Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawet 60 zł rabatu - abonamenty NaviExpert w niższych, wiosennych cenach

Aplikacje, GPS 2013-04-16 10:56

Wraz z nadejściem wiosny, nadszedł czas wzmożonych wyjazdów za miasto. Z myślą o kierowcach, którzy już od pierwszych chwil chcą wykorzystać ciepłe wiosenne dni, NaviExpert – dostawca nawigacji mobilnej, przygotował abonamenty w niższych cenach. Od 15 kwietnia długie abonamenty można kupić z 30% rabatem.

Wyjątkowo długo czekaliśmy w tym roku na pierwsze ciepłe dni, które można wykorzystać, by wyjechać za miasto. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację.

Tylko teraz abonament 12 miesięcy Polska można kupić za 69 zł (zamiast za 99zł), a 24 miesiące Polska i Europa za 139 zł (zamiast 199zł). Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień. Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.

Oferta dotyczy sprzedaży w serwisie www.naviexpert.pl - on-line poprzez serwis Przelewy24. Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać ze strony getne.pl i skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu nawigacji.

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3612 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum