Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfonowa okazja z iPhone 5 i iPhone 4 za złotówkę w T-Mobile

Operatorzy 2013-03-27 14:16

27 marca rozpoczyna się w T-Mobile nowa odsłona promocji „Smartfonowa okazja”. Teraz najnowsze smartfony m.in. iPhone 5, iPhone 4 są dostępne od złotówki na start w jeszcze niższych niż dotychczas abonamentach. Z tej oferty mogą skorzystać obecni klienci sieci T-Mobile oraz przenoszący numer od innego operatora.

Smartfonowa okazja to najlepsza propozycja dla klientów pragnących korzystać z topowych smartfonów w korzystnej cenie z dopasowanym do niej abonamentem. Teraz w tej wyjątkowej ofercie można kupić m.in. iPhona 4 za jedyne 99 zł w abonamencie już za 69,90 zł. Natomiast najnowszego iPhona 5 w cenie 199 zł można nabyć już w abonamencie za 139,90 zł. Wymienione wyżej modele są dostępne za złotówkę odpowiednio w abonamencie za 139,90 zł lub 169,90 zł  z pakietem minut non stop do krajowych sieci komórkowych.

W smartfonowej okazji można również znaleźć inne modele topowych smartfonów w atrakcyjnych cenach m.in. Samsung Galaxy S III (I9300) czy Sony Xperia Z.

Promocja przewiduje 24-miesięczną umowę z operatorem na świadczenie usług oraz niezależnie 36 rat za nabyte urządzenie, które spłacane będą jednocześnie w ramach wspólnej opłaty.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3113 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum