Blog BazaTelefonów.pl
 

Kieszeń pełna muzyki - JBL Micro Wireless

Gadżety 2013-04-16 12:51

Nowy bezprzewodowy mikrus z charakterystycznym znaczkiem JBL ma zaledwie 83 mm średnicy i waży 127 g - kto nie zechce go po prostu przypiąć do ubrania, na pewno znajdzie nań miejsce w szkolnym tornistrze, w studenckiej torbie lub na półce w swojej kuchni.

Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth JBL Micro Wireless potrafi dać przedsmak zaawansowanej technologii audio. Może współpracować bezprzewodowo z każdym urządzeniem odtwarzającym muzykę, np. Apple iPad, iPhone lub iPod touch, a także smartfonem i tabletem z systemem Android lub Windows Mobile, czy telefonem BlackBerry.

Bogate, soczyste brzmienie to zasługa pełnozakresowego przetwornika o średnicy 40 mm i mocy 3W przy paśmie przenoszenia 150Hz - 20kHz, oraz portu bass-refleksu. Dzięki ich parametrom i zastosowanym rozwiązaniom głośnik wyprzedza o kilka długości wszystkie konkurencyjne urządzenia w swojej klasie. Wbudowana bateria litowo-jonowa, ładowana przez port mikro USB, zapewnia 5 godzin grania non stop! Głośnik ma również gniazdo stereo mini jack 3,5 mm, które pozwala nagłaśniać muzykę ze starszych urządzeń, nie obsługiwanych bezprzewodowo. JBL Micro Wireless można połączyć w efektowny łańcuch z innymi głośnikami linii JBL Micro, i w ten sposób zwielokrotnić przyjemność czerpaną ze słuchania muzyki.

Urządzenie dostępne jest w kolorze czerwonym, niebieskim oraz zielonym i kosztuje 270 zł.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 3572 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum