Blog BazaTelefonów.pl
 

10 miesięcy dodatkowych doładowań od telefonii HaloNet

Operatorzy 2013-03-11 14:39

W najnowszej promocji "Szczęśliwe dziesiątki" dostawca usługi telefonii internetowej HaloNet zachęca do przenoszenia do niej numerów telefonicznych, oferując w zamian m.in. ekstra doładowania (10%) do każdej wpłaty (o wartości min. 10 zł) przez 10 miesięcy.

Od 12 marca do 10 kwietnia br. w ramach promocji "Szczęśliwe dziesiątki" każdy kto przeniesie numer do telefonii HaloNet może liczyć na darmowe użytkowanie tego numeru przez pierwszy rok (w przypadku numeru faxowego, promocyjna cena za korzystanie z niego w pierwszym roku wynosi 10 zł) oraz dodatkowe doładowania przez 10 miesięcy wszystkich wpłat (na konto, do którego będzie przypisany przeniesiony numer) w wysokości minimum 10 zł, które będą wynosiły 10% wartości danej wpłaty.

Z promocji mogą skorzystać klienci usługi HaloNet (w tym również nowi klienci, którzy w trakcie trwania promocji założyli bezpłatne konto i tym samym zostali użytkownikami HaloNet), rozliczający się w opcji prepaid, którzy w terminie obowiązywania promocji prześlą pocztą elektroniczną do organizatora promocji wymagane dokumenty, w tytule maila wpisując „szczęśliwe dziesiątki”. Szczegółowe informacje na temat najnowszej promocji oraz jej regulamin można znaleźć pod adresem: www.halonet.pl/promocje/szczesliwe-dziesiatki/

Przypominamy, że klientem telefonii HaloNet można zostać w prosty sposób, zakładając konto na stronie internetowej: www.halonet.pl/zaloz-profil/

Warto również zaznaczyć, że użytkownicy telefonii HaloNet mogą wykonywać połączenia korzystając z różnych, najwygodniejszych dla nich, w danym momencie, urządzeń jak np. telefony komórkowe, tablety, tradycyjne aparaty telefoniczne (z bramką voip), telefony voip czy też komputery stacjonarne. Klienci HaloNet mają ponadto do dyspozycji wiele różnych produktów i opcji telekomunikacyjnych, z których wymienić można: fax internetowy, telekonferencje, wirtualną centralę, usługę SMS, przekierowywanie połączeń, limit na drogie połączenia czy też blokadę wybranych połączeń przychodzących. Dodając do tego bardzo niskie ceny połączeń (już od 0,04 zł / min.) i możliwość omijania roamingu za pomocą telefonii HaloNet, nie sposób nie stwierdzić, że przeniesienie numeru i korzystanie z niego w HaloNet jest bardzo atrakcyjnym i efektywnym rozwiązaniem.

Źródło: HaloNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3567 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum