Blog BazaTelefonów.pl
 

Sony partnerem technologicznym Team Małysz

Gadżety, Telefony 2013-03-22 14:02

Adam Małysz, czterokrotny medalista olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich, przetestuje produkty Sony podczas rajdów terenowych, w których wystartuje w 2013 roku.

Aparat Sony z wymiennymi obiektywami NEX-5R, kamery  Action Cam HDR-AS15 i Handycam HDR-PJ740, Ultrabooki Sony VAIO, smartfony  Xperia Go i Xperia V, Xperia Tablet S, słuchawki  MDR-1NRC,  Walkman serii W oraz przenośne ładowarki USB  – te urządzenia Team Małysz będzie testować podczas jednych z najbardziej ekstremalnych zawodów sportowych na świecie – rajdów terenowych.

- Bardzo się cieszę, że w tym roku będzie towarzyszył nam sprzęt Sony. W tak trudnych warunkach jak te panujące na rajdach, musimy mieć pewność, że elektronika, która stanowi cześć naszego zaplecza, nie zawiedzie nas ani przez chwilę. Jak do tej pory sprzęt spisuje się świetnie, a jednym z moich ulubionych narzędzi stała się mała kamera dla aktywnych  Action Cam, która doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach!” – powiedział Adam Małysz.

- Sony towarzyszyło nam już podczas Dakaru i muszę przyznać, że bardzo cenię produkty tej marki. Dzięki swojej niezawodności stały się integralną częścią naszego zespołu. Jestem bardzo ciekawy nowego smartfonu Sony Xperia Z, z którym nie miałem jeszcze styczności. Mam nadzieję, że podczas  rajdu Italian Baja, sprzęt Sony potwierdzi swoje walory i dołoży cegiełkę do sukcesu, na który wszyscy ciężko pracujemy – komentuje Adam Małysz.

Kalendarz startów Małysza w 2013 roku przewiduje udział w 8 rajdach terenowych zaliczanych do klasyfikacji Mistrzostw Europy oraz w wybranych rundach Pucharu Świata. Sprzęt wykorzystywany przez Team Małysz został wyselekcjonowany tak, aby służył zespołowi zarówno podczas pracy jak i w chwilach odpoczynku.

Aparaty NEX-5R oraz kamery  Action Cam HDR-AS15 i Handycam pozwolą na zgromadzenie dokumentacji z rajdów, smartfony Xperia Go i V ułatwią łączność,  Ultrabooki Sony VAIO  i  Xperia Tablet S  będą niezbędne do analizy postępów i dla obsługi technicznej, natomiast Walkman i słuchawki zapewnią najlepszą jakość dźwięku w każdej sytuacji.

Zdjęcia z rajdów można znaleźć na profilu Sony Polska w serwisie Pinterest oraz na stronach www.malysz.pl i Poland National Team www.pnt.pzm.pl.

Źródło: Sony

Wojtek Konopa, wyświetlono 3364 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum