy dostarczył raperowi niezbędnych narzędzi i technologii do realizacji wyprawy.

Źródło: Play

Wojtek Konopa, wyświetlono 3496 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum