Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowość na rynku aplikacji dla telefonów iPhone oraz tych wyposażonych w system Android.

Aplikacje 2013-04-08 12:52

VPHO to darmowa aplikacja na telefony z systemem Android i iOS. Umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji, za pomocą WiFi lub 3G i 4G. Aplikacja oferuje dobrą jakość połączeń i wideo rozmów. Komfort rozmowy jest znacznie lepszy niż podczas korzystania z innych podobnych do VPHO klientów. VPHO oczywiście udostępnia czat a wraz z nim możliwość przesyłania zdjęć, wideo i audio wiadomości.

VPHO jest bardzo prosty w instalacji i nie wymaga żadnej konfiguracji. Po zainstalowaniu go do pamięci telefonu i uruchomieniu, wpisuje się swój numer telefonu komórkowego a następnie w ciągu kilku sekund otrzymuje się SMS z kodem aktywacyjnym. VPHO działa płynnie i jest synchronizowane z książką adresowów w telefonie. Użytkowników VPHO rozpoznać można po charakterystycznej ikonce przy danych kontaktu w książce telefonicznej. VPHO działa w tle, dlatego nie trzeba uruchamiać aplikacji, żeby być dostępnym dla innych.

Jest o wiele bardziej wyposażony w funkcje niż Viber czy Skype, i wyglada bardzo estetycznie. Chociaż jeszcze mało zany na rynku w Polsce może śmiało konkurować z innymi aplikacjami.

Źródło: IPCOM Solutions

Wojtek Konopa, wyświetlono 3560 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum