Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwa nowe produkty marki Measy

Gadżety 2013-04-26 13:24

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe produkty marki Measy – U2A i RC12. Model U2A to dwurdzeniowy mini PC, pracujący pod kontrolą systemu Android w wersji 4.1. Z kolei Measy RC12 to klawiatura z touchpadem, zamknięta w zgrabnej obudowie, gabarytami zbliżona do tradycyjnego, telewizyjnego pilota.

Measy U2A ma zamienić telewizor w tzw. Smart TV. Jego konstrukcję oparto o dwurdzeniowy procesor RK3066, taktowany zegarem 1,6GHz. Oprócz tego, istotną zmianą, w stosunku do modelu U1A, jest zastosowanie Androida w wersji 4.1, w którym m.in. zoptymalizowano szybkość działania.

Model U2A oferuje łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n. Posiada port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może współpracować z kamerą USB, dzięki czemu prowadzenie wideokonferencji nie stanowi problemu. Dostępna jest także funkcja "airplay", pozwalająca wyświetlić zawartość smartfonu lub tabletu na ekranie telewizora.

Measy RC12 ma natomiast pozwolić zapanować nad domowym centrum rozrywki. Urządzenie powinno sprawdzić się przede wszystkim we współpracy z Measy U2A, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaadaptować je do pracy z telewizorami typu Smart TV, komputerami czy nawet tabletami.

Na tle wcześniejszego modelu – Measy RC11, nowość wyróżnia się touchpadem z funkcją scrolla, znaną m.in. z notebooków. Zasięg roboczy urządzenia pozostał bez zmian i wynosi aż 30 metrów. Stąd nawet największy salon nie powinien być przeszkodą w sprawnym i komfortowym nawigowaniu.

Measy U2A oraz Measy RC12 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w polskich sklepach, w sugerowanych cenach, odpowiednio, 235 PLN brutto i 99 PLN brutto.

Źródło: Measy

Wojtek Konopa, wyświetlono 3312 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum