Blog BazaTelefonów.pl
 

Jeszcze większe bonusy w promocji Happy Hours w T-Mobile i Heyah

Operatorzy 2013-04-11 12:13

Rusza kolejna edycja promocji Happy Hours dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah. Od dziś do końca maja klienci obu sieci będą mogli skorzystać z licznych bonusów operatorskich, w tym z dodatkowych pakietów złotówek, minut, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo, zdobyty w ramach promocji bonus zostanie podwojony po doładowaniu konta.

Każdy użytkownik, który poprawnie odgadnie hasła lub kody z zagadek, publikowanych na profilach T-Mobile i Heyah na Facebooku, otrzyma specjalny bonus. Może być to dodatkowy pakiet złotówek, minut lub SMS-ów wymiennych na MMS-y. W ramach zabawy, poprawne rozwiązania bonusowych zadań przesyłać należy SMS-em pod bezpłatny numer 80616 w T-Mobile lub 80816 w przypadku sieci Heyah. W czasie trwania promocji użytkownicy mogą wielokrotnie korzystać z szansy na pozyskanie bezpłatnych bonusów.

Dodatkowo, jeżeli użytkownik w terminie 3 dni od dnia publikacji kodu, na podstawie którego uprzednio otrzymał bonus, doładuje swoje konto za 10 zł lub więcej, otrzyma ekstra podwojenie bonusu. Doładowania dokonać należy za pośrednictwem serwisu www.doladuj.heyah.pl lub  www.doladowania.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3433 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum