Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile zaprasza na Electronic Beats Festival

Inne, Operatorzy 2013-04-26 10:29

Tym razem na inaugurację letniego sezonu zapraszamy 26 kwietnia br. do Poznania – do Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, w której wystąpi imponujący skład artystów rozchwytywanych na scenach całego świata.

Główną gwiazdą festiwalu będzie właściciel najbardziej oryginalnego głosu pośród raperów – Dizzee Rascal, do szalonego tańca porwie nas duet Modeselektor, a mistrz gramofonów i specjalista od niezapomnianych imprez A-Trak wyciśnie ostatnie poty. Ale to nie wszystko. W Poznaniu zobaczymy także świetnych debiutantów z formacji Hundreds, zwycięzców konkursu Zrób Głośniej! – zespół VSHOOD i Miss God, a o niepowtarzalną atmosferę na festiwalu zadba znany m.in. ze współpracy z Kamp! Bartosz Szczęsny, który odpowiadać będzie za dj sety pomiędzy poszczególnymi koncertami.

Dokładny program festiwalu prezentuje się następująco:

20.00 – otwarcie bram
21.00 – VSHOOD feat. Miss God
21:55 – Hundreds
23.00 – Dizzee Rascal
00:20 – Modeselektor
01:50 – A-Trak

Taki zestaw wykonawców wymaga też specjalnej oprawy, dlatego też Electronic Beats Festival zapowiada się wyjątkowo również od strony produkcyjnej.

Po raz pierwszy na hali MTP 2 w Poznaniu stanie system nagłośnieniowy K1 - flagowy system liniowy francuskiej firmy L-Acoustics. Na samej scenie wykorzystane zostaną 64 jednostki oświetleniowe o łącznym poborze 200 kW! Oprawę multimedialną strefy koncertowej zapewni w sumie 8 projektorów, każdy o mocy 20 tys. ANSI lumenów oraz 8 falistych ekranów - przygotowanych specjalnie dla Electronic Beats.

Poza salą koncertową, dla uczestników festiwalu zostanie przygotowana zostanie specjalna strefa odpoczynku, w której znajdą się kolejne atrakcje i niespodzianki: bary oraz strefa gastronomiczna, App Lounge – czyli stanowisko z tabletami, na których będzie można sprawdzić aplikacje Electronic Beats oraz strefa merchandisingu, gdzie każdy będzie mógł za darmo dostać wydawnictwa programu EB – magazyny, DVD, winyle i inne gadżety.

Na portalu www.T-Mobile-Music.pl  ruszył serwis festiwalowy, z którego fani muzyki mogą czerpać wiadomości na temat najciekawszych polskich imprez – zarówno przed nimi, planując festiwalowe wyprawy, jak i po nich, wspominając razem z nami festiwale w relacjach i galeriach.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3400 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum