Blog BazaTelefonów.pl
 

PTC po raz jedenasty zaprasza do Wrocławia na Nowe Horyzonty

Inne 2013-04-23 15:29

W dniach 18-28 lipca we Wrocławiu odbędzie się 13. Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty – jedno z największych wydarzeń filmowych w Polsce. W tym roku, już po raz jedenasty, Polska Telefonia Cyfrowa ma przyjemność wspierać twórców filmów, które wykraczają poza granice konwencjonalnego kina.

W programie festiwalu znajdą się m.in. najnowsze filmy z międzynarodowych festiwali,  francuski neobarok, nowe kino Rosji, szwajcarskie dokumenty muzyczne czy cyberpunk.

T-Mobile chętnie angażuje się i wspiera prestiżowe wydarzenia kulturalne, dając młodym i utalentowanym artystom szansę na zdobycie popularności. W ramach festiwalu, T-Mobile zaprasza do udziału w konkursach filmowo – fotograficznym oraz muzycznym. W tym roku odbywa się już druga edycja kreatywnego konkursu filmowo-fotograficznego – Pokaż Swój Horyzont. Konkurs przebiega równolegle dla dwóch grup – amatorów i profesjonalistów. Na zwycięzców konkursu czekają cenne nagrody  - karnety na festiwal oraz telefony z aktualnej oferty. Dla laureatów profesjonalistów jest to natomiast szansa na zaprezentowanie swoich filmów podczas festiwalu oraz zdobycie nagrody pieniężnej w wysokości 15 000 zł. Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w ubiegłym roku zgłosiło się do niego ponad 500. uczestników.

„Zrób głośniej” jest natomiast wyjątkową szansa dla muzyków i zespołów na zaprezentowanie się podczas wydarzeń muzycznych towarzyszących festiwalowi Nowe Horyzonty. Będą oni mogli wystąpić na scenie T-Mobile Music, na której zagra również  główna gwiazda festiwalu - Mike Patton.

PTC wspiera wydarzenie również od strony technologicznej. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty stworzony został zintegrowany i intuicyjny system informacyjny, który umożliwia zarządzanie rezerwacjami, głosowanie w konkursach czy dostęp do opisów filmów wprost z telefonu komórkowego, za pomocą dedykowanej aplikacji lub SMSa.

Internetowa sprzedaż karnetów festiwalowych na 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty dostępna jest na stronie internetowej festiwalu www.nowehoryzonty.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3385 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum