Blog BazaTelefonów.pl
 

Evernote w wersji polskiej dostępne na wszystkich platformach

Aplikacje 2013-03-26 08:41

Evernote, firma która pomaga użytkownikom z całego świata zapamiętać każdą informację, od dziś oferuje wszystkie funkcje aplikacji po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

 

Całkowite spolszczenie Evernote to rezultat zwiększającego się zainteresowania usługą wśród polskich użytkowników, coraz aktywniej korzystających z Evernote na wszystkich swoich urządzeniach. Obecnie Evernote ma ok. 250 tys. użytkowników w Polsce. Na świecie jest ich ponad 50 mln. Usługa oferowana jest w 22 wersjach językowych.

Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote, komentuje:

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni mogąc ogłosić dostępność polskiej wersji Evernote, tym bardziej, że spolszczenia dokonaliśmy dzięki społeczności użytkowników. Tłumaczenie przeprowadził w zasadzie jeden polski entuzjasta Evernote, który za cel postawił sobie polepszenie dostępności usługi dla innych polskojęzycznych użytkowników. Zwiększamy tym samym naszą obecność w Polsce. Już teraz część naszego zespołu wsparcia pracuje z Warszawy. Liczymy, że dzięki zaoferowaniu polskiej wersji Evernote na wszystkich platformach społeczność naszych użytkowników w Polsce będzie szybko rosła - mówi Dmitry Stavisky.

Polscy użytkownicy mogą także korzystać z Evernote Business. Rozwiązanie, które pozwala zarówno małym firmom jak i dużym organizacjom gromadzić i odkrywać wiedzę przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, zostało uruchomione w grudniu 2012 r. Od tego czasu Evernote Business wdrożyło ponad 3 tys. firm z całego świata. Evernote Business dostępne jest w Polsce od lutego 2013 r.

By uzyskać więcej informacji o Evernote i Evernote Business w Polsce, odwiedź strony internetowe: http://evernote.com/intl/pl/oraz http://evernote.com/intl/pl/business/

Źródło: Evernote

Wojtek Konopa, wyświetlono 3747 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum