Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja dla miłośników wina

Aplikacje 2013-03-20 08:32

Czy zdarza Ci się, że do dobrego nastroju brakuje Ci butelki ulubionego wina? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Wystarczy, że masz iPhone’a lub telefon z systemem Windows. Już dzisiaj pobierz bezpłatnie aplikację Winezja.pl i zyskaj dostęp do wielu innowacyjnych możliwości.

Mobilna wersja Winezja.pl nie tylko pozwala w wygodny  sposób zamówić wino wprost pod drzwi Twojego domu, ale przede wszystkim dzięki nowatorskiej funkcji „Rozpoznaj etykietę”, daje łatwy i błyskawiczny dostęp do informacji o właśnie degustowanym winie – wystarczy je sfotografować za pomocą Twojego telefonu.

Chciałbyś wiedzieć w jakiej temperaturze podać wino, które zamierzasz otworzyć? Interesują Cię opinie i oceny innych użytkowników i ekspertów o danej butelce wina? A może chciałbyś dodać własny komentarz, aby w przyszłości sięgać jedynie po wina, które najbardziej przypadły Ci do gustu? Nic prostszego! Teraz dzięki opcji „Rozpoznaj etykietę” błyskawicznie zyskasz dostęp do wszystkich powyższych możliwości - wystarczy zrobić zdjęcie etykiety! W przypadku niektórych etykiet bardziej skuteczne może okazać się sfotografowanie tzw. kontr-etykiety znajdującej się z tyłu butelki.
     
To absolutna nowość na polskim rynku! Bez włączania komputera za pomocą  swojego telefonu nie tylko uzyskasz dostęp do informacji o winach z całego świata, ale także możesz je zamówić i degustować ze znajomymi.

Gorąco zapraszamy do korzystania zarówno z aplikacji mobilnej jak i tradycyjnej wersji  - portalu www.Winezja.pl , niezależnie od tego czy jesteś prawdziwym koneserem wina czy sporadycznie lubisz wypić ulubiony trunek.
Znajdziesz tu szereg rozwiązań ułatwiających precyzyjny wybór najlepszych dla Ciebie butelek. Przebieraj w winach według ceny, koloru, szczepu, kraju pochodzenia czy smaku. Szukaj win, określając swoje preferencje. Korzystaj z zakładki ,,Bestsellery” lub gotowych zestawów, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla bliskich.

Nie zwlekaj – już teraz pobierz bezpłatnie mobilną wersję Winezja.pl

Wersja iPhone
Wersja Windows Phone

Źródło: Winezja.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3557 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum