Blog BazaTelefonów.pl
 

NBG2105 – nowy mobilny mini router od ZyXELa

Gadżety 2013-03-08 12:41

ZyXEL Communications przedstawia bezprzewodowy, przenośny mini router NBG2105. Poręczne urządzenie, mieszczące się w dłoni, umożliwia użytkownikom będącym w podróży wygodne bezprzewodowe udostępnianie połączenia internetowego wielu urządzeń mobilnych.

Mały elegancki router

Nowy router umożliwia podróżnym stworzenie punktu hotspot i szyfrowane udostępnianie połączenia internetowego do wielu laptopów, konsoli do gier, smartfonów czy tabletów jednocześnie. Kompaktowy i stylowy design przypadnie do gustu zarówno klientom biznesowym, jak i użytkownikom podróżującym po świecie, którzy od mobilnego routera wymagają lekkiej wagi oraz łatwości w eksploatacji. Wraz z połączeniem udostępnianym, wolnym od opłat za kilka różnych połączeń, pracownik w delegacji lub rodzina na wakacjach może znacznie obniżyć koszty dostępu do sieci.

Bezpieczne dzielenie łącza

Model NBG2105, obsługując tryby pracy Router/Client/WISP+UR za pomocą trzypoziomowego przełącznika, umożliwia łatwe dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika. Router posiada również przełącznik do klonowania adresu MAC oraz przycisk WPS, zabezpieczający połączenia bezprzewodowe z wieloma innymi urządzeniami.

Dodatkowo, bezprzewodowy mini router może również funkcjonować jako podręczny adapter USB na Ethernet dla urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni wykorzystywać elastyczne możliwości urządzenia i łączyć się w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

Mobilna wszechstronność


Nowy model routera ZyXEL posiada unikatowe rozwiązania. Urządzenie NBG2105 wyposażono w adapter USB z wieloma różnymi zakończeniami wtyczki oraz kabel micro USB, dostosowując je do różnego rodzaju wtyczek zasilających w danym kraju. Ten zestaw umożliwia nie tylko ekstremalną mobilność dla połączeń z internetem, ale również rozwiązuje problemy związane z ładowaniem urządzeń mobilnych.

Oszczędny i ekologiczny

Przenośny router NBG2105 oferuje funkcje oszczędzania energii, umożliwiające redukcję kosztów eksploatacji przy jednoczesnym korzystnym wpływie na środowisko. Urządzenie automatycznie reguluje pobór mocy poprzez wykrywanie statusu połączenia i długości podłączonych kabli Ethernet. Podczas braku aktywności transmisji, router automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii, redukując jej pobór i zmniejszając wysokość rachunku. Dodatkowo NBG2105 potrafi obliczyć długość podłączonego kabla ethernet i dostosować do niego odpowiednie zużycie zasilania. Im krótszy kabel, tym mniejsza konsumpcja mocy i - co za tym idzie - pieniędzy.

Dostępność

Nowy wireless travel router ZyXEL NBG2105 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC. Sugerowana cena netto urządzenia dla użytkownika końcowego wynosi 25 EUR (ok. 105 zł).

Źródło: Zyxel.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3547 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum