Blog BazaTelefonów.pl
 

Verbatim przedstawia akcesoria Folio linię pokrowców do iPhone’a, iPada i Kindle’a

Gadżety 2013-03-15 12:23

Firma Verbatim wprowadza do sprzedaży nową linię futerałów na urządzenia mobilne (iPad, iPhone, Kindle). Seria produktów będzie nosić nazwę Folio.

Verbatim wypuszcza na rynek łącznie pięć rodzajów etui. Część z nich będzie wyposażona w klawiatury Bluetooth®, co zwiększy komfort korzystania z urządzeń.

– Z biegiem lat Verbatim zyskał reputację producenta najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów. Jestem przekonany, że nasza nowa kolekcja Folio spotka się z pozytywnym przyjęciem ze strony konsumentów. Oryginalne wzornictwo, ciekawa kolorystyka oraz ergonomiczne rozwiązania – dzięki tym cechom nasze produkty zdobędą przychylność użytkowników – powiedział Simon Keighley, kierownik ds. akcesoriów i urządzeń peryferyjnych na region EUMEA w firmie Verbatim.

Folio Pro z klawiaturą Bluetooth
Folio Pro do iPada 2 to wytrzymały futerał z podpórką i otworami wentylacyjnymi oraz odłączaną, zasilaną akumulatorowo klawiaturą Bluetooth, która mieści się w jego wnętrzu. Keyboard pozwala na wykorzystywanie tabletu w formie zamiennika netbooka.

Etui Folio Pro oferuje również funkcję „Smart Stand” — odłączana okładka składa się, podtrzymując tablet w orientacji poziomej i pionowej. Kiedy iPad znajduje się w etui, dostępne są wszystkie jego porty, w tym tylny aparat. Ponadto przednia okładka odłącza się, umożliwiając użycie Apple Smart Cover™ (magnetycznej okładki, która włącza go po otwarciu i przełącza w tryb gotowości w momencie zamknięcia).

Kompaktowa klawiatura Bluetooth zawiera 14 klawiszy skrótu do systemu iOS, w tym funkcje wycinania, kopiowania, wklejania i cofania oraz regulowania jasności i głośności. Cena: 399,99 PLN

Folio Slim z klawiaturą Bluetooth do iPada 2
Folio Slim jest nieco bardziej miękki, niż Folio Pro. Poza ochroną ekranu, zapewnia dwa kąty widzenia oraz fizyczną klawiaturę. Etui liczy niespełna 19 mm grubości (łącznie z iPadem). Cena: 279,99 PLN

Folio do urządzeń Amazon Kindle
Ochronne etui Verbatim Folio do tabletów Kindle Fire 7” i HD 7” jest wyposażone w mechanizm ślizgowy, który pozwala ustawić urządzenie w pozycji poziomej do oglądania filmów. Folio do standardowego Kindle’a zawiera lampkę LED do komfortowego czytania w słabym świetle. Etui dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych: srebrny (Slate Silver), perłowy (Pearl White) i brązowy (Bronze). Cena: 99,99 PLN.

Folio do iPada Mini
Etui Folio do iPada Mini oferuje funkcję Smart Stand, która pozwala ustawić tablet w orientacji poziomej do oglądania filmów. Etui Folio do iPada Mini jest dostępne w kilku kolorach, m.in. błękitnym (Aqua Blue), szarym (Pebble Grey), pomarańczowym (Tangerine Orange), zielonym (Mint Green) oraz różowym (Bubblegum Pink). Cena: 119,99 PLN

Folio do iPhone’a 5
Etui Verbatim Folio Pocket do iPhone’a 5 ochrania obudowę smartfona przed zarysowaniami, jednocześnie zachowując dostęp do wszystkich przycisków i funkcji. Tak jak pozostałe akcesoria z serii, jest także wyposażony w funkcję Smart Stand. Telefon zatrzaskuje się w twardej osłonie przymocowanej do wnętrza Folio. Magnetyczny mechanizm mocujący utrzymuje etui w pozycji zamkniętej. Futerał jest dostępny w wersji brązowej (Mocha Brown), żółtej (Vanilla Yellow) i czarnej (Liquorice Black). Cena: 79,99 PLN

Źródło: Verbatim

Wojtek Konopa, wyświetlono 3399 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum