Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe akcesoria xqisit z okazji premiery Samsung Galaxy S4

Gadżety 2013-04-23 10:52

Recenzenci entuzjastycznie przyjmują premierę Samsung Galaxy S4 i będzie to na pewno jedna z najchętniej wybieranych nowości w tym roku. W rodzinie akcesoriów mobilnych xqisit równolegle z premierą pojawiła się linia dodatków dedykowanych flagowemu produktowi Samsunga.

Obudowy typu flip cover, eleganckie etui umożliwiające postawienie telefonu i praktyczne futerały o stylistyce biznesowej to tylko niektóre przykłady z bogatego portfolio akcesoriów xqisit. Siedem nowych linii produktów dostępnych jest w wybranych sklepach i w serwisie online xqisit na www.xqisit.com.

“Nie mieliśmy wątpliwości, że nowy Samsung Galaxy S4 odniesie sukces na rynku. Wcześnie rozpoczęte przygotowana linii dedykowanych akcesoriów pozwoliły nam udostępnić ofertę równolegle z premierą telefonu” powiedział szef marki xqisit Timo Treudt. “Tak jak w przypadku poprzedników, Galaxy S2 i S3, zaopatrujemy sklepy w akcesoria by ich dostępność zbiegła się w premierą nowego telefonu. Dzięki bogatemu portfolio produktów, jesteśmy w stanie spełnić cały szereg oczekiwań posiadaczy smartfonów S4”

Rozszerzenie najpopularniejszej  linii produktów o akcesoria do Galaxy S4

Linia akcesoriów xqisit do nowych smartfonów Samsung Galaxy S4 jest rozbudowana i zawiera  m.in. popularne futerały portfelowe (z przegródkami na karty płatnicze), które znalazły uznanie wśród posiadaczy S3 oraz iPhone’ów. Produkty te są teraz dostępne także dla użytkowników Galaxy S4.  xqisit dodał do kolekcji również modele etui w intensywnych wiosennych kolorach oraz praktyczną obudowę typu „folio case”, na której można postawić i oprzeć telefon. 

Każda z siedmiu linii produktów xqisit jest już dostępna dla posiadaczy nowych smartfonów Galaxy S4. Wszystkie akcesoria z kolekcji to optymalna ochrona dla telefonu i łatwy dostęp do charakterystycznych portów i przycisków. xqisit planuje rozwijać rodzinę akcesoriów dedykowaną smartfonom Samsung Galaxy S4 i przedstawić kolejne produkty w kolejnych miesiącach.

Akcesoria  S4 są dostępne w wybranych sklepach oraz w serwisie online pod adresem www.xqisit.com. Ceny produktów wahają się między 49,90 zł a 99,90 zł.

Źródło: Xqisit

Wojtek Konopa, wyświetlono 3966 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum