Blog BazaTelefonów.pl
 

Terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050

Gadżety 2013-03-26 11:26

HUAWEI VP9050 to wysokiej klasy, łatwy w obsłudze osobisty terminal wideo, który można rozbudować. Urządzenie daje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji pomiędzy czterema dowolnie zlokalizowanymi użytkownikami terminali video. Nowe rozwiązanie HUAWEI jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce.

 

VP9050 idealnie nadaje się do wykorzystywania i prowadzenia wideokonferencji w gabinetach i niewielkich salach konferencyjnych. Sprzedawane zestawy zawierają kamerę cyfrową Full HD, głośnik Hi-Fi, mikrofon HD oraz 21,5 ” panoramiczny ekran dotykowy.

Płynny obraz Full HD (1080p) i przestrzenny dźwięk.

Dzięki wykorzystaniu technologii VideoIntensifier i ViewProcessing  terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050 oferuje doskonałą jakość obrazu. Urządzenie wspiera protokół H.264, co gwarantuje przekaz najwyższej jakości na każdym etapie prowadzenia wideokonferencji, począwszy od rejestracji obrazu, poprzez przetwarzanie, przesyłanie, aż do wyświetlenia obrazu. Powoduje to, że przekazywany obraz Full HD ma niespotykaną dotąd płynność.

Za pośrednictwem dwóch wbudowanych mikrofonów Hi-Fi podczas wideokonferencji dostarczany szerokopasmowy dźwięk AAC-LD jest najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu funkcji kasowania echa (AEC), automatycznej regulacji wzmocnienia dźwięku (AGC) i redukcji szumów otoczenia (ANS).

HUAWEI VP9050 wspiera protokół H.239. Podczas wideokonferencji przesyłane są równocześnie dwa strumienie audio – wideo: obraz z kamery i prezentacja z komputera (.ppt, Word, Flash, nagrania na żywo itd.).

Prosta obsługa i wielofunkcyjność
Elegancki i nowoczesny terminal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Specjalnie zaprojektowany, prosty w obsłudze pilot zapewnia łatwy dostęp do każdej funkcji terminala. Ułatwia kontrolę nad konferencją i zaplanowanie jej najdrobniejszych szczegółów. 

HUAWEI VP9050 pozwala wyświetlać prezentację zarówno na całym ekranie 16:9 lub 4:3, co umożliwia pokazanie także podglądu osoby prezentującej w trybie PiP (Picture – in - Picture) lub PaP (Picture – and – Picture).

Bezpieczeństwo
Jeżeli w czasie wideokonferencji z powodu zajętego łącza nastąpi utrata pakietów, dzięki wykorzystaniu technologii SEC (Super Error Concealment) i IRC (Inteligent Rate Control), terminal dopasuje natychmiast swoje ustawienia do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.

Nowe rozwiązanie HUAWEI wspiera protokół szyfrowania H.235, a dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora. To gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa prowadzonych wideokonferencji.

HUAWEI VP9050
Modele
HUAWEI VP9050-720p
HUAWEI VP9050-1080p

Najważniejsze cechy:

Wbudowany mostek wideokonferencyjny MCU (opcja)

  • Do czterech wideoterminali (1+3) HD 720p + 3 połączenia głosowe
  • Wbudowany mostek wideokonferencyjny MCU wspiera tryb ciągłej obecności (CP),      aktywację głosem, kontrolę kamery i przewodniczącego konferencji
  • H.323 i SIP w jednej konferencji
  • Wbudowana kamera wysokiej jakości CMOS

Wyświetlacz

  • 21,5 calowy ekran LCD 16:9
  • Rozdzielczość: 1080p
  • Jasność: > 200 cd/m2
  • Czas reakcji: < 5 ms

System nagłośnienia

  • 2 wbudowane mikrofony, możliwość podłączenia zewnętrznych mikrofonów
  • 2 wbudowane głośniki stereo

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 3383 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum